Meteor vs Dehşet

Mavıpsa

Yasaklı
hadi kendiniz için yaptınız kankalar çıkar yol bulamadınız yaptınız kent ne alaka sanji bile almış köy adamdan soran olursa sadece müttefiksiniz yani ne denir nası denir siz biliyorsunuzdur zaten kaç yaşında tecrübeli adamlarsınız biz söyleyince METEOR şöyle böyle oluyor.

KARAESKİ

Kılıç Ustası
hadi kendiniz için yaptınız kankalar çıkar yol bulamadınız yaptınız kent ne alaka sanji bile almış köy adamdan soran olursa sadece müttefiksiniz yani ne denir nası denir siz biliyorsunuzdur zaten kaç yaşında tecrübeli adamlarsınız biz söyleyince METEOR şöyle böyle oluyor.
tamam sanji çık istifa et. haritaya kalın geldin

MAMYY

Acemi
Buralar sakin biraz,kimseden ses yok. Birşeyler söyliyeyim bende bari :)

@inebollu adamdır. Kendisine buradan bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Nedeni ise aramızda geçen bir konuşmamızda kızım rahatsızlandığı için hastanede geçirdiğimiz 3gün boyunca tek bir saldırı dahi çıkmamasıdır. Bunun bir oyun olduğunu ve zevk almamız gerektiğini herkese hatırlatsın diyede buraya yazmak istedim .. İyi oyunlar cümleten :)

Murattunca.

Kılıç Ustası
Buralar sakin biraz,kimseden ses yok. Birşeyler söyliyeyim bende bari :)

@inebollu adamdır. Kendisine buradan bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Nedeni ise aramızda geçen bir konuşmamızda kızım rahatsızlandığı için hastanede geçirdiğimiz 3gün boyunca tek bir saldırı dahi çıkmamasıdır. Bunun bir oyun olduğunu ve zevk almamız gerektiğini herkese hatırlatsın diyede buraya yazmak istedim .. İyi oyunlar cümleten :)
Aşkın bu oyunda gerek karakteri ve kişiliği ile herkesin örnek alacağı bir kişidir. Oyunun kazandırdığı güzel insanlardandır.

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
O gazdan zehirlenen önce evdekiler olur zararın kendi klanina. Bu şekilde usluplarla münakaşalar ile ancak kendi klanının seviyesini düşürüyorsun. 44 deki olaylara girmenizi hala anlamıyorum. Mutken sabaha karşı savas açan ve üstelik bunu dejavuya ortak op yapacağız diye ortak anlaşmamız sayesinde üste savlari kaydirdigimiz yerlere opa cikmaniz ve bu durumu hala kendiniz halkıymışsınız gibi anlatmaniz çok şaşırtıcı. Herneyse uzun uzadıya anlatmaya gerek yok , forum oyuncusu olacağınız kadar oyunda oyunculugunuzu gorelim . @Karbonmonoksit*
@*The Joker* balonu patladı ahahahah. Gazdan ilk etkilenenler demekki zayıf halkalar oluyormuş. Biraz erken oldu sanki ha ilk opta :D. Darısı tüm meteor balonunun başına. @inebollu ve @Gens d armes gibi karakterli insanlara da en hayırlısını diliyorum. Güzel savaşlar veriyorsunuz güzel mücadeleler ediyorsunuz. Siz ve sizin gibilere başarılar diliyorum. Yanlış kararlar keşke böyle insanları yıpratmasa idi tek üzüldüğüm nokta.

*The Joker*

Milis
@*The Joker* balonu patladı ahahahah. Gazdan ilk etkilenenler demekki zayıf halkalar oluyormuş. Biraz erken oldu sanki ha ilk opta :D. Darısı tüm meteor balonunun başına. @inebollu ve @Gens d armes gibi karakterli insanlara da en hayırlısını diliyorum. Güzel savaşlar veriyorsunuz güzel mücadeleler ediyorsunuz. Siz ve sizin gibilere başarılar diliyorum. Yanlış kararlar keşke böyle insanları yıpratmasa idi tek üzüldüğüm nokta.
Konusmus yine düğün evinin tefcisi :) 30 kamiyle bi köyü alamadığınız için gelmişsin burda savaşa devam etmeye baslamissin :)))

*The Joker*

Milis
Ya ben seninle burda forum savaşı yapmayı çok isterdim gerçekten ama zamanın yok üzgünüm. Senin içinde üzülüyorum ayrica .Sen kendi kendine takıl buralarda :)

PIAES

Milis
Paraya tapanlar bittiğinde dünyayı kaybettiğinizi anlicaksınız :) Şu an sadece izin veriyoruz diyelim