Mega klanlari guncel diplomasi bilgilendirmesi...

DeletedUser57691

Ziyaretçi
ihsan sen niye canını sıkıyorsun ki. herkesin klanı kendine buyuk gelir, genel forumda etkin ekibi olanlar piskolojik algı oluşturuyor birlik olup :) takılma bunlara bak oyununa... Sen iyi bir amaçla başladın bu worlde aldırmadan devam et. Başarılar dilerim sana ve ekibine.

2 gundur aramanı bekliyorum suan telim kapali en kisa zamanda donus yap bana

DeletedUser57691

Ziyaretçi
2 gundur aramanı bekliyorum suan telim kapali en kisa zamanda donus yap bana

adınla seslendim nasıl duydu bak hemen :D kanka 2 gundur aşk acısı çekiyorum ondan aramıyorum seni beni cluba göturme diye :D

Club işleri bu aralar yaş bu inşaatlar beni bitirdi yetişemiyorum resmi işlere . Neyse ihsan ve sen ayrica kemal abi beni arayin işim var sizinle guzel şeyler besliyorum sizlere ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Club işleri bu aralar yaş bu inşaatlar beni bitirdi yetişemiyorum resmi işlere . Neyse ihsan ve sen ayrica kemal abi beni arayin işim var sizinle guzel şeyler besliyorum sizlere ;)

aha kendal bir şeyler besliyormuş.. Sayın op'lar neredesiniz ? banlayın hemen bizi banlayın... Bu kendalın işleri belli olmaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar yapmayın Allahasen. Bu dunyaya başlamadan önce arrow-eşkiya-tuk ne kadar klan varsa bir bir göruşup haritaya ben yerleştirdim. Adamlar haklı... Sizde ciddi ciddi yazmışsınız uzerinize alınıp, sinser adının geçtigi yerde huzursuz olan adamlara laf anlatmayın. Sizde sinser böyledir diyin sizi de severler :)) Ben nerde hatam oldugunun farkındayım dostum diyene kanıyorum. Bu çetin yok mu ah bu çetin... Aramızda 0 sorun olmasına ragmen, oyunu bıraktıktan sonra ne olup bittigini tamamen bilmemesine ragmen, bulundugum klanlar ekiplerle hiç bir alakası olmamasına ragmen konuşuyor mesela :D neden ben çetinin sevdigi insanlara dil uzattım... Çetine sardım..

Kısaca buralarda sinser,kendal, bizim gibi adamlar pek sevilmez. :D Sevmeyin beni ulen :D

ben seviyorum lan seni, gel kıyamam.

inacira

Kılıç Ustası
Şahsen serhatı bende sevmem.niye seveyim ki?

Hayır önceden seviye olabilirdim ama artık sevmiyorum.Niye mi?

Bu kadar iş yapmış benim haberim yok.Hayır serhat bu kadar herşeyi ayarlıyorsun da bizim klanı nasıl bölüp yarı merkez yarı yaya atıyorsun anlamıyorum tt2

Serhat bu arada bana da oyundan mesaj attılar.Serhat bizi bu bölgede başlattı pre yardımı yapıp bölgeyi bize kapattıracaktı dedi.2k pre yolladım şimdilik devamını istiyorlar haberin olsun tt2

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ah şu oyunu yıllardır oynayıpta yıllardır ego duvarlarını yıkamayanlar :)

İki tarafada başalarılar

DeletedUser59469

Ziyaretçi
içimizdeki casuslarınız bitti sayılır ve yiyebilecegin en saglam darbeyi yediniz kafa oyuncularınız bitmek üzere çok fazla bi vaktiniz kalmadı kasa bildiginiz kadar pre kasın bu dünyada şayet 33 için lazım olacak size :) iyi olan kazansın :)

DeletedUser59470

Ziyaretçi
Arrow yedi düvele karşı :D

dueli bılmem de ustad deveyı bılırım zordur hendekten atlatmak sız kaşındınız bızde ıstedıgınızı verıyoruz zaman ve sabır en buyuk ılaçtır her derde deva olacagız sıkmayın canınızı öncelıkle cetin başer hesap calma vede klanı öne cıkarma adına yaptıgı fılm fırıldakların hesabını sıze versın sonrasında adam smıtın arrow u yukarı taşıma adına dunya dengelerını degiştirme adına elit e kadar uzanan bır ıhanet cemberı ıcındesınız vede dıplomasılerımız uzerıne kurgu yapmaya calışmaktasınız ne kladar acız bır durum ustad bız burdayız adımızda mega bu arrow savaşında kımseyede ıhtıyac yok degıl 7 duel 17 kervan olsanız yınede yıkılacaksınız yanlış ata oynadınız mega sıfır bır ekıp ve sıfır km bır klan olup kımse ıle bır bagı yada menşei yoktur
tamamen bu dunyayın 32 nın surprız ekıbıne carptınız tanımam megadan başka

DeletedUser59415

Ziyaretçi
çeto hırsızlık işinedemi girdin adamsın keep calm and follow me :D:D

DeletedUser59470

Ziyaretçi
madem dıplomasımızı cok merak eden var buyrunuz en yetkılı agızdan duyun bılın görun dıplomasımız aşagıdadır

Düşmanlar
ARROW Bitir
ND Bitir
ARR0W Bitir
ARROW. Bitir
ARR0W. Bitir