Muhabbet Köşesi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ata gelirse biz de geliriz :) Sıkı bir forum takipçisi olarak hayranıyım :) Kur klanı yarın hemen :)
Teşekkür ederim =)) Ama klan kurmayı düşünmüyorum çok yorucu işler oluyor =) bulduğum ilk klana gireceğim .D

hahahaahah ata sen çok yaşa emi :D ben öyle demedim ya nasılda çarpıttın ki sen olayı :D hehe ben didim ki oyunda düzeltilecek bisürü şey varken premium özelliklerini kısarak gerçek oyuncular çıkmaz :D oyunun hatalarını çözün ki gerçek emek verenler oyun sevdalıları çıksın didim :D sen olayı tamamen paraya döktün ya Atacanım :D
Abi silinmiş yazı üzerinden gideyim dedim ne de olsa ortada kanıt yok bir şey yok troll

Bence sen uyumazsan banlanma ihtimalin var ^^
Gerçekleri söyledim diye mi bütün bunlar oldu Takım Lideri'm :D Şimdi yarın SGO'muz Theythink ban atsa sen şirketi zarara soktun dese verecek cevabım yok :D Adam haklı beyler deyip dağılacağım :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence modlar hele de forumda vakitlarinin yarısını atayla geçiriyorlar, şirketi zarara uğratmaktan ban yemen gayet mantıklı :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bakın yeni yeni kurallar geliyor. Yakında beni buraya sokmazlarsa şaşırmayın. Modları oyalamaktan global bile yiyebilirim :p

DeletedUser44580

Ziyaretçi
200lerdeydi zaten bu :D üstünü ben tamamladım troll

Bengam

Ağır Atlı
öylemiydi bu adam nasıl atıyorum diyorum

arkadaşım 500 post atmışsın :d

DeletedUser44580

Ziyaretçi
her post arasında en az 30 saniye olması gerektiğini düşünürsek 250 dakika yapar bu da 4 saatten fazla yapıyor. Forumda çok mu takılıyorum acaba :D

Bengam

Ağır Atlı
acaba mı :)

modlar senin kadar giriyormu acaba desek ?
acaba orda daha anlamlı durdu sanki :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Şimdiden hayırlı olsun oynayacak olan tüm oyunculara başarılar dilerim.

DeletedUser48811

Ziyaretçi
Ben geleceğim de ekip yok.Biri arasına alsın şu garibi troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
CV'ni hazırla 2 adet vesikalık getir bir de şifre paylaşımı yapıp hesabını çaldırdıktan sonra forumda başlık aç :ADFA:SD:F D:D İnceyi fark ettin mi A:SDF:SD :D w17 olayları ha? aD:FA:SD :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Hayırlı uğurlu olsun =))

Edit: sayımıyorum anlamsız mesajlar veriyorlar postlarıyla :D ilk benim olmam lazımdı. Takım Lideri'm üstteki mesajları siler misiniz :D