Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Halim premium kullanmaz ama pre kullanan kişileri savunur :) ne kadar da alcak gönüllü bir insan :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
o değil de BBLD hocam 1 milyon ham yağmaladım filan diyorsun herkese,resim koymuşsun.resim koyacağına sadece o ödülü açsana bakalım herkes görsün 1 milyon yağmaladığını :)))

DeletedUser58013

Ziyaretçi
Arkadaş anlamıyorum yahu... Adam parasını verir babalar gibi oynar, kimsede bir şey diyemez... Belki o adamın sosyal olarak hayattan tek zevk aldığı şey bu oyun, size ne yahu... Sen haftasonu arkadaşlarınla çıkarsın gezerek tozarak para harcarsın ama bütçene göre yerlerde oturursun değil mi ? Daha lüks bir yerde oturan adama, bende burda oturmak istiyorum diyebilirmisin ?

Premiumun oyuna fazla etki etmesini istemiyorsan, beklersin yeni açılacak dünyaları kafanın yattığı özellikde olan bir dünyada oynarsın, bu kadar basit...

Adamın çok parası varmış premium alıyormuş vs. Ee mübarek, o adam o parayı vermese bu şirkete, senin öpücüğünle mi ayakta duracak bu şirket :)

DeletedUser58013

Ziyaretçi
Premium klansavaslari.net den beri var :) Premium a sadece Premium Değişimi olarak neden bakıyorsun ?

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Arkadaş anlamıyorum yahu... Adam parasını verir babalar gibi oynar, kimsede bir şey diyemez... Belki o adamın sosyal olarak hayattan tek zevk aldığı şey bu oyun, size ne yahu... Sen haftasonu arkadaşlarınla çıkarsın gezerek tozarak para harcarsın ama bütçene göre yerlerde oturursun değil mi ? Daha lüks bir yerde oturan adama, bende burda oturmak istiyorum diyebilirmisin ?

Premiumun oyuna fazla etki etmesini istemiyorsan, beklersin yeni açılacak dünyaları kafanın yattığı özellikde olan bir dünyada oynarsın, bu kadar basit...

Adamın çok parası varmış premium alıyormuş vs. Ee mübarek, o adam o parayı vermese bu şirkete, senin öpücüğünle mi ayakta duracak bu şirket :)

hocam ozaman köy taşıma olsun :D 200 preye köyünü istediği yere taşısın herkes. 300 preye oyun başı 500 hafif versinler ne bilim 1000 preye madenler 15 e çekilsin. Para yatıran adam gelsin bassın 1000 presini çeksin madeni 15 e bassın 300 presini çeksin 500 hafifi bassın 200 preyi çeksin senin yanına köyü 2. gün tarla etsin. Sonra gel buraya ağla :)

DeletedUser38392

Ziyaretçi
Oyun premiumla değil askerle oynanıyor klanla oynanıyor premium belli bir süre sizi ayakta tutar sonrası stratejilerinizdir...

DeletedUser58042

Ziyaretçi
o değil de BBLD hocam 1 milyon ham yağmaladım filan diyorsun herkese,resim koymuşsun.resim koyacağına sadece o ödülü açsana bakalım herkes görsün 1 milyon yağmaladığını :)))

sizin ile uğraşmayı bıraktım pek umurmda değil dedikleriniz yani :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
sadece o ödülü aç :) başkası olsa açar ama sen YALANCI olduğun için açamıyorsun :D

DeletedUser58042

Ziyaretçi
hala söylüyorum umurumdadeğilsin benim yalancılığımda seni ilgilendirmez zamanında yalan dediğin premium satın almadığım konuusndada söyledin onu gösterdik ben sürekli sana bişeyleri ispat etmek zorunda değilim derdin olay çıkartmak belliki senin unutma kedi erişemediği ciğere mundar der :D

DeletedUser58013

Ziyaretçi
hocam ozaman köy taşıma olsun :D 200 preye köyünü istediği yere taşısın herkes. 300 preye oyun başı 500 hafif versinler ne bilim 1000 preye madenler 15 e çekilsin. Para yatıran adam gelsin bassın 1000 presini çeksin madeni 15 e bassın 300 presini çeksin 500 hafifi bassın 200 preyi çeksin senin yanına köyü 2. gün tarla etsin. Sonra gel buraya ağla :)

Üstadım, öyle bir şey olursa sende oynamazsın bir daha... Yahu kimse kimseyi zorla oynatmıyor... Beğenmiyorsan oynamazsın, bu kadar büyütmenin anlamı yok :)