Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
imza için yardımcı olabilecek arkadaş pm atarsa memnun olurum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Herhangi bir kural ihlali yapmadığınız sürece herkes istediğini yazmakta özgürdür sebepsiz yere üyelere ceza vermiyoruz konu başlığı ile alakasız postlar attığınızda konuyu amacından çıkardığınızda elbette uyarımızı yaparız :)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Herhangi bir kural ihlali yapmadığınız sürece herkes istediğini yazmakta özgürdür sebepsiz yere üyelere ceza vermiyoruz konu başlığı ile alakasız postlar attığınızda konuyu amacından çıkardığınızda elbette uyarımızı yaparız :)

Acayip bir forum işte :) sanırsın devlet dairesi , adam sordu bizde yanıtladık dediğinizi dedik bizde.Açılıyor savaş başlığı altında adam tartışamıyor bile, yok neymiş sadece rapor koycakmış.

Neyin kafası bilmem, hal meydan ortada. İşleyişinizin doğru olduğunu söylüyorsanız buyrun.Bizde oyun forumları yönettik ama bura bir değişik.Hemde bayağı bir değişik.

Size kalsa sadece muhabbet başlığı altında hava su muhabbeti haric başka yerde konuşulan herşey yasak, adam savaş başlığıda savaşla alakalı tartışamıyor bile.Daha geçen oldu aynısı dehşet moğol savaş başlığında,adam dedi işte sen bana şu worlddede şöyle yapmıştın gibi bir söz geçti hemen moderatör çıkıyor oralardan bir yerden işte efendim konu başlığı dışına çıkma..Bu ney laa???
Otobanda araba sürüyoruz sanki yoldan çıkma ticari :))

Neyse iyi forumlar uzamasın buda.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Acayip bir forum işte :) sanırsın devlet dairesi , adam sordu bizde yanıtladık dediğinizi dedik bizde.Açılıyor savaş başlığı altında adam tartışamıyor bile, yok neymiş sadece rapor koycakmış.

Neyin kafası bilmem, hal meydan ortada. İşleyişinizin doğru olduğunu söylüyorsanız buyrun.Bizde oyun forumları yönettik ama bura bir değişik.Hemde bayağı bir değişik.

Size kalsa sadece muhabbet başlığı altında hava su muhabbeti haric başka yerde konuşulan herşey yasak, adam savaş başlığıda savaşla alakalı tartışamıyor bile.Daha geçen oldu aynısı dehşet moğol savaş başlığında,adam dedi işte sen bana şu worlddede şöyle yapmıştın gibi bir söz geçti hemen moderatör çıkıyor oralardan bir yerden işte efendim konu başlığı dışına çıkma..Bu ney laa???
Otobanda araba sürüyoruz sanki yoldan çıkma ticari :))

Neyse iyi forumlar uzamasın buda.

Bu forumda kaçıncı kez uzamasın dediniz fakat her konuda sürekli kullanıcıları bize karşı kışkırtıyorsunuz. Bir konuda eğer kullanıcılar birbirlerine karşı üslubu bozulursa bizler uyarmak zorundayız. Daha sonra uzaklaştırma verdiğimiz taktirde suçlu bizler oluyoruz. Size forum kurallarını okuyun demiştim. Tamam bir çok forumda kaydınız bulunabilir fakat o forumun amacını bilmiyorsanız oraya sadece öylesine kayıt olmuşsunuzdur. Bu forumun kullanım amacı bellidir. Sizler istatistik, rapor, tartışmalar yapabilirsiniz fakat birbirinize karşı saygı göstermeyip üslup ya da hakaret ederseniz bizler devreye gireriz. Moğol dehşet konusunda da biz başkasını uyardık fakat siz üzerinize alındınız. Bu şekilde oyuncuları bize karşı kışkırtmayın bu size son uyarımdır. Benimle ilgili bir şikayetiniz var ise TLA' ya iletebilirsiniz.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Siz olaylar hep kendi pencerenizden bakarsanız varacağınız yargı bu olabilir,oyuncuları size karşı kışkırtmakda neymiş ? Öyle birşey yok bu sizin görüşünüz ben eleştiri yapıyorum.

Ha diyorsanız biz eleştiri bile alamayız diye o zaman onuda yazın sizi kimse eleştirmesinde.Eleştirilmekten rahatsız mısınız ? Öyleyse öyle yazın.

Ve uzunca yazdığınız açıklama vari kısma değinecek olursam konuların %90'ında ne bir hakaret vardır nede üslüp bozukluğu buda sizin söylediğiniz birşeydir.Zaten hakaret vs. bir durum olmuş olsa siz "sadece onları" engelliyor olsanız burda ne ben size eleştiri yöneltirim nede herhangi bir oyuncu rahatsızlık duyar bu durumdan.

Birde "son uyarımdır" diye tehtit vari bir şey yazmışsınız neyin uyarısıdır onuda açıklarsanız bileyim? Sizlere karşı düşüncelerimizi söylememiz eleştiri yöneltmemiz bir uyarı sebebi sanırım?

Neyse gerçekten "yetkilerimizin eşit olmadığı bir ortamda" tartışmak bana zaten çok saçma geliyor

İyi forumlar.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Siz olaylar hep kendi pencerenizden bakarsanız varacağınız yargı bu olabilir,oyuncuları size karşı kışkırtmakda neymiş ? Öyle birşey yok bu sizin görüşünüz ben eleştiri yapıyorum.

Ha diyorsanız biz eleştiri bile alamayız diye o zaman onuda yazın sizi kimse eleştirmesinde.Eleştirilmekten rahatsız mısınız ? Öyleyse öyle yazın.

Ve uzunca yazdığınız açıklama vari kısma değinecek olursam konuların %90'ında ne bir hakaret vardır nede üslüp bozukluğu buda sizin söylediğiniz birşeydir.Zaten hakaret vs. bir durum olmuş olsa siz "sadece onları" engelliyor olsanız burda ne ben size eleştiri yöneltirim nede herhangi bir oyuncu rahatsızlık duyar bu durumdan.

Birde "son uyarımdır" diye tehtit vari bir şey yazmışsınız neyin uyarısıdır onuda açıklarsanız bileyim? Sizlere karşı düşüncelerimizi söylememiz eleştiri yöneltmemiz bir uyarı sebebi sanırım?

Neyse gerçekten "yetkilerimizin eşit olmadığı bir ortamda" tartışmak bana zaten çok saçma geliyor

İyi forumlar.

Sizi 56k fax-modemlerinizle baş başa bırakıyorum...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

İyi forumlar.

Sakin sakin :) Gerilmeye gerek yok. Forum admini kurallar ve yetkisi çerçevesinde ceza almamanız için size uyarı yapıyor. Bu bir tehdit değildir. Bir çok oyunda ve ülkede bu tarz prosedürler uygulanıyor. Yani forum kullanıcısı bu hakkında mahrum kalmasın diye ilk hatasında ya da farkında olmadığı ihlallerinde uyarılıyor. Burada adminimizin yaptığı da aynı şey. Ortamı germenin bir gereği yok.

Yetkilerin eşitliğinden anladığınız nedir tam olarak bilmiyorum ama tabi ki sizin oyuncu karşınızdaki insanın yönetici olduğu bir ortamda yetkiniz eşit olamaz. Ama bu tartışamayacağınız anlamına gelmez. İnsani iletişim çerçevesinde, hakaret etmeden, saygılı bir şekilde, kurallara uyarak herkes birbiri ile tartışabilir. Her türlü eleştiriyi yapmak size tanınan bir haktır. Az önce belirttiğim prosedürler çerçevesinde yaptığınız sürece bir sorun olmaz. Ancak aynı şeyi lütfen ard arda 20 defa yazmamaya özen gösteriniz. Zaten bir defa yaptığınız eleştiri ikinci kez aynı şeyi yazdığınızda farklı bir alana doğru kaymaya başlıyor.

Göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Mr.Storm yazın için teşekkürler gayet olumlu ve bir anlamı var yazdıklarınızın.

Fakat bakın şimdi "Caduceus" şimdi yetkisinin verdiği özgüvenle bana aba altından sopa göstererek saygısızlık yapıyor.

Dediği lafa bakın "56k fax modemlerinizle başbaşa bırakıyorum" şimdi ne kadar ukalaca bir laf..Aynı üslubu ben ona kullanıp aynı saygısızlıkla onunla alay edecek bir cevap versem... ki emin olun harika bir cevap dilimin ucunda ama...
O zaman ben ceza alırım ama o bu yazısından almaz..

İşte cevabınızda burada saklı Mr.Storm hani şu "yetkilerimizin eşit olmadığı bir ortamda" olayı.

Şimdi o lafını çaktı ben gediğine oturtamıyorum.Ben kalkıp onunla aynı saygısızlıkta bir cümleyle yanıt versem zaten şuan bana dolmuş şekilde çat diye cezayı basar.

Ben kimsenin kötü niyetli insanlar olduğunu düşünmüyorum.Benim burda 40 dereden su getirerek bir yere varmaya çalıştığım şey çok basit bir konu.

"Biraz daha serbet bırakın forumu" bu bu kadar zor olmamalıydı ya..

Neyse konu altında son mesajımdır.

İyi forumlar.