Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

myw**

Dük
Bu güne kadar hiç bir zaman kimliğimi gizlemedim. Gizleyecek de değilim. Bunu sen de biliyorsun. Bu resimler de silinirse forumdan benim silmeyeceğimi de biliyorsunuz. Bunları paylaşarak bir şey elde edemeyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor.

ben herkese diyordum modum mayıs ile izmitte takılıyoruz çay içiyoruz bara gidiyoruz vs diye kimse inanmıyordu kimliğini hiç gizlemedi ciddiye almıyorlardı sanırım:):p

bolubjk*

Ağır Atlı
Udw ye diğer dünyalarda başarılar, pusula yada şimdiden c9 da başarılar
Yeni tayinim oldu ve inşallah önümüzdeki süreçte klan kuruculuğu gibi birşeye bakacak kadar zamanım olur bende c9 a girebilirim. Çok çok düşük bir ihtimal ama inşallah vaktim olur, artık eskisi gibi gaza gelip klan kurmam ama umuyorum vaktim olur umarım..

Dünyayı kapatacak olan nop ve set ekiplerininde ellerine sağlık tebrikler..

DeletedUser63321

Ziyaretçi
ben buraya dünyanın hikayesini yazacaktım, nerelere getirmişsiniz olayı:)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Forum uzun zamandır böyle kaynamıyordu .

Buna sebep aslında classic 8 oldu . Kimse aradıgını bulamayınca birbirine sardı , arkadaslar dostlar kavgalı oldu cıktı .

Umarim c9 boyle olmaz . Güzel ekipler gelirde , diplomasisiz bol savaslı bir dünya görürüz
C9'un açılacağını kim söyledi Kendal? Belki daha klasik açmayacağız? :p

UcanZi

Kılıç Ustası
Valla ne yalan söyleyim şurda iki çift laf edebiliyoruz artık şuanda ki yönetimin bende başlıca artısı bu. Eskiden banlar havada uçuşurdu az giydirmedim bu konuda.Höd demeden başlık kilitlendirdi vs. İyice dellenirdim.
Karşılıklı sınır olduğu sürece tartışmaktan kimseye zarar ziyan gelmez.İnşallah herhangi bir sorun olmazsa klasik 9a girmeyi düşünüyoruz bakalım.Bende kaçtım hadi eyvallah

DeletedUser63321

Ziyaretçi

açmayın son klasik kapatanı olarak kalalım:D

bir de burada nop da klasiği kapatmış oldu gibi bişeyler diyen çıkmış, şu klasik kazananlarının böyle bir listesi olsa millet görse keşke, daha klasik nedir bilinmezken onları kimin kapattıklarını falan:) varsa da cahilim bilmiyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Udw ye diğer dünyalarda başarılar, pusula yada şimdiden c9 da başarılar
Yeni tayinim oldu ve inşallah önümüzdeki süreçte klan kuruculuğu gibi birşeye bakacak kadar zamanım olur bende c9 a girebilirim. Çok çok düşük bir ihtimal ama inşallah vaktim olur, artık eskisi gibi gaza gelip klan kurmam ama umuyorum vaktim olur umarım..

Dünyayı kapatacak olan nop ve set ekiplerininde ellerine sağlık tebrikler..

Hani gölgeyi kurucaktık abii :(

Mühür sende sayin modum kimse birsey diyemez . Ama bu acılmayacağından değil , eskisi gibi hevesin kalmadı ugrasmak istemiyorsundur . Fark ettiğim sekilde ilk olarak c8 de de klan kurdun oyunda oynadın , ama cok cabuk sogudun . Oyuncular ın arasına katılmak iyidir , ama oyun oynamak konusunda ne kadar rahat bırakırlar oyuncular bilemem

Durum
Konu yanıtlara kapalı.