Meteor vs Dehşet

Agrag

Acemi
kim ya bu @Dilek Sigarası. Yeniden başla atıp da bunu yapmış

11x Günün haydutu
Bu dünyadaki en çok hammaddeyi sen yağmala.

En iyi sonuç: 30.07.2022 tarihinde (4.329.083 hammadde)

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
Bu gün dehşetten op yedik aşağıda güncel istatistikleri ekledim. + olarak yukarıdaki arkadaş istatistik kastığımızı söylemiş. 1 köyü örnek gösterek ki olabilir. İki tarafta da oluyor mesela erkan1652 sizden değil sanırım. Kendisini topluyorduk daha 12 köyü vardı klandan çıkardınız. Çok bir önemi yok bu sayıların ama ha sizin op yaptığınız günde 14-4 önde olalım ha 24-4 çok fark etmezz yaniii :D

1.PNG

La Calin*

Kılıç Ustası
Şunu eklemek istiyorum. Kendim için söylüyorum sabah aldığım bir köyü son 1saat kala klandan çıkarıp köyü alıp mis arkası yapıp köyü geri alıyor arkadaşlarınız. Yani demem o ki istatiklik kasıyorsunuz. Sizin için demiyorum yanlış anlamayın klanınızda var böyle insanlar.
Asla böyle bir şeye ihtiyacımız yok. Buraya yaptıgın 2.yorum sanırım. Daha öncekinde de meydan okumuştun şimdi yine ortamı geren bir mesajla suçlayıcı konuşmuşsun.Usta yapma burayı germeye gerek yok. Bizim iyi niyetimiz sen böyle düşün yorum yap diye değil :(

MAMYY

Acemi
2.yorumum doğrudur normalde okuyup gülerim :) dediğim gibi yanlış anlamayın sizlik birşey değil yapan arkadaşlarınız var dedim illaki olucak 1-2 tane çürük,multi hesaplarını toplayan vs. Kesinlikle sizlik birşey değil tanımıyorum sizleri ama kaliteli,dürüst olduğunuz belli,aranızda var diyorum yanlış anlamayınız.. İyi oyunlar..

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
İstatistiklere çok kapılmamak lazım, hele ki ilk iki haftaya. Hele ki ilk günlerde öne geçince reklamlar hiç yapmamak lazım. W44 de Hücum da yapmıştı bunu neye güveniyordu peki ? Dünyanın 4-2 sine sahip olmasına mı... Yoksa aldığı beleş köylere mi. Pasif elemanları bizim yerimize topluyorsunuz sadece işimizi kolaylaştırıyorsunuz bizde sizden geri alacağımızdan güzel oldu o yönden w44 deki o savaşa çok benziyor. Tabi siz o savaşı bizzat göremediniz orda size savaş ilan ettikten sonra hesap sile aldınız direkt :)) Sonra tabi uzun lafın kısası 2 op yaptık hücum da hesap sile aldı kolay oldu...
Sizinki de öyle olacak. 2 Ay sonra paylaşırız istatistikleri, iyi geceler bayım. 'Puan yanıltır, asker bayıltır' Bunu yeterince iyi gösterdiğimi sanıyorum arka cephede arkadaşlarınıza...