Muhabbet Köşesi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Mehmet beni klanına alsana klasikte :D klansız kaldım :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Normalde 2013'ün sonlarında açılacaktı ancak yılbaşı, etkinlikler, 22. dünya vs. derken bu tarihe kadar geriledi açılışı. Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.

DeletedUser45608

Ziyaretçi
işsiz olanın kazanacağı bir world geliyor bence. günde oyuna 3-4 saat ayırabilen benim gibi adamların sıralama yapması imkansız. Bu dünyanın yazın açılması ya da en azından yazın baştan başlatılması daha iyi olur çok isterim böyle dünya oynamak ama okul var :) yazın inşallah classic 2 olarak baştan başlanır :)

DeletedUser40488

Ziyaretçi
3 e 1.5 nedir arkadas :) tamam hizli biseyler istedik de biraz abarti olmus erdem sonuna kadar hakli

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hesap Yöneticisi özelliklere eklendi. Mantıklı bir istek olmuş.

DeletedUser3891

Ziyaretçi
Bu fikir kime ait onu öğrenebilir miyiz.

Çok güzel düşünülmüş, elinize saglik.

DeletedUser

Ziyaretçi

Birinin hesap yöneticisiyle alakalı post atmasını bekliyordunuz galiba. İstek değil sual sorulmuş neyse , ne kadar premiumla alakalı şey olursa sizin için o kadar iyi olur.. :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Mehmet ayarla işte bir şeyler :D yoksa ilk bulduğum klana gireceğim :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Vay be, samimi olarak bu isteği değerlendirip koymaya karar verdiyseniz, helal olsun, Modlar oyuncuları takmıyor, anlayışına güzel bir cevap olur, ilginiz için teşekkürler,

DeletedUser47551

Ziyaretçi
özelliklere bak be :D kavga çıkartır bu dünya troll

DeletedUser9560

Ziyaretçi
22ye başladık ciddi oynayalım dedik, güzelim dünya açtılar.
valla ne yapsanız memnun olmayacağız heralde, oynayacak olanlara başarılar. 22 son dünyam demiştim...

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya hep düşünüyordum şu eski klan savaşlarını bir daha oynayabilecek miyim diye. Adamlar yapmış işte ya özlenen savaşlar geri dönecek :)

Sabırsızlıkla bekliyorum...

DeletedUser49061

Ziyaretçi
dort dortluk bir server bence simdiki. oyun hizi da oldukca iyi yavas sekilde oynamak isteyen 22 dunya acildi onda oynayabilir yani :)
ozellikle W 22 de madenleri pre puaniyla alma sistemi cok sacmaydi; daha oyunun ilk haftasinda 400 defa marketi kullananlar vardi. yani adam 400 defa pre puani karsiliginda maden almis. parayi bas ilk yirmiye gir olayi oldu W22'de. tabi ileriki zamanlarda koy alimlari baslayinca bu olay degisir; parayla ust siralara cikanlar birden asagi siralara duser, o ayri mesele.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
özellikleri çok guzel lakin zamanlaması çok kötu oldu

DeletedUser49061

Ziyaretçi
okcularin kalkmasi da iyi oldu ayrica; baska bir sitede bu oyunu oynarken direk okcu basan koylere dalardim 5 atli okcu 200 okcuyu filan olduruyor katliam gibi. strateji adina pek bir sey yoktu okcuda acikcasi

Buer

Okçu
bence ozellikler gayet iyi ayrintilara cok takilmamak grrek keske oynayabilseydim saglik olsun ama baska classiclere insallah oynuyacaklara basarilar dilerim:D

DeletedUser46881

Ziyaretçi
açıkçası premium kullanımının kısıtlı olması sebebiyle cezbedici. fakat 22'ye yeni başlamışken fazla oyuncu geleceğini düşünmüyorum