Mega klanlari guncel diplomasi bilgilendirmesi...

infaz95

Baltacı
Müttefikler
VIP
M@SKE
TUK
M@SKE1

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
ARROW
ARR0W
ARROW.

BirDost*

Ağır Atlı
Tik klanı ?

Bi tamamen klanlarınızı yazsanıza ve savaş davetine icabet edinde harita renklensin :)

infaz95

Baltacı
tum klanlarımız savasa katılmıstır ve ben kendım tik klanında bulundugum icin dıplomasıde o yok tik maske vip tuk aile klanlarımızdır teşekkurler sizede başarılar umarım güzel ve eğlenceli bir savas olur

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Başarılar. Arrow gereksiz yere cephe açtı kendine her yerden. :)

infaz95

Baltacı
:) bizim icin geleni, biz eli bos yollamayiz :)) misafir perveriz biz.

türk insanı mısafir perver eyv teşekkurler :) lakin anlayamadıgım konu sizin için gelmiş olmamız biz bu kıtaya kımse icin gelmedik ne sizin için ne başka klan için önceden kararımızdır güneybatı ya 12 saat sonra giriceğimiz bu konuya açıklık getirmek istedim üstad

BirDost*

Ağır Atlı
Şimdi megaya tıklayınca tikin yanında bi başka klan ismi daha yazıyor birlikte hareket ediyoruz idye orda ona tıklayınca iki farklı klan daha geliyor :)

Bari aynı olduğunuz klanların profillerini aynı yapında anlaşılır olsun savaşa katılan klanlar haricinde klanınız yoksa zaten sıkıntı yok :)

infaz95

Baltacı
Savasa katilan klanlarimiz haricinde herhangi bir klanimiz bulunmamaktadir cetin ustad...

DeletedUser

Ziyaretçi
süpriz yumurta gibi yada su cinli kız biblloları var ya onlar gibi actıkca acılıyor