Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Şimdi benim aklımda 1-2 soru var.

1- Pusula kadrosundan 5-6 kişi mod oluyor ve belirli bir süre sonra atılıyorlar. Peki bu adamların atılmalarına sebep olucak hareketlerinde torpil vs olduğundan bahsediliyor. Peki bu adamlar torpil yaptılarsa kendi ekibi yerine gidip rakibe mi torpil yaptılar ?

2- Bu konular gündeme gelince insanın aklına ister istemez acaba şuanda da bu muhabbetler dönebilir mi ? diye bir soru geliyor. Son zamanlarda çıkan bu insiyatif cezaları konusu klasiklerden sonra standart dünyalarda da gündeme gelmeye başladı. bakıcı ihlali yapan, multi ihlali yapan kişilere global ban atıyorlarmış ve bunu yapanlar yeni alımı yapılan modlar. Bu insiyatif meselelerinin artık kurallara bağlanıp gerekirse standart kuralları/klasik kuralları gibisinden bir başlıkta bildirimi yapılsa ve insanlar buna göre cezalandırılsa en azından oyuncuların için rahat edip bu eski meselelerin dönmediği konusunda daha emin olmazlar mı ?

5 6 kisi nerden cikti 4 kisi vardi
4 kiside golge klanindan vardi?

Oplari modlari ithal edecek halimiz yoktu

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Allah bilir kaç yaşında olup burda oyun modunun fotoğrafını ifşa edecek kadar çocuk olan biri , burda kendine cevap verecek insan bulabiliyorsa buda forum ahalisinin suçudur.

x3mes

Kılıç Ustası
Bu teselli mi oluyor sizin için peki ? Gölge-Pusula dışında ki klanlar boşuna giriyordu o zaman sizin döneminizde ?
Buraya birilerini karalamak için yazmışsınız fakat inanın kendinizi çok güzel batırdınız

kendını batır dı batır dı da haladaha da pişkınlık yapması çok komık

bolubjk*

Ağır Atlı
5 6 kisi nerden cikti 4 kisi vardi
4 kiside golge klanindan vardi?

Oplari modlari ithal edecek halimiz yoktu

Ya varya vallahi nasıl bi mantığınız var sizin? Hayır ben üstte yorum yazdım görmüyo musun hala da böyle sallamaya devam ediyosun? Neyin yalanındasın sen ? Az önce 3 dü şimdi 4 e mi çıkardın?
Sadece forum yetkisi olan göstermelik mod olan ben, sadece 1 hafta gölgede olup sonradan pusulaya geçen mayıs yağmuru ki ben mayısı sizde oynamasına rağme sizden saymadım
Birde sadece o dünya benle oynayan ve yönetim de bile olmayan muratalanya
Neyin yalanındasın sen hala, sen ki o yaşına rağmen gelip burda çocuk gibi foto paylaşıyosun?
Sen değil miydin bana ceza verip aaa mehmet yanlış ceza verdim diye cezamı geri açıp umreye gittim ben hakkını helal et diyen? Ulan bel altı mı vuruyosun yukarıda milletin fotosunu paylaşıp üstünden dalga geçiyosun bu mu sizin seviyeniz?

bolubjk*

Ağır Atlı
Ya adamın kırucusu olduğu klndan en az 4 tane adam klanlar takımında olmuş hepside klanının en yetkili 6-7 adamının içinde, kendisi de dahil oyunda en yetkili kişi konumundalar her yetki onların elinde biz bu konuyu köriklemiyoruz hala gelmiş sonradan oyununuza alet etmeye çalışır gibi bize göstermelik mod yetkisi verip aaaa gördünüz mü gölge li de var demeye getiriyosun ve bunu burda bide pişkin pişkin söylüyosun

Bak samete yine bişey demiyorum aha kendisi burda hatta bi nebze ufuk lada kişisel birşeyim olmadı, ben ne kadar işin içine çekmeyeyim belki belki insanlar kötü şey yapmamıştor diye söylesemde bu pişmiş kelle arkadaş hala aaa gölgeden de 4 vardı diyorsa üsttede söylesim sen her karaktersİzliği yapmışsındır her hakkı da yemişsindir
Senden her yol olur serkan bey

DiOny SoS

Hafif Atlı
Şimdi benim aklımda 1-2 soru var.

1- Pusula kadrosundan 5-6 kişi mod oluyor ve belirli bir süre sonra atılıyorlar. Peki bu adamların atılmalarına sebep olucak hareketlerinde torpil vs olduğundan bahsediliyor. Peki bu adamlar torpil yaptılarsa kendi ekibi yerine gidip rakibe mi torpil yaptılar ?

2- Bu konular gündeme gelince insanın aklına ister istemez acaba şuanda da bu muhabbetler dönebilir mi ? diye bir soru geliyor. Son zamanlarda çıkan bu insiyatif cezaları konusu klasiklerden sonra standart dünyalarda da gündeme gelmeye başladı. bakıcı ihlali yapan, multi ihlali yapan kişilere global ban atıyorlarmış ve bunu yapanlar yeni alımı yapılan modlar. Bu insiyatif meselelerinin artık kurallara bağlanıp gerekirse standart kuralları/klasik kuralları gibisinden bir başlıkta bildirimi yapılsa ve insanlar buna göre cezalandırılsa en azından oyuncuların için rahat edip bu eski meselelerin dönmediği konusunda daha emin olmazlar mı ?

@Mayis Yagmuru
Buradaki 2. soruyu sizde cevaplayabilirmisiniz modum ?

UcanZi

Kılıç Ustası
Sercan öncelikle ben gölge pusula olaylarında hiç bir zaman sizin hakınızı yemedim bunu çok çok iyi biliyorsunuz, şu oyunda hakınızı brlki en çok yine savunan sizi tebrik eden yine benim şu baş şakşakcın jack beyfendiye de aramızda geçen konuşmaları söylersen sevinirim çünkü kendisi hiç bir zaman lafdan anladığı bilinen birisi değil.

Konuya gelelim ben senin bilmediğini ümit ediyorum, en azondan ilk başlarda bilmediğine kendi adıma eminim, ancak senin korunup korunmadığınla ilgili emin olamam, sadece söylentilerle yola çıkarsak serkan abinin seni çok sevdiğimi ve kurduğu pusulanın temsilcisi olarak seni korumuş olcağını düşüniyprum, ama senin bilgin tahminim yoktu

Pusula en kritik 1-2 yerde korundu ama tek taraflı olarak tamamen korundu diyemem, ama savaşı kaybetmemdeki en büyük sebep cezalar değildi bunu söylemekte gocunmıyorum ki sizi zamanında tek tebrik eden yine bendim
O zaman op olan muratalanya bizim klanda ceto58 in ekibi olarak ilk defa oynamıştı, op olduğu dönem benim klanımda yönetici değildi, biz bıraktıktan spnra kalan kişileri toplayın devam ettiren oydu, yukarıda boş yazan arkadaşın dediği gibi yönetici falan değildi. O nunda o dönemki takımdakiler gibi haksızlık yada taraflı ceza verip vermediğine emin değilim ama duyduğum kadarıyla atılmasındaki sebeğde haksız ceza vardı
Yine ben başkaları gibi duyduğumu söylememezlik yapmıyorum tek taraflı konuşmuyorum

Herşeyi geçelim bende sana sadece bir soru soracağım
C9 a girdin pusulayı kurduk dünyanın yarısı sende diğer yarısı nop da savaştasın
Birşeyler oluyor ceza alıyorsun vs kendine göre haksızlık olduğunu düşüniyorsun devam ediyorsun ediyorsun sonra sana teklif geliyor klanlar takımına giriyorsun bu dönemde savaşın devam ediyor sen oyunu bırakma aşamasındasın
Sonra bir tanışıyorsun içinde bulunduğun takımın en önemli yetkilleri hep nop ekibinden, bu manzara karşısında oynadığın emek verdiğin dinyayla ilgili içinde ukte yada şaibe kalır mı kalmaz mı?

Bunlar delillenecek şeylet değil, zamanında panel vs benim yetkim yoktı ben görmedim bilmedim, zaten boş keseden atılmasındaki en büyük sebep bu, delil net yok
Ama sadece genel olarak böyle bir manzara varken oynadığın dünyalarda şaibe arar mısınız aramaz mısınız? Sadece bunu soruyorum bütün herkese..

Yani o dönem pusuladan başka hiç mi kimse yoktu bu kadar oyunda yöneticilik yapabilecek?

Kusura bakma bi yandan lol oynuyorum şimdi geldim.
Bak ben buraya yazarken bi yandan wpde bizimkilere kızıyorum.
Olum etrafımdaki 5 kişiden 4ü yöneticiymiş ben adamların yerinde olsam bende inanmam diyorum onun esprisi dönüyor yani wpde.
Ben size hak vermiyor değilim illaki düşünür insan adamlarla savaştayız içlerinden operatör çıkıyor diye tedirgin olur bu gayet normal bir şey. Aynı şeyleri bende hissederim. Ama o zaman savaşanlar bizler olduğumuz için o dönemi en iyi yine biz biliyoruz.
Yani bu A klanı ile B klanı savaşıyor A klanında yönetici var deyince haaa bak bunlar kollandı algısı çıkabilir ama w11 ve w13 gibi dünyalarda gösterdiğimiz emeği dediğim gibi çoğu insan şahit olmuştur.
İllaki bu yöneticiler oyundaki kişilerden alınacak her klanda olabilir o dönemde aktif olarak forumda bulunan kişilerden seçildi genelde ki dediğim gibi sizin klanda da vardı. Bunun sayısı önemli değil illaki şüphe uyanacaksa 1 kişinin olması bile takdir edersin ki yeter.
O zaman ki msn konuşmaları olsa da tek tek yayınlasam :D Forumda Samet bana ceza veriyor gidiyorum msnde giydiriyorum Samet falan sakin ol falan diyolar yani burda Serkan abiye Samete az giydirmedim :D Ama işte bana yakın kişilerden çıkınca bu yöneticiler e Sercan biliyodu oluyor. Açıklamamı fazlasıyla yaptım hala biliyordu diyosanız ne deyim

bolubjk*

Ağır Atlı
@Mayis Yagmuru
Sefa sen takıma alındığında oyuncu nickinle hangi klandaydın?
Ve senle biz aynı dönem takıma girdiğimizde forum mod olarak yapabileceğimiz en büyük yetkimiz neydi ? Cevaplayabilir misin

Hatta @Religion samet bizzat sen forum sorumlusuydun, benim yetkimle oyunla ilgili ne gibi bir bilgiye sahip olabildim ? Ve ayrıca ben habgi dönem mod oldum ve zaten bu olaylar hemen sonra ortaya çıkmadı mı?
İnsanların 1. Ağızdan duymaları için sizden detsylı açıklama alabilir miyim

Ayrıca religion samet o dönem rennesaince adıyla şuanki mayıs yağmuru vs konumundaydı ve takımda ciddi söz sahibiydi, ancak içlerinde kendisi de açıklayamamasına rağmen söyleyememesine rağmen takımın gidişatından memnun olmayan ve zaten takımın değişmesini isteyen ve gerçekten takım adına birşeyler yapma hayali olan birisiydi bu konuda az çok kefilimde, umarım kendisi de gerçekten bazı olayları açıklk getirir de burada boş keseden adan kişileri arkadaşı da olsa koruma işine girmez

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Ya varya vallahi nasıl bi mantığınız var sizin? Hayır ben üstte yorum yazdım görmüyo musun hala da böyle sallamaya devam ediyosun? Neyin yalanındasın sen ? Az önce 3 dü şimdi 4 e mi çıkardın?
Sadece forum yetkisi olan göstermelik mod olan ben, sadece 1 hafta gölgede olup sonradan pusulaya geçen mayıs yağmuru ki ben mayısı sizde oynamasına rağme sizden saymadım
Birde sadece o dünya benle oynayan ve yönetim de bile olmayan muratalanya
Neyin yalanındasın sen hala, sen ki o yaşına rağmen gelip burda çocuk gibi foto paylaşıyosun?
Sen değil miydin bana ceza verip aaa mehmet yanlış ceza verdim diye cezamı geri açıp umreye gittim ben hakkını helal et diyen? Ulan bel altı mı vuruyosun yukarıda milletin fotosunu paylaşıp üstünden dalga geçiyosun bu mu sizin seviyeniz?

1 Bolubjk
2 mayis
3 corraseum diye biri vardi
4 başar vardi

Demekki 4 müs

bolubjk*

Ağır Atlı
Kusura bakma bi yandan lol oynuyorum şimdi geldim.
Bak ben buraya yazarken bi yandan wpde bizimkilere kızıyorum.
Olum etrafımdaki 5 kişiden 4ü yöneticiymiş ben adamların yerinde olsam bende inanmam diyorum onun esprisi dönüyor yani wpde.
Ben size hak vermiyor değilim illaki düşünür insan adamlarla savaştayız içlerinden operatör çıkıyor diye tedirgin olur bu gayet normal bir şey. Aynı şeyleri bende hissederim. Ama o zaman savaşanlar bizler olduğumuz için o dönemi en iyi yine biz biliyoruz.
Yani bu A klanı ile B klanı savaşıyor A klanında yönetici var deyince haaa bak bunlar kollandı algısı çıkabilir ama w11 ve w13 gibi dünyalarda gösterdiğimiz emeği dediğim gibi çoğu insan şahit olmuştur.
İllaki bu yöneticiler oyundaki kişilerden alınacak her klanda olabilir o dönemde aktif olarak forumda bulunan kişilerden seçildi genelde ki dediğim gibi sizin klanda da vardı. Bunun sayısı önemli değil illaki şüphe uyanacaksa 1 kişinin olması bile takdir edersin ki yeter.
O zaman ki msn konuşmaları olsa da tek tek yayınlasam :D Forumda Samet bana ceza veriyor gidiyorum msnde giydiriyorum Samet falan sakin ol falan diyolar yani burda Serkan abiye Samete az giydirmedim :D Ama işte bana yakın kişilerden çıkınca bu yöneticiler e Sercan biliyodu oluyor. Açıklamamı fazlasıyla yaptım hala biliyordu diyosanız ne deyim

Bak sercan bende yukarıda zaten senin kesinlikle bildiğini söyledim mi ? Bende zaten sameti ufuğu selamiyi bilmediğini zaten tahmin ediyorum o muhabbetleride biliyorum sadece aladdin in o dönem bazı olaylarda senin haberin olsun yada olmasın koruduğu kpnusunda ise emin olamıyorum
He belki gidip muratalanya bizde oynarken o savaşta belki bizden de kpruduğu adam oldu ama sende diyosun be kardeşim yanındaki 5-6 kurucundan sen hariç ve yıldırım hariç hepsi oyunda operatör moderatör olmuş bunlar varken bu kadar insan ve en başta o dönem senle savaşan biz bişey söyleyince nasıl hak verilmiyor ki bize? O kadar adam dHa spnra yetkisi de alındı elinden bi ton takım değişti, e şimdi şaiba yoksa o dönem neden bunlar oldu, ben senin o dönem verdiğin emeklere şahit değil miyim sanki? O dönem 2 ay karşılıklı oplarda 1 köy ilerlenmediği de olurdu karşılıklı olarak biz emek vermedik diyen oldu mu yada ben o dünya sonunda hanginizi tebrik etmedim? Nerede pusula çığırtkanlığı yaptım? Daha sonra sizle yeri geldi bazılarınızla birlikte bile oynadım ama nedir bu kabullenmemezlik? Bu kadar rastlantıya bu insanların ve bizim eski yönrtii eleştirip kendi adımıza şaiba işin içinde var dememize neden gocunuyorsun en doğalı bu deüil mi ? Ben o çok bilmiş senin şakşakcın jack in yazdığı ooo yee gölgeyi yendik gibi saçma sapan yorumlara o zamanmodlarla yendik diye sadece körü körüne mi savunayım? Ben size savaştaki galibiyetinizi cezalara bağlamıyorum ama o dçnemli haksızlıkları da kabul etmiyorum diyimce neden sadece şakşakcı lar kendi işine geleni kabul edip de diğerlerini kabuş etmiyor
Hani yine baş şakşakcının söylediği gibi akıllı başlı insan arıyorduk gibi yazısı var ya şimdi bu kadar adam arasında çok aklı başında oln adamlar jack ve burda çocuk gibi foto paylaşan serkan bey gibi kişiler miydi

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Bolubjk sen forum moduydun samette forum admini kesinlikle oyunla ilgili bir yetkisi yotku.

Senin ceza olayina gelirsek cezayi kim verdi onuda yaz. Cezayi hatali vermisler acan benim yine gunah kecisi benim oylemi. Mayis bulsun koysun ekrana bakalim gorelim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.