Meteor vs Dehşet

Y A M A T O

Okçu
Daha 1 ay öncesine kadar yaptıkları meydan okumanın peşine girdiğim haritalarından adam ayartıp,klandan yönetici bulup tüm üyelerin attırılmasıyla savunmaların gönderilmesini sağlayıp,köyümü alıp burada etiklik hakkında konuşan omurgasız arkadaşların,ağzından akan salyalarına basmayın arkadaşlar,kayarsınız.

Oynadığım oyun kadarsınız bir tık daha öteniz yok. Geçen hafta sıkışık haritada ağladığınız o günleriniz,çiftlikleriniz dolduğunda gözyaşlarınızı silmenize neden olmuş olabilir fakat yaptığınız hareketin pisliği üzerinize yapışmış,lekesini bir şekilde göz önünden kaldırabilirsiniz fakat kokunuz hala aynı. Dünyaya girdiğimde de söylemiştim,rakibim değilsiniz,karşıma dahi çıkamazsınız,oynadığınız oyun diplomasiden köy almakla bağdaşmış durumda,tüm başarılarınız diğer oyuncuların oyun anlamında sıkılmasıyla aynı oranda.

Önceden de dediğim gibi ben bu oyundan,bu dünyadan sıkılacağım. Savaşlar beni tatmin etmeyecek yada reel hayatımın zorlukları oyunu sallamama neden olmayacak. Siz bedavadan köy toplayıp,kendinizi kandırmaya devam edeceksiniz. Daha fazla muhattap olmadan,çirkinleşmeden kafa dağıtmak amacıyla oynamanızı önerir,hayranlık ve düşmanlığı birbirine karıştırmamanızı öneririm.

La Calin*

Kılıç Ustası
Ben baştan beri yapılan anlaşma ve baştan beri iki tarafta verdiği sözden dönmeden meteor klanlarina teşekkür ediyorum. Böyle savaş onurlu oyun içindeki düşmanlar oldukça güzelleşiyor oyun.
Aynı şekilde bizde çok mutluyuz ustam. Savaşımız boyunca tarafınızdan asla saygısızlık yapılmayacaktır. Ne oyun içinde nede burda forumda. Eski zamanlardaki gibi olabildiğince saygı çerçevesini koruyacağız. Bi kaç ihlal iki taraflıda yapıldı. Ama bu kadar kalabalık klanların yönetimi gerçekten çok zor. Klanımız ve şahsımız adına bu ihlalleri gayet olumlu karşılıyoruz. Bizde yaptık çünkü. Tekrardan başarılar iyi olan kazansın :)

Morted

Kılıç Ustası
2 tarafa da :oops: ( dehşet kaybederse bizde yenişmiş sayılırız ) yok yok dehşete başarılar...