Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57155
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
e hadi kimse tanitim yapmadi hala daha cok var ama olsun hadi kanije amca rest in tanitimini yap :D

DeletedUser

Ziyaretçi
boyle gıderse her ay yenı serwer acılır pre almıyo oyuncular para yok :pP hukumet bıle dustu

DeletedUser52783

Ziyaretçi
40 50 k pre yapan insanlar acaba bu kadar pre yi evladiyelik mi kullancak

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ustad soyle bisey var artik, millet pre ticaretini multisiyle yapiyo, verdigi preyi geri aliyo, fazla pre harcamasina gerek kalmiyo, artik prede herkeste var, presi olmayani oynatmiyolar, basta kazanc sagladi bu yontem yoneticilere ama artik kimse pre almiyo, pre kasiyo onu harciyo, kimse almiyo dedigim alanlar vardir illaki ama kimse 40-50k ore harcamiyodur bence

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Haktan o alttaki imzan benim sözüm değil mi ? Oğlum artık orjinal olun la,hep benim laflarımı çalıyorsunuz.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ya ben hayatimin her yerinde seni istiyorum ne vae bunda jsjksnzjsksnskksznsamj :D :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Belki bir mancınık değildin ama benim kalbimi kırdın be Haktan :(

DeletedUser57132

Ziyaretçi
asil sen benimkini kirdin be... acmiyorum agzimi ama sen benimkini kirdin...

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ikimizde birbirimizi anlamiyoduk, bitirdik bu sevdayi, ilk defa birimizin oynadigi worldde digerimiz oynamiyacak..

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
aha görürsün 28'i kapatana kadar duruyorum :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Ulan kötü olsam ne yapabileceksin ? Bana bi anlatsana,farzetki kötüyüm şu an yerde can çekişirken klanlar forumu ziyaret edeyim dedim. Ne yapabileceksin ?

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Sigara yakıyormuş,mutluluklar diliyormuş. Lan sen daha caminin önünde izmarit toplarken biz Snoop Dogg'la klip çekiyorduk hayırdır ? :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Sigara yakıyormuş,mutluluklar diliyormuş. Lan sen daha caminin önünde izmarit toplarken biz Snoop Dogg'la klip çekiyorduk hayırdır ? :D

bunyamin abi dilem cigaram hakli bak wiz khalifa-french yaz arkada kisa boylu biri var bak karanliktan zor gozukuyo o isa k iste shajannskakkaakamkanakmam :D. KRİİİİZZZZ :Dd