(MAYIN TARLASI) vs (BEST+REST)

• Konuyu başlatan DeletedUser33996
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33996

Ziyaretçi
HANİ ALAYINA REST Tİ ? tt2
rQ3QYP.png

İLGİNÇ ŞEYLER OLUYOR... crying
LayadV.png

TABİ YERSEN tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Helal olsun kardeslerime.
Rest agirligi olan bir klandi.
Keske boyle yapmasaydiniz.
Tafarel kardesimde bizim icin baya laflar etmisti. Buyuk lokma yiyip buyuk soz konusmamasi gerektigini ogrenmistir.

Tebrikler.

DeletedUser56827

Ziyaretçi
Arkadaşlar işte biz buna sinir oluyoruz. bir dedikodudur gidiyor. hiç kimse bilmiyor k44 bölgesi nerdeyse oyunu bilen herkesin meskeni olmuş. gecce klanı şuan benim düşmanımda olsa tebrik ederim gösterdikleri başarıdan. ama onların bile yok bizi sattılar şöyle yaptılar demesi hoş değil. sonuçta bu bir oyun. bizi başka klanlara başka insanlarız gösterme çabalarının sebebinide anlıyorum sebebi gösterilen raporlarda mevcut.

bizi kndileri yenemiyeceğini anlayınca başka klanları maşa etmek çok yanlış olsa gerek. başka klanlarla yanyana savaşırsın ama maşa etmezsin. dünya git gide daha da iyi oyuncuların kaldığı sahneye dönüyor. bu artık yemlere gelecek oyuncu sayısı azaldı.

tüm klanlardaki oyuncu arkadaşlarıma sesleniyorum. lütfen başkalarının duyumlarıyla değil sorarak araştırarak hareket edelim. ve hepinize sonsuz başarılar diliyorum.
bu sözlerim rest ailesini de kapsıyor çünkü herkes tafo gibi değil eminim bundan.

sen bizi agzına alma premses mütken bir gece ansızın düsmanımız oluyosun sonra kalkıp laga luga yapıyorsun

Bizim tarafta köy aldıgımız her adamı klandan atarsanız nasıl savasın zewki çıkıcak güllac kardesime yazık oldu 2 köy kaybetti diye köyden atildi kalyon biraderimizin bos tehtidleri suya düstü bütün köyleri 0 cekildi

Sancak klanın yaptıgı gibi çok iyi savastiniz kazandınz lütfen bizi klana alin diye aglamaya baslarsınz yakında

Arkadaşlar işte biz buna sinir oluyoruz. bir dedikodudur gidiyor. hiç kimse bilmiyor k44 bölgesi nerdeyse oyunu bilen herkesin meskeni olmuş. gecce klanı şuan benim düşmanımda olsa tebrik ederim gösterdikleri başarıdan. ama onların bile yok bizi sattılar şöyle yaptılar demesi hoş değil. sonuçta bu bir oyun. bizi başka klanlara başka insanlarız gösterme çabalarının sebebinide anlıyorum sebebi gösterilen raporlarda mevcut.

bizi kndileri yenemiyeceğini anlayınca başka klanları maşa etmek çok yanlış olsa gerek. başka klanlarla yanyana savaşırsın ama maşa etmezsin. dünya git gide daha da iyi oyuncuların kaldığı sahneye dönüyor. bu artık yemlere gelecek oyuncu sayısı azaldı.

tüm klanlardaki oyuncu arkadaşlarıma sesleniyorum. lütfen başkalarının duyumlarıyla değil sorarak araştırarak hareket edelim. ve hepinize sonsuz başarılar diliyorum.
bu sözlerim rest ailesini de kapsıyor çünkü herkes tafo gibi değil eminim bundan.

sen bizi agzına alma premses mütken bir gece ansızın düsmanımız oluyosun sonra kalkıp laga luga yapıyorsun

Bizim tarafta köy aldıgımız her adamı klandan atarsanız nasıl savasın zewki çıkıcak güllac kardesime yazık oldu 2 köy kaybetti diye klandan atildi kalyon biraderimizin bos tehtidleri suya düstü bütün köyleri 0 cekildi

Sancak klanın yaptıgı gibi çok iyi savastiniz kazandınz lütfen bizi klana alin diye aglamaya baslarsınz yakında

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet gullac 2 koy vermistir ve klandan destek istemedigi ve durumunu izah etmedigi ve ve oyunu buraktigi icin ihrac edilmistir. Bunlar olagan seylerdir.

Lutfen konuyu bulandirmayalim. Burada mayin klaninin harikalari sergilenmekte ve pasa ile alakasi yoktur.

Gecce ekibi gene laf ebeligine baslayip konuyu bulandiriyor.

Lutfen kimse bu sahislarin mesajlarina cevap vermesin. Trol gibi yayiliyorlar.
Lutfen mayin klaninin savas basligina saygi duyalim.

Mayin klanini tekrardan kutlar ve basarilarinin devamini dileriz.

DeletedUser56827

Ziyaretçi
ben onlari tebrik ediyorum zaten gereksiz adımızı agzınıza almayın

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
hmmm suan sanirim herkes tafarel batunun aciklama yapmasini bekliyor. kendisi 5dk ya gelir. ama iyi patlatmissiniz 3 gun once gelseydim keske bored

DeletedUser

Ziyaretçi
öncelikle mir opundan once tafarel nickini ben devraldımda. forum dahil olmak uzere. neyse yazayım buradan rest klanları bitmiş vaziyette. MAYIN oyuncularınada oyuncu demem. hata yaptım opu düzenlemede. orduyu kaydırdınız sizde. benden kaynaklanan bir hata idi.

klanlarin hepsi ölü duruma geçmiş. hiç kimseye ulaşamadım.

27 de verdim hesabı ama burada kapışmak isteyenleri klasikte beklerim. bire bir bire dort her türlü gelsinler.

DeletedUser56827

Ziyaretçi
ya rest klanlarınada world basından beri sadece kendi oyuncularınızı topladınz düsmanınınz var ama yok

ne tür bir klansınız onu çözemedim savasmıyorsunz fake atmıyorsunz

resmen rest klanları vs (barbarlar, oyunu bırakanlar) ilk beceriksiz opda hesap sil yaparsınz çesitli bahanelere sıgınıyorsunuz az delikanlı olun madem surda okuyorum kıvır kıvır nereye kadar batu

mayın klana pasanın kölelerine tebrikler..

DeletedUser56649

Ziyaretçi
Mayin klani pasanin koleleri falan hic yakismiyo bu laflar biz zaten 15 20 kisi kalma sebebimiz boyle muamele yapmalariydi bize pasadan 3 4 oyuncu ile reeldende gorusuyoruz iyi abilerimizden ve kardeslerimizdendir o bunun kolesi o bunun tampon klani virt zirt yazip forumda laf ebeligi yapmanda hic hos degil gorduk opunuzu 1 koye 9 mis ciktiniz iletisiminiz bi harika gercekten simdi biraz sessiz ol tebrik et cik lutfen siz daha iyisini yapin ben tebrik eder cikarim oyuncu degilsiniz falan bunlarda laf degil varsa elinde raporun basarin paylas tebrik edelim gecelim sonuc olarak bi oyun kim kazanirsa bizs tebrik etmek duser sen once bunlari bi anla sonra laf yap

DeletedUser56827

Ziyaretçi
sen karıstırdın baya
ben rest klanında değilim sen daha bizi tanımıyorsun.
Biz op yaptıkmı anlarsın zaten

mesajlarınız duruyormun bilmiyorum mayin klanı gece ekibine katılmak istedi size güvenmedik vaatleriyde pasa klanına savasmakti ee noldu simdi ne degisti

neyse ne umrasadıgım klan degilsinz genede tebrikler

DeletedUser33996

Ziyaretçi
BEYLER AMMA SAÇMALAMIŞSINIZ HA GİDİN GEYİĞİNİZİ MUHABBET KÖŞESİNDE YAPIN. ASLANCOCO KİMSİN BİLMİYORUM AMA O DEDİĞİN MESAJLAR BENDE DURUYOR İŞİNE YARAYACAKSA ATAYIM, BİZİM KİMSEDEN GİZLİMİZ SAKLIMIZ YOK, DEMEK Kİ BİRŞEYLER DEĞİŞTİ Kİ ŞUAN BU KONUMDAYIZ. AYRINTILARI İHSAN'DAN ÖĞRENEBİLİRSİN. BİZİ SALLAMIYORSAN BU FORUMDA İŞİN YOK OZAMAN NE YAZIYORSUN? HERKES İŞİNE SAVAŞINA BAKSIN, DAHA GÜZELİNİ YAPABİLEN YAPSIN KOYSUN RAPORLARI.

RAPOR SAYFASI OLDUĞUNU VURGULAMAK ADINA 1 TANE GÜZEL KESİM KOYAYIM. SAYEMİZDE SİTE54 BİRAZ SIRALAMASINA YAKIŞIR SAVAŞ PUANI YAPMAYA BAŞLADI. REST KLANI BURADA YOK ÖYLEYDİ YOK YAKUPUN HATASIYDI YOK BATU DEĞİLDİ MEHMETTİ AHMETTİ YAZMANIZ ÇOK SAÇMA, DAHA DÜN DUMRULA ALT KLAN OLUP SAVAŞA ÇEKMEYE ÇALIŞTINIZ İŞTE BU KADAR ACİZ BİR DURUMDASINIZ YAPTIĞINIZ HER HAREKET ZATEN KENDİNİZİN NE KADAR ÖLÜ KLAN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. MADEM OP KÖTÜYDÜ, KÖTÜ OP YAPIYORSUN OZAMAN BURADA ATIP TUTMAYACAKSIN, WE ARE THE BEST DEMEYECEKSİN. DUMRUL KLANINA ABİ BUNLAR BİZİ DÖVDÜ BİDE SEN DENE DEMEYECEKSİN :D

3D7V2M.png

EYg06v.png

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler beyler, ancak rest şu anda oyun oynanmıyor zaten, 15-16 köy de biz aldık sadece 2 köyde direndiklerini gördük oyunu bırakan bırakana, bizim optan sonra rest dağılmıştı sadece best vardı şimdi yeni bir yapılanmaya gidiyorlar sanırım tekrar toplandılar ama uzun süreceğini sanmıyorum 2 tane daha sağlam op yedikten sonra bahane edecek birşeyler bulup giderler :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
tebrikler beyler, ancak rest şu anda oyun oynanmıyor zaten, 15-16 köy de biz aldık sadece 2 köyde direndiklerini gördük oyunu bırakan bırakana, bizim optan sonra rest dağılmıştı sadece best vardı şimdi yeni bir yapılanmaya gidiyorlar sanırım tekrar toplandılar ama uzun süreceğini sanmıyorum 2 tane daha sağlam op yedikten sonra bahane edecek birşeyler bulup giderler :)

bencede :)

bolubjk*

Ağır Atlı
restin bu kadar geri kalmasında büyük sebeplerden biri bizim k34 rest bölgesine çok önceden girip restin sağ kanadının işlevselliğini kaybetmesini sağlamamızdı. Biz rapor pek fazla paylaşmadık belki ama sefa önderliğinde o bölgede çok defa restten köy aldık
Son 15 köy alımından sonrada tamamen 34 ü bıraktılar zaten

Rest gibi klanlar oynadıkça gaza gelen bir ekip, bir türlü ivme yakalayamadılar düzenli op yapamadılar oyuncular tek tek pasifleşti, şuan ki duruma gelmeleri çok çok öncesinden belliydi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sınırda bizden 2-3 kez köy almaya çalıştılar her defasında patladılar klozet ve pl.kontun oyunu bırakmasında onun moral bozukluğu olabilir diye düşünüyorum.

Biz gayet planlı ilerledik oyun başından beri aldığımız her köy bizi reste bir adım daha yaklaştırırken bu sırada sınırdaki arkadaşlarımızı da sürekli koruduk. Gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra biz reste op yaparken ihtilal klanı arkadan bize saldırmasın diye ihtilal klanına 2 aşamalı operasyon gerçekleştirip ihtilali de dağıttık sıra reste geldiğinde zaten ortada güçlü bir rest yoktu. Klozet ve pl.kont oyunu bırakmasaydı biraz daha zevkli bir savaş olabilirdi ancak gittiğimiz 16 köyden sadece punisher07 nin 2 köyünde direnişle karşılaştık ama yine de o köyleri de aldık.

Operasyondan sonra restteki birçok oyuncu dumrul klanına sığındı ve rest dağıldı. Dumrul klanıyla da bugüne kadar aramızda hiçbir sürtüşme olmadığı için onlara saldırmadık ve saldırmazlık anlaşması yaptık. Rest şu anda büyük bir çıkmazda bizimle de diplomasi istediler ama şu aşamada rest ile diplomasi yapmak demek kuzeybatının kilitlenmesi demekti bu yüzden kabul etmedik.

Rest tekrar kuruldu ama şu anda makineyle hayata tutunan bir hasta vaziyetinde ve o makine de Dumrul, eğer dumrul artık restin sırtlarına bir yük olduğunu farkederse rest 3 operasyonda haritadan silinir. Restin yapması gereken tek şey dumrulla arayı bozmamak :)