Muhabbet Köşesi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Aydın Abi nasılsın :D klasik dünyada beraber oynayalım mı :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Biraz daha erken gelsen bir acemi kapardın klanına =))

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Çok uzun yazmıştın Abi. İnsan okuyacak bunu demiş olabilirler :D :D
Yalnız bende boşa konuşmuş gibi oldum orada :D

Şimdi çözdüm olayı. Beni paranoyak gibi göstermeye çalışıyorlar klanlar ahalisine :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
22 den sonra olması da bu dünyanın şanssızlığı, ama gene de oyuncu çeker, hangi dünya boş kaldı ki :)

DeletedUser23403

Ziyaretçi
harbiden ata :D vallaha mesajımda kötü bişeyde yoktu ki:D

hey sevgili forum modum :D
neydi benim suçum :D
mesajımı neden sildin ?
açıklama isterim :D

Edit: dememe kalmadan modum açıklamayı kodum dedi :DD :DD

teşekkürler modum :D doğru bilmeyenleri uyandırmayak :DD hehe

ayrıca atacanım ;)
senle başlayamam başkası rezerve etti beni şimdilik :D hem sizin erdemle başarısız girişiminizden sonra sizin klanınıza gelmem ben :D adam toplayamıyonuz :D heh yeni açılan klanlar topluyo 1500ü siz tırt :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ata gelirse biz de geliriz :) Sıkı bir forum takipçisi olarak hayranıyım :) Kur klanı yarın hemen :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Mayıs Yağmuru'm şimdi olaya öyle bir yerden gireceğim ki konuyu çok farklı bir yere çıkaracağım bekleyin :D

Şimdi Aydın Abi dünyaya girilmez, girmeyin tarzı bir yazı yazdı diye hatırlıyorum. Tam emin olmamakla birlikte :D
Zaten klasik dünya olacağı için premium kazanamayacak şirket(normal bir dünyaya göre). İşte olayı bağlama noktası burada başlıyor.
Bu yeni gelen kuralda platformu zarara uğratacak şekilde premium alımı/satımı yasak deniyor. Premium almayanlar şirket çalışanlarının maaşına katkı yapmıyor. Şirket adamlara para ödüyor. O zaman bir nevi zarara uğratıyor destek sistemini kullanarak. Premium almayanları yakında banlama ihtimaliniz var mı troll

DeletedUser23403

Ziyaretçi
hahahaahah ata sen çok yaşa emi :D ben öyle demedim ya nasılda çarpıttın ki sen olayı :D hehe ben didim ki oyunda düzeltilecek bisürü şey varken premium özelliklerini kısarak gerçek oyuncular çıkmaz :D oyunun hatalarını çözün ki gerçek emek verenler oyun sevdalıları çıksın didim :D sen olayı tamamen paraya döktün ya Atacanım :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Mayıs Yağmuru'm şimdi olaya öyle bir yerden gireceğim ki konuyu çok farklı bir yere çıkaracağım bekleyin :D

Şimdi Aydın Abi dünyaya girilmez, girmeyin tarzı bir yazı yazdı diye hatırlıyorum. Tam emin olmamakla birlikte :D
Zaten klasik dünya olacağı için premium kazanamayacak şirket(normal bir dünyaya göre). İşte olayı bağlama noktası burada başlıyor.
Bu yeni gelen kuralda platformu zarara uğratacak şekilde premium alımı/satımı yasak deniyor. Premium almayanlar şirket çalışanlarının maaşına katkı yapmıyor. Şirket adamlara para ödüyor. O zaman bir nevi zarara uğratıyor destek sistemini kullanarak. Premium almayanları yakında banlama ihtimaliniz var mı troll

Bence sen uyumazsan banlanma ihtimalin var ^^