Melekler C8 den gidiyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deadknight

Yasaklı
Şimdi anlamadım kim oyun admini kim coma kim takım lideri?Bu nasıl bir yönetimsel zaafiyet ki herkes takım lideri olduğunu iddaa edebiliyor.:eek:

Birde pusuladan o kadar admin çıkarken noptan çıkmamasını yadırgamadım desem yalan olur.:rolleyes:

Ottoman nickli arkadaşın hepinize yetmeside ayrıyetten hayret verici bir dipnot olarak hafızalarımıza kazındı.
:D

UcanZi

Kılıç Ustası
Bak sercan bende yukarıda zaten senin kesinlikle bildiğini söyledim mi ? Bende zaten sameti ufuğu selamiyi bilmediğini zaten tahmin ediyorum o muhabbetleride biliyorum sadece aladdin in o dönem bazı olaylarda senin haberin olsun yada olmasın koruduğu kpnusunda ise emin olamıyorum
He belki gidip muratalanya bizde oynarken o savaşta belki bizden de kpruduğu adam oldu ama sende diyosun be kardeşim yanındaki 5-6 kurucundan sen hariç ve yıldırım hariç hepsi oyunda operatör moderatör olmuş bunlar varken bu kadar insan ve en başta o dönem senle savaşan biz bişey söyleyince nasıl hak verilmiyor ki bize? O kadar adam dHa spnra yetkisi de alındı elinden bi ton takım değişti, e şimdi şaiba yoksa o dönem neden bunlar oldu, ben senin o dönem verdiğin emeklere şahit değil miyim sanki? O dönem 2 ay karşılıklı oplarda 1 köy ilerlenmediği de olurdu karşılıklı olarak biz emek vermedik diyen oldu mu yada ben o dünya sonunda hanginizi tebrik etmedim? Nerede pusula çığırtkanlığı yaptım? Daha sonra sizle yeri geldi bazılarınızla birlikte bile oynadım ama nedir bu kabullenmemezlik? Bu kadar rastlantıya bu insanların ve bizim eski yönrtii eleştirip kendi adımıza şaiba işin içinde var dememize neden gocunuyorsun en doğalı bu deüil mi ? Ben o çok bilmiş senin şakşakcın jack in yazdığı ooo yee gölgeyi yendik gibi saçma sapan yorumlara o zamanmodlarla yendik diye sadece körü körüne mi savunayım? Ben size savaştaki galibiyetinizi cezalara bağlamıyorum ama o dçnemli haksızlıkları da kabul etmiyorum diyimce neden sadece şakşakcı lar kendi işine geleni kabul edip de diğerlerini kabuş etmiyor
Hani yine baş şakşakcının söylediği gibi akıllı başlı insan arıyorduk gibi yazısı var ya şimdi bu kadar adam arasında çok aklı başında oln adamlar jack ve burda çocuk gibi foto paylaşan serkan bey gibi kişiler miydi

Takımdan alınmalar konusunda sıkıntı var.Yani bu adamlar haklı yere mi haksız yere mi alındı bunların değerlendirmesini yapmadan tek taraflı adamların gelip bunlar bu bu hataları yaptı deyip buna inanmanda ayrı bi ironi ama.
Sen kendin söylüyorsun Samet gibi bir adam ne tür bi illegallik yapmış olabilir ? Ama o zaman yapılan bir darbeydi.Kim ne yapmış ne etmiş demeden emekli ettiler.Güzel bir de yakıştırma yaptılar böyle böyle diye yiyen yedi yemeyen yemedi.
Bu muhabbet böyle uzar gider ben sadece kendimin kefil olduğu yerlere cevap verme taraftarıyım.

DeletedUser65077

Ziyaretçi
Bak bolubjk mehmet
Takimdan selami kardesiyle oynuyor diye ayrildi

Venivedivici gidince storm geldi

Storm gelsin aladdin. illegal islerden gonderdim desin

Kimseyi kollamadim sahsim adima diyorum.

Ufuk olsun selami olsun oynadiklari dunyada hic yetkileri yoktu oyuncudan farksizdilar yani.

Sana ceza veren de yeni oplardan biriydi bende cezani actim hatali diye.

Eskiye baksinlar 1 tane illegal islem koysunlar suraya.

Resme niye bu kadar takildiniz ki?

Siz degilmiydiniz aha aladdin ifsa oldu atin takimdan deyenler. O resim kesinlikle takimdan atilmak ifsa ile ilgili degil bunu bilin. Girgir amacli kondu sadece. Burda amacimiz zaman gecirmek degil mi?

DeletedUser64948

Ziyaretçi
Benimde yazacak cok seylerim varda ortaligi iyice camura surmek istemiyorum...

YINEDE burda agir abilik yapan 3-5-8-10 yil once klansavaslari net yada orgda yanimda oynayip pişen yada siginan su an forumda yanina 3-5 suluk alip hayatindaki tek sosyal faliyeti bu oyunu oynamak olan sahislar once bi karakterinizi duzeltin ...klan kurdunuz yaniniza 5-10 sahis alip burda enseye tokat kalcaya parmak muhabbetleri ile olmuyor hayat.. klan kuruyorsunuz burada ego kasiyorsunuz... biri mantikli birsey yazdimi vasifsiz eniklerinizle herseye muhalefet olup kendiniz calip kendiniz oynuyorsunuz... o sahislar kendini biliyor ... burada 100 kisi yazi yaziyorsa en az 30uyla gecmiste klanlarimda bulunup palazlanmislardir... simdi bizleri begenmezler yine bazilari.... sozum o cok oten kendini bilmez 3-5 kisiye ..... o kadar pislikleriniz varki evli olup elin kizlarina bulasmadiginizmi kaliyor , evli kadinlarin duygulari ile oynayip onlarin yuvalarini yikmanizmi ayri...

Cok fazla buralarda takilmayin biraz degisin sosyal olun esinizle cocugunuzla ilgilenin

Lafim gereken yerlere ulasmistir....

Dedigim gbi su an forumda en az 30 kisi taniyorumdur dediklerim 2-3 kisiyi kapsiyordur.. o kisiler dahada oterse baskalari hakkinda dayanamayip gerekli aciklamalari delilleri ile bende yapacagim...

Alti ustu oyun oynuyoruz surda ... az kendinize gelin mahalle karilari gbi nedir bunlar ya...

C9 da bende pusuladayim ekibimle .... simdiden belirteyim..

Forum uzun zamandır böyle kaynamıyordu .

Buna sebep aslında classic 8 oldu . Kimse aradıgını bulamayınca birbirine sardı , arkadaslar dostlar kavgalı oldu cıktı .

Umarim c9 boyle olmaz . Güzel ekipler gelirde , diplomasisiz bol savaslı bir dünya görürüz

DeletedUser64934

Ziyaretçi
I cant read.

And why the hell u speaking English?

Is not reason for ban?

And where did my dad learn to make cake like this?

çevirileri storm yapıyor dediler belki gelir dedim. senle iki ettik. üçüncüyü bulursak selena aramıza katılır.

bolubjk*

Ağır Atlı
@KAKTUS
Konu uzayıp gidecek ben zaten konuya dahil olmamaya çalıştım ama buralara kadar geldi
Bana garip ve yanlış gelen şey sadece o dönem seçilen kişilerin klanlara özel seçilmesiydi, ben o dönem gölge kurucusu olmasam bende kısa dönemde olsa yetkili olmayacaktım yanlış olan buydu ve kendime yediremediğim şey pusuladan çok kişi olduk gölgende alalım düşüncenize ortak olmamdı, bunu az önceki yorumlarınla sende kabul ettiğin için teşekkürler, mayıs ın demek ki o dönem gölge 1 hafta durup klandan çıkıp pusulaya geçtiğini bilmesen takıma almayacaktın, bu da yıllar sonra gelen bi itiraf yani :))

Mayıs gör bunları, artık sende bu saatten sonra gölgelisin bize borçlusun yetkilerini.p

Şaka bir yana kendi adıma sizin yetkili olduğunuzu öirendikten sonra kendi adıma gerekeni yaptığım için mutluyum ve içim rahat
Yaptığınız hatanın aslında sizde farkındasınız sadece dile getirmek zor sizede hak veriyorum

Artık ihlaldi oydu buydu bu konuya girmeyeceğim çünkü bizdeki kurallar o kadar yoruma açık ki yetkiliden yetkiliye değişebiliyor ve her op için " ben hiç bir haksızlık yapmadım valla billa" sözlerine bişey diyemiyorum çünkü zaten bazı olaylara nereden bakarsanız o şekilde ceza verebiliyorsunuz
Son olrak ceza konusuyla ilgili de aradan 6/7 yıl geçti belki şimdi detay hatırlamıyorum ve yetkim olmadığı için ceza kim verdi bilemem ama hatkrladığın tek şey sizle konuyu konuşmamdı ve siin ben yetkili olduktan sonra umreye gittim hakkını helal et mehmet demendi
Başkasını da bilme gibi bi yetkim yokzaten

@UcanZi* dediiim gibi sercan eğer örneğin şuanda oplardan 4 ünün nop klnından çıktığını görsen hemde bunların unss haricinde (monte kristo-norm- larken-sanji) olduğunu görsen ve savaşında cezaların etkili olduğunu görsen emin ol sen daha çok şeyler yazardın ve o baş şakşakcı arkadaşın bu forumu mesken edinirdi de buradan çıkmazdı
Sen opların nop dan olduğunu gördüğünde zaten artık ceza haklıymış haksızmış onu sorgulamaya vaktin bile olmazdı eleştirmekten

Neyse konu açılınca insanların doğruları bilmesi adına konuştum, ne gölge pusulayı kesin yenecekti dedim ne bunları konuşunca elime birşey geçti ve geçmeyecekte, herkes yaptığıyla kaldı ve değişmeyecek de..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.