Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57155
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
yok onu dilek cigaram actigi baslikla yapti shsjsjjsks :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
1)Ben klanlar yönetiminin sayı olarak çok yetersiz olduğunu düşünüyorum.
Çok farklı işlerde , organizasyonlarda çalıştım. Bir işte 2 kişi çalıştırırsınız, 2 kişinin yapabileceği şeyler aklınıza gelir onlara o işleri yüklersiniz. Ama aynı işte 6 kişi çalıştırıyorsanız bu sefer aklınıza onlara yaptıracak işler de gelir. Ama altınızda çalışan biri asla boş kalmaz :D yani ben bunu gördüm :D O yüzden daha fazla kişi çalışırsa daha fazla şey başarırsınız :)

Burada Erdem arkadaşımız beni mod yapın demek istedi.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Yok kanka CoMa'dan aşşağı kesmez beni :D onun altını kabul etmem :p He belki Takım Lideri olabilir ama ancak Mayıs daha iyi bir konuma gelirse :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bende ayni seyi yazicaktim tam, erdem abi seni coma'likta kesmez direk alamanyaya yollayalim seni :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Modum bize mi yürüyorsunuz ? Canınız mı sıkkın ? Bana bu tarz yazıları 1klık adamlar muhabbet olsun diye yazıyor world 28'de.

Bende kavga çıksın diye yazmıyorum, muhabbet köşesindeyiz farkındaysan
YBRbLl.jpg

Hem 1000 puanı niye küçümsüyorsun, ben hiç 1000 puana ulaşamadım.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ya sen cilginligi birakta ben angaraya gelicem beni yer alti mekanlarina sokcan mi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence isayı takmayın boş bir insan ahahshs benimle ilgilenin birazcık amaa wub

DeletedUser36909

Ziyaretçi
29. dünyada klan kurdum. İlk gelen kişiye yöneticilik, sonrasındaki kişiye diplomasi, en son gelene de hiç bi işe yaramayan ama kalbi kırılmasın, gönlü hoş olsun, bir işe yarıyor hissetsin diye forum moderatörlüğü veriyorum tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben ezik klanlarla ugraşmıyorum ama paylaşımcı olup pp leri bölüştüreceksen daveti attım mayıs yağmuru :)

DeletedUser51635

Ziyaretçi
29. dünyada klan kurdum. İlk gelen kişiye yöneticilik, sonrasındaki kişiye diplomasi, en son gelene de hiç bi işe yaramayan ama kalbi kırılmasın, gönlü hoş olsun, bir işe yarıyor hissetsin diye forum moderatörlüğü veriyorum tt2

bensiz olurmu hemen geldım :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi

savas acamiyorum, allah kahretsin savas acamiyorum sjsksjskjsjsks. ilk isim size savas acma sjskksksksk :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ben ezik klanlarla ugraşmıyorum ama paylaşımcı olup pp leri bölüştüreceksen daveti attım mayıs yağmuru :)

Demek ezik hee :mad: Klanındaki oyunculara, klanıma gelen herkese 3 ay bedava premium hesap+çiftlik asistanı diye mesaj atayım da gör sen closedeyes

savas acamiyorum, allah kahretsin savas acamiyorum sjsksjskjsjsks. ilk isim size savas acma sjskksksksk :D

Sanıyorum w29'a ilk veda eden klan olmak istiyorsunuz? blink