Mega klanlari guncel diplomasi bilgilendirmesi...

BirDost*

Ağır Atlı
dueli bılmem de ustad deveyı bılırım zordur hendekten atlatmak sız kaşındınız bızde ıstedıgınızı verıyoruz zaman ve sabır en buyuk ılaçtır her derde deva olacagız sıkmayın canınızı öncelıkle cetin başer hesap calma vede klanı öne cıkarma adına yaptıgı fılm fırıldakların hesabını sıze versın sonrasında adam smıtın arrow u yukarı taşıma adına dunya dengelerını degiştirme adına elit e kadar uzanan bır ıhanet cemberı ıcındesınız vede dıplomasılerımız uzerıne kurgu yapmaya calışmaktasınız ne kladar acız bır durum ustad bız burdayız adımızda mega bu arrow savaşında kımseyede ıhtıyac yok degıl 7 duel 17 kervan olsanız yınede yıkılacaksınız yanlış ata oynadınız mega sıfır bır ekıp ve sıfır km bır klan olup kımse ıle bır bagı yada menşei yoktur
tamamen bu dunyayın 32 nın surprız ekıbıne carptınız tanımam megadan başka

Öncelikle ismimi yanlış yazmışsınız

ikincisi kimsenin hesabını çalmadım hesabın şifresi bana verildi hesap çalmak gibi bir meziyetim yok :)

üçüncüsü Sus Baykuş akrep ile ya sa yada müttefikliğiniz var :)

limit ve starkı da bünyenize katıp 10 11 klan oldunuz :D

Oyun oynadığınızı düşünebilirsiniz ancak sadece bizimle savaşıyorsunuz. hepi topu 4 klan :) Ve hala gördüğüm kadarıyla savaşta önde olan biziz. Daha 3 gün öncesine kadar buraya gelecek kadar elinizde malzeme dahi yoktu :)

Ama henüz birşey neticelenmiş değil konuşmak için erken. Ve hakkımda dayanaksız mesnetsiz iftiralar atmaktan da vazgeçin :) Kaç yaşında adamsınız yakışmıyor size :)

Süpriz olduğunuz konusunda da haklsınız. Ben daha önce bu denli mitozla üreyen bir yapı daha görmedim :D E.coli bakterilerini dahi geçtiniz tebrikler :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Eğri oturup doğru konuşmak lazım. ARROW klanlarının diplomatik anlayışı bu sonuçları getirdi. Siz kendinize düşman yarattınız zorla Çetincim :) Belkide oh biz bunları harcarız dayanamazlar patır patır toplayacağız diye düşünüp rehavete girmeniz ve her ne kadar buna yönelik planlar projeler yapmaya çalışsanızda kendi lehinize esen rüzgarları tersine estirdiniz.

LiMiT klanları kurucu başkanı olarak Mega bünyesinde değiliz (yanlış anlama devamını oku) olayı farklı nitelendirmeyelim bu bir birliktelikdir, birleşimdir kesişim değil. Hem dostluksal hemde oyunsal bir birliktelik. Daha çok samimi ailesel ve herhangi bir çıkar menfaat peşinde koşmayan birlikteliği mitoz bölünme üreme türme ve bakteri vs. gibi uygunsuz etik olmayan tanımlamalarla nitelendirmeniz hoş değil.

DeletedUser48222

Ziyaretçi
ARROW Klanlarına başarılar dilerim karşısında 10 11 klan var :) yakında bölgede bir kaç klanıda daha sömürgesine alırlar işleri zor harbiden

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şu sıfırdan oluşum dalgasını çözemedim ben. Burada milleti sizin hakkınızdaki çoğu bilgiden bihaber olduğu için kandırdığınızı düşünmüşsünüz fakat ben söyleyeyim 0 dan oluşan megayı.

TUK ekibi 28 ' den

Wampir klanı yine 28 ' den

Tukun başında hala papilama vardır sanırım. Emin olmasam da sözünün geçtiğine eminim. Tukun pis yüzüdür çünkü kendileri.

Wampire de kemal bakıyordu vakti zamanında. Aynı ipte 10 kişiyle takla atmaya çalışan kemal. 5 klan lideri ile konuşup hepsine farklı farklı sallıyordu bol keseden.

0 'dan oluşum cart curt dalgasına girmeyelim o yüzden.
Her zaman ki tuk mantığı topla toplayabildiğini klana.
Yanına basit wampir taktiğini almış. Daya multileri dip dibe. Arrowun işi gece bonuslu şövalyeli dünyada zor olacaktır. Çünkü bu adamlarda yağma mantalitesi yok. O diplerindeki barbarları da toplarlar kısa sürede. Arrowun en büyük artısı o 10 klanlık ekipte kaliteli oyuncu sayısı max. 20 dir. Zaten oyun hakkında ufak tefek bilgisi olan herkes açıp mega klanlarını haritada incelerse hesapların dağılımı ve puanları her şeyi az çok ortaya koyuyor.

BirDost*

Ağır Atlı
Eğri oturup doğru konuşmak lazım. ARROW klanlarının diplomatik anlayışı bu sonuçları getirdi. Siz kendinize düşman yarattınız zorla Çetincim :) Belkide oh biz bunları harcarız dayanamazlar patır patır toplayacağız diye düşünüp rehavete girmeniz ve her ne kadar buna yönelik planlar projeler yapmaya çalışsanızda kendi lehinize esen rüzgarları tersine estirdiniz.

LiMiT klanları kurucu başkanı olarak Mega bünyesinde değiliz (yanlış anlama devamını oku) olayı farklı nitelendirmeyelim bu bir birliktelikdir, birleşimdir kesişim değil. Hem dostluksal hemde oyunsal bir birliktelik. Daha çok samimi ailesel ve herhangi bir çıkar menfaat peşinde koşmayan birlikteliği mitoz bölünme üreme türme ve bakteri vs. gibi uygunsuz etik olmayan tanımlamalarla nitelendirmeniz hoş değil.

Hocam ben standart bir oyuncuyum :) Davet edildim arkadaş çevremle birlikte oynuyorum :) Diplomasi konusunda benim farklı görüşlerim olsada yapılanlar neticesinde oynuyoruz oyunu. Ancak Yay çizen bir Arrow a karşılık göbekte 9a yaklaşan klan sayısıyla Baykuş-Akrep var. Yay çizen klanlar göbeğe ilerler u genetiktir. Tabi birçok klan birleşme birliktelik ile vs bu işi götürebilir. 15 Klan aile klanı görmüşlüğümde var. Velhasıl göbektekilerle bir siz durun biz arka tarafı temizleyelim diyecek halimiz yoktu potansiyel düşmanlar zaten.

Lodos vardı bir zamanlar hasan abinin organize ettiği. Sonra bıraktı takılıyor kendi halinde. Siz vardınız Limit olarak her ne kadar köy isimleriniz hala limit olsada ben limit klanını göremiyorum. Mega oldunuz artık siz. Yani bugün fatihin aldığı köy megaya yazılıyor. O yüzden mega mitozla bölünür gibi 11 klana çıkardı klan sayısını diyorum :) Haksızlığım varsa tarafsız birisi değerlendirsin lütfen.

Rüzgarlar oyun başından beridir bizim lehimize hiç esmedi. Kıtanın yukarısında tik tuk multileriyle birlikte bir poke topu yapıp mantıklarının oyun oynamak değil tamamen yıldırmak olduğunu zaten belli ettiler. MAske klanlarınıda ortak harekete katarak iki farklı yerden sıkıştırmaya çalıştılar.

Sus klanı türedi o sırada bu saydıklarımın hepsi kıtada çizdiğimiz yayın arkasında olan oluşumlar.

Ve biz maske yönetimine çöktüğümüzde, bir ekip tuktan ayrıldı. Günah klanını kurdular 33 ü bekliyoruz dediler. Sa istediler. Benim burdaki hatam bana bu sorulduğunda niye sa yapalımki bekleyeceklerse 33 ü silip beklesinler onlar olsada vuracam olmasada vuracam yok Sa dememekti. Onu demediğim için şuanda Mega klanının haritamda içeride kalan köylerine bu klandan oyuncuların destekleri geliyor. Çakılı savunmalar bunlar.

İşin özü ve seni bağlayan tarafıyla. Madem bir mitoz üremesi yok neden ben oyunda klan ismine Limit yazdığımda herhangi birşey göremiyorum ? Bu yaptığınız mitoz bölünmeyle çoğalmasını sağlamak değilde birliktelikse orjinal halinizi koruyarak zaten tik tuk zamanında ortak iş yapıyordunuz neden isim değiştirme ihtiyacı duydunuz :D

Bu sorulara cevap verdiğinizde sizinle daha makul bir çerçevede konuşabileceğiz :)

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Hocam ben standart bir oyuncuyum :) Davet edildim arkadaş çevremle birlikte oynuyorum :) Diplomasi konusunda benim farklı görüşlerim olsada yapılanlar neticesinde oynuyoruz oyunu. Ancak Yay çizen bir Arrow a karşılık göbekte 9a yaklaşan klan sayısıyla Baykuş-Akrep var. Yay çizen klanlar göbeğe ilerler u genetiktir. Tabi birçok klan birleşme birliktelik ile vs bu işi götürebilir. 15 Klan aile klanı görmüşlüğümde var. Velhasıl göbektekilerle bir siz durun biz arka tarafı temizleyelim diyecek halimiz yoktu potansiyel düşmanlar zaten.

Lodos vardı bir zamanlar hasan abinin organize ettiği. Sonra bıraktı takılıyor kendi halinde. Siz vardınız Limit olarak her ne kadar köy isimleriniz hala limit olsada ben limit klanını göremiyorum. Mega oldunuz artık siz. Yani bugün fatihin aldığı köy megaya yazılıyor. O yüzden mega mitozla bölünür gibi 11 klana çıkardı klan sayısını diyorum :) Haksızlığım varsa tarafsız birisi değerlendirsin lütfen.

Rüzgarlar oyun başından beridir bizim lehimize hiç esmedi. Kıtanın yukarısında tik tuk multileriyle birlikte bir poke topu yapıp mantıklarının oyun oynamak değil tamamen yıldırmak olduğunu zaten belli ettiler. MAske klanlarınıda ortak harekete katarak iki farklı yerden sıkıştırmaya çalıştılar.

Sus klanı türedi o sırada bu saydıklarımın hepsi kıtada çizdiğimiz yayın arkasında olan oluşumlar.

Ve biz maske yönetimine çöktüğümüzde, bir ekip tuktan ayrıldı. Günah klanını kurdular 33 ü bekliyoruz dediler. Sa istediler. Benim burdaki hatam bana bu sorulduğunda niye sa yapalımki bekleyeceklerse 33 ü silip beklesinler onlar olsada vuracam olmasada vuracam yok Sa dememekti. Onu demediğim için şuanda Mega klanının haritamda içeride kalan köylerine bu klandan oyuncuların destekleri geliyor. Çakılı savunmalar bunlar.

İşin özü ve seni bağlayan tarafıyla. Madem bir mitoz üremesi yok neden ben oyunda klan ismine Limit yazdığımda herhangi birşey göremiyorum ? Bu yaptığınız mitoz bölünmeyle çoğalmasını sağlamak değilde birliktelikse orjinal halinizi koruyarak zaten tik tuk zamanında ortak iş yapıyordunuz neden isim değiştirme ihtiyacı duydunuz :D

Bu sorulara cevap verdiğinizde sizinle daha makul bir çerçevede konuşabileceğiz :)

Sen hala bölünmeden bahsediyorsun bölünme falan yok birleşme bu :) Bir olmaktan bahsediyorum. İsim burada MEGA olmuş bilmem nolmuş falan filan bunların bir önemi yok :) hatırlatayım ki biz daha birleşme gerçekleşmeden önce bize siz savaş açtınız :) Sizin klanınızdan savaş ilanı geldi. Bizde süreci hızlandırdık birleştirdik klanlarımızı. Bu olaya isimsel bakmayalım lütfen :) Eğer arkadan ekip getirebiliyorsak bu bizim tabi kide kalitemizi gösterir. :) Arrow klanları olarakta sizin hamlelerinize karşılık hamleler bunlar.

Eğer multi hesap varsa gerekeni yapıp şikayet edersiniz. Multi yakıştırması hoş değil. SUS klanları ben başladığımdan beri vardı o bölgede. ona bakarsan Volvo klanlarıda aşağıda sizden türeme. Ya da sizin projelerinizden biridir sanırım. Bunu tartışmanın gereği var mı yok mu bilmiyorum ama savaş var olduğu sürece karşılıklı olarak herkes bir sataşma içine girecektir. Ben hatırlamıyorum ki bir world çalkantılı entrikaların olmadığı bir world olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Konuların içinde olmadıgımdan çok konuşmak istemem ama 26 daki tecrubem ve burada olanları degerlendirecek olursak;

Savaşanbaba (Kemal abi) Kusura bakma da abi her dunya aynı iş diplomasiler, birleşmeler, farklı işlere girişip kalkıp burada rakip böle demek ayıp olmuyor mu ?
MEGA klanında bizim tanıdıgımız adam ihsandır. Sevdigimiz, saygı duydugumuz kardeşimizdir. Kendisi ile dunya başında dunyaya gelecek ekipler konusunda istişare yaptık ve ben sonradan yanıldıgım hali ile başında ekibimden emin oldugum için ihsanlara guney batıda başlamalarını tavsiye ettim sonuç olarak ARROW bölgesi idi ve ARROW & EŞKİYA diplomasisine karşı MEGA & UTOPYA diplomasisi guderiz fikri vardı. Dunya başladıgından beri savaş var. Dunya başladıgından beri arka planda MEGA nın işine yarayacak her klan ile mega göruşuyor...

Burada rakibe haksızlık yapıldıgı için bunları belirtmekte fayda göruyorum.. Sonuç olarak bu başlıkta yazılanları da savaşanbaba (Kemal abi)'lere yakıştıramadım...

Çetin ile de kemal abi ile de 26 da oynadık. Çetinin hesap çalma şu bu işler ile alakası olmaz , çetine 10 tane şifre versek dene şu hesabı bunlardan biri dogru desek çetin onu da yapmaz uşenir :D

Kısacası asılsız iddaaları bırakıp savaşınıza bakın... Selametle

BirDost*

Ağır Atlı
Yok serhat bu sefer işenmedim bana hakaret eden birisinin hesabının şifresini verdiler bana operasyon yapmaya başladığımızda. Bende gerekli yerlere ilettim. Kişisel bir sebeple yaptım yoksa bahsedilen gibi bir hesap çalma girişimi olmadı böyle bir becerim olsaydı hiç kasmadan oyunun birincisinin hesabını çalardım 3 köylü hesapla niye uğraşayım :D

Kemal abi çalma konusunda asılsız iddiada bulunuyor. Hesabın şifresini veren kendi klanının oyuncusu idi.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Sen hala bölünmeden bahsediyorsun bölünme falan yok birleşme bu :) Bir olmaktan bahsediyorum. İsim burada MEGA olmuş bilmem nolmuş falan filan bunların bir önemi yok :) hatırlatayım ki biz daha birleşme gerçekleşmeden önce bize siz savaş açtınız :) Sizin klanınızdan savaş ilanı geldi. Bizde süreci hızlandırdık birleştirdik klanlarımızı. Bu olaya isimsel bakmayalım lütfen :) Eğer arkadan ekip getirebiliyorsak bu bizim tabi kide kalitemizi gösterir. :) Arrow klanları olarakta sizin hamlelerinize karşılık hamleler bunlar.

Eğer multi hesap varsa gerekeni yapıp şikayet edersiniz. Multi yakıştırması hoş değil. SUS klanları ben başladığımdan beri vardı o bölgede. ona bakarsan Volvo klanlarıda aşağıda sizden türeme. Ya da sizin projelerinizden biridir sanırım. Bunu tartışmanın gereği var mı yok mu bilmiyorum ama savaş var olduğu sürece karşılıklı olarak herkes bir sataşma içine girecektir. Ben hatırlamıyorum ki bir world çalkantılı entrikaların olmadığı bir world olsun :)

İsmin önemi yok ise önümüzde iki ay megalar limit olarak geçsin :) Bu dediğine kendin bile inanmıyorsundur muhtemelen.

DeletedUser59415

Ziyaretçi
çetin peki sen o şifreyle neler yaptın bakalım :D anlat biraz

BirDost*

Ağır Atlı
temzi çocuk bu cocuk diyorum inanmıyorsunuz :D

adam bakıcılık vermek yerine hesabının şifresini vermiş. Şikayette edebilirdim ama tordan girildiğinde cezai bir durum olmuyor :) ve hesap sahibi hesap güvenliğinden kendi sorumludur :) yapcak birşey yok. Adam olmadan cin çarpmaya çalışıyordu kendi çarpıldı.

DeletedUser59415

Ziyaretçi
oyun içi mesajla verdiyse şifreyi şifre paylaşımından şikayet edebilirdin mesaj ile birlikte

BirDost*

Ağır Atlı
oyun içi mesajla verdiyse şifreyi şifre paylaşımından şikayet edebilirdin mesaj ile birlikte

yok o şekilde verilmemişti yoksa onu biliyom :)

bide şifre paylaşımı olması için düzenli aralıklarla ıpler arasında devinim olması gerekiyor kıstaslar neler bilmiyorum ama oyundan mesaj olmayınca ilk girişte hemen verilmiyor ceza.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Çetin adam ilk postunu senin için yazmış. naptın sen bu adamlara :D

DeletedUser59415

Ziyaretçi
yok o şekilde verilmemişti yoksa onu biliyom :)

bide şifre paylaşımı olması için düzenli aralıklarla ıpler arasında devinim olması gerekiyor kıstaslar neler bilmiyorum ama oyundan mesaj olmayınca ilk girişte hemen verilmiyor ceza.

ne aralık olsada co ya ceza verilmiyor yada stormun veya başka bi yöneticin özelikle sevmediği biri değilse verilmiyor diyebilirim sadece kağıt üzerinde yasak ..

hatta bence strom birine ceza vericek olursa kılıfına uydurmak için bu kuralı bu şekilde tutuyor.