Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57155
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
ben en son sigara içtiğimde tarih 29 Ocağı,saat ise 01:59'u gösteriyordu goçum. Sen hala "ibi fizli dil sigirin vir mi yi ?" demeye devam et :D :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
La sen hayırdır ?

senin çektiğin kliplerde balıkesirin eşşekleri kadar unlu olmustu dimi

evet arkadaşlar,Bünyamin klanları bıraktığından itibaren ne kadar kültürel aktivitelerini geliştirdiğini göstermeye başladı. Kendisi hayvan tacirliğine başlamış. Bir hayvansever olarak kendisini burda kınıyor,eşekleri rahat bırakmasını temenni ediyorum. :D :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bunyamin abi yine klan sokuyon mu sen worlde ondan haber ver hsaksjsasksmmsm :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ben en son sigara içtiğimde tarih 29 Ocağı,saat ise 01:59'u gösteriyordu goçum. Sen hala "ibi fizli dil sigirin vir mi yi ?" demeye devam et :D :D

suraya bakin adama gore sigara icmek o kadar buyuk bi olayki tarih saat atmis, kesin masaustune word belgesine yazmistir shsjjsjskskskal :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
oyunu bıraktın diye forumda belaltı şeylerden bahsetmene gerek yok arkadaşım Bünyamin. Sen ceza yemeyi göze alabilirsin fakat benim 300 post görme hayalim var.

Bengam

Ağır Atlı
oyunu bıraktın diye forumda belaltı şeylerden bahsetmene gerek yok arkadaşım Bünyamin. Sen ceza yemeyi göze alabilirsin fakat benim 300 post görme hayalim var.

saygı değer kardşeim isa ne hadiime ben bel altı şakalar yapmayı hiç becceremeyen bir insanım benimde hali hazırda 1392 psotum var hedefim 2000 postu görmek :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
klan mılan yok haktan bne 31. dünyya kadar yokum :)

yeni mesleğimi begenmedin mi isa elimde yeni düşmüş eşşekler var :)

o ara ben sinavima calisiyo olucam, abi o kadar cok worlde girdinki her world seni arar oldu gozum shsjsjjaakall

Bengam

Ağır Atlı
o ara ben sinavima calisiyo olucam, abi o kadar cok worlde girdinki her world seni arar oldu gozum shsjsjjaakall
haktan ama kaçarın yok en azından klanın forumunda sseni görmek istiyorum :D

toplayabildiğim bütün hayvan severleri,
sigara düşkünlerini
ve bütün işsizleri bir araya toplucam tahminen klanın ömrü 1 ay olcak ama eglencez :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
saygı değer kardşeim isa ne hadiime ben bel altı şakalar yapmayı hiç becceremeyen bir insanım benimde hali hazırda 1392 psotum var hedefim 2000 postu görmek :)

sen zaten isimden kazanıyorsun kardeşim. Seninle tanışsam,Merhaba ben Bünyamin desen ben orda gülerim sana. .ASD:A:DW:DSD

DeletedUser57132

Ziyaretçi
haktan ama kaçarın yok en azından klanın forumunda sseni görmek istiyorum :D

toplayabildiğim bütün hayvan severleri,
sigara düşkünlerini
ve bütün işsizleri bir araya toplucam tahminen klanın ömrü 1 ay olcak ama eglencez :)

sinavdan iki gun once bana ozel dua merasimine gelirim abi shsjssjksknska :D

DeletedUser49405

Ziyaretçi
Ozellikleri hic begenmedim muhtemelen pre kasmak icin girerim baktim oyun guzel gidiyor devam ederim sorun degil ama 1 birim hizla pek oynayacagimi sanmiyorum