(MAYIN TARLASI) vs (BEST+REST)

• Konuyu başlatan DeletedUser33996
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
asasiantr'nin sanırım fena canın yanmış ama bir oyun için bu tarz konuşmalara girmeye değmez, köyleri al raporları koy emin ol erdemde bende hepimiz tebrik ederiz dahası olmaz, ama siz nedense bu oyunu yazarak oynamayı çok seviyorsunuz. Dumrul abi olayına gelince, şuan rest klanları olarak bize gelirseniz çok iyi biliyoruz ki yine sonunuz hüsran olacak, ancak ve ancak yanınızda ittifaklardan destek alırsanız kazanma ihtimalinzi var bu açıdan böyle dedik. Yani assiantr sen erdemden 4 köy nasıl alırsın biliyor musun? Dumruldan 15-20 saldırı attırırsın erdeme, sonra son misi felan atarsın ancak o şekil.. Başka türlü sadece kendin şu konuştuğunun yarısını raporlarda göster benim köyleri de boşaltıp sana verecem :)

Bizim paşa ile yaşananlarını herkes biliyor bilmiyorsanda oku öğren, paşa klanı sağ cephede geceyle savaşıyor biz solda sizinle savaşıyoruz zaten ortak olarak bi savaşma yada savunma destek mevzusu söz konusu bile değil.

Tafarel batu hesabının gerçek sahibi gerçekten efendi birisi gibi duruyor, bikaç mesajlaşmamız da oldu, ancak devredip gittiği kişiye hitabendi bizim söylemlerimiz buda böyle bilinsin, assiantr'de ikinci batu vakası yaşansın istemiyoruz raporlar konuşsun askerler konuşsun bu kadar basit bu olay.

simdi savas konusunda kendi kanaatim her zaman savunan kazanir o bolgelerde. sebebi sinir koyler yok. gece atilsa bile 2 gun sonra gelir koye ve destek aninda yigilir. eger sinir koyler olsa bence o zaman oyunculuk konusulur. gece ayakta olan dudugu calar. ortada baya bir bosluk var. bir klan daha kurulabilecek kadar mesafe varm bu savunanin basarili olacagini gosterir.

bence op yapilmadan bunu dusunmedik ve salladik :) bu yuzden aci sona ugrandi.

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Dediğin kısmen doğru ancak burada klan olabilme bir bütün olabilmek de çok önemli. Örneğin biz yusuf hann isimli oyuncudan 30 saatten misle alınan köyü aldı ilk gün 5 köy alsakda diğer tüm köyleri almamız 2-3 günü buldu. Daha sonra içimizdeki site 54ün flassizdan aldığı iki köyü 3 güne aldık, toplamda 30kdan fazla savunması heba olmuştur. Aynı zamanda operasyon yerken yeniçeri den 2 köy alındı bir köyde astinous isimli oyuncunuzdan alındı. Mesafeyse aynı mesafe. Yenicerinin tüm mislerini biz kestik ancak o bizden mis kesemedi 2 köy verdi.. Yani şartlar eşit ama sonuç ortada. Biz op yapınca da bu kadar misimiz patlayacak mı göreceğiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Olaylar neden bu kadar carpitiliyor merak ediyorum. Oyun bu dunya kurtarmiyoruz aliriz veririz.

DeletedUser

Ziyaretçi
sen su misleri bos bos atan arkadas degilmisin ? Sen koy moy alamazsin dumrul abinize bi yanasin bakalim durumu esitleyelim boyle guclu olduk biz

Bizi Karıştırmayın Bizleri Başka Klanlarlada Karıştırmayın Biz Sizinle Savaşa Girersek Tek Başımıza Girer Anlımızın Akıylada Çıkarız Hamd Olsun. Mir Klanı Bunun Örneğidir ( Ha diyeceksinizki Dumrulun Yanında Rest de girdi) Rest Klanı Sadece İlk Opta Yanımızda İdi Diğer 2 Opta Yoklardı Akabinde Mir Klanı Sil Çektiler

Bizi Rest Klanı ile Sürtüşmeye İtmeyin Biz Onlarla Savaşmayız , Savaşmak İsteyenede Kapımız Açıktır Lakın 3 opa Dayanamayacaksanız Lutfen Bizi Ugrastırmayın.

Dumrulun Dost Klanlarına Selam Olsun Burdan

DeletedUser

Ziyaretçi
şu konuda anlasalim Dumrulla biz dunya sonuna kadar ittifak yaptik. tabi ne olur ilerde bilmem. her iki klaninda yukselisi ve dususu vardir bu her seferinde o anda beraber desteklerle birlikle ciktik. ne olur bilinmez belki dumrul 1 hafta sonra pyuncu sikintisi cekecek as oyunculari hesap sil yapacak. bilinmez. biz zor zamanlarda hep destek olduk beraber. oylede olacak. dumrul bahsi kapansin.

MAYIN klani konusundada cok konusmaya gerek yok. 2 klan o opdan sonra oturdu. baska yol cizdi tekrar yol kesişecektir o zaman bakilir.

Dumrul Yöneticileri Ve as Oyucuları Hesap Silmez,Başkan Nezaman Derseki Hesap Silicez Ozaman Sileriz Bizde Başkandan Habersiz Hesap Silinmez.

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Savaş'da 2.dalga...

Evet arkadaşlar ne zamandır rapor koymuyordum, işim yok bugün fırsattan istifade biraz rapor paylaşacağım. Yaklaşık 1 hafta önce operasyona başladık, bu kez saldıran biz, savunan REST-BEST-JEST klanlarıydı. %90 başarı sağladık diyebilirim. Ordularımızın patladığı hemen hemen hiçbir köy olmadı sadece alamadıysak mis arası yedik yada şanssızlıktan sadakate takıldık. Şuana kadar 40 köy aldık, aldığımız köylerin 13-15 civarını geri verdik bunda aramızdaki mesafenin uzak olmasının etkisi var. Onları da zaten tekrar almaya devam ediyoruz hızlı bir şekilde... Bugün bile 4-5 köy alacağız... Tamda planladığımız şekilde k43 kıtasına çok güzel konumlandık. REST klanı artık bu dünyada ki son günlerini geçiriyor diyebiliriz. Çok fazla rapor var ben bana ulaşanlardan başlıyorum, daha sonra aldığımız köylerdeki yaptığımız savunmalarımızı da paylaşacağım. Şimdilik şuan sadece yaptığımız kesim ve fetih raporlarından bazıları; :cool:

---------------------------------------------------------------------------

AmPR4v.png

4gOB7A.png

JYBoRJ.png

kkRN2q.png

DMqnVo.png

EYMvnz.png

2g4Gm2.png

ZDRGgV.png

oglBP9.png

l7Rn2r.png

n7o1VM.png

pgVrvo.png

kkRVZJ.png

a5RkP2.png

YBRz3k.png

DMqno3.png

EYMvQg.png

j5RlzW.png

BMgloL.png

ZDRG23.png

oglBnX.png

VVR42B.png

vE7Mor.png

1y0zn5.png

La09oV.png

rQvPdP.png

7kZR8l.png

PqzXE8.png

94lk98.png

ME4qP9.png

QAGb4g.png

b5RNgj.png

d5EYWn.png

5dzWod.png

AmPB0q.png

0qAO4L.png

VVR4yj.png

94lkVo.png

ME4q6k.png

QAGbRv.png

b5RNlG.png

d5EYn7.png

5dzW8D.png

0qAO7R.png

4gO6Lp.png

RAPOR ÇOK.... DEVAMI GELECEK.... WE ARE THE BEST ? PARDON ? tt2

DeletedUser56774

Ziyaretçi
biz forumda oynamayı sevmiyoruz ya gel hele gel gel

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
hasss benden ne zaman köy aldınız yaa. ulan sot. orada bazı abuk subuklar oldu :D neyse ben hesaptayken 2 mis arası 1 tanede hemen arkasından köy amıştım :D geliyimmi sedat. opu bana başlat geliyim.

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Batuu valla biz özellikle sana komşu olduk gitmezsen güzel olur:)) Bak gittiğin heran köyde gidebiliyor:) Opu sana yada başkasına değil REST'e karşı başlattık zaten ve köy alımları devamda ediyor çok güzel oldu bak bizim k43 masmavi yanyana hepsi:)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
kaplanı yediniz adam tatile çıkmıştı. konekonun tüm köyler saldırı. bakıclık aldım bu ney yavrii dedim :D tafarel hesabına opu 1 2 hafta sonra başlatın geleyim. şuan bataryayı no lawdan kurtarayım sonra gelecem :)

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Valla tatilini saldırısını bilemem de konekonun mekke köyünde ve kaplanın 2-3 köyünde müthiş asker kestik klandan destek geliyordu onlarda fayda etmedi, yani dediğin etmenlerin bizi etkileyeceğini ben sanmıyorum, neyse sohbeti özelden yapalım burdan değil(banned)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
Tebrikler... REST gibi bir klanda çok az aktif oyuncu var. İyi oyuncusu çok iyi, Kötü oyuncusu çok kötü. Şöyle bir örnek vermek istiyorum. Bahane değil. yeniçeri1025 nickli bir oyuncu sizin klandaydı ve içimizdeydi. Ben teklifte bulunmasam op yapılcağı yoktu. bir gece tüm köyleri casusladım. herkese köy için sordum. ''alırım'' cevapları geldi. Sonra Rest niye bu kadar düşüşteki dedim. Sonra anlaşıldı. Anlaştıklarımın hepsi akşam oyunda değildiler. birtek ben ve site aldık köyleri. Sabahta neden köyleri aldınız diye bize kızdılar. Bu durumda olan bir klan ne kadar direnicekki? Operasyonda bence %100 başarı sağladınız. Tebrikler.

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Tebrikler... REST gibi bir klanda çok az aktif oyuncu var. İyi oyuncusu çok iyi, Kötü oyuncusu çok kötü. Şöyle bir örnek vermek istiyorum. Bahane değil. yeniçeri1025 nickli bir oyuncu sizin klandaydı ve içimizdeydi. Ben teklifte bulunmasam op yapılcağı yoktu. bir gece tüm köyleri casusladım. herkese köy için sordum. ''alırım'' cevapları geldi. Sonra Rest niye bu kadar düşüşteki dedim. Sonra anlaşıldı. Anlaştıklarımın hepsi akşam oyunda değildiler. birtek ben ve site aldık köyleri. Sabahta neden köyleri aldınız diye bize kızdılar. Bu durumda olan bir klan ne kadar direnicekki? Operasyonda bence %100 başarı sağladınız. Tebrikler.

Dediğinize aynen katılıyorum, yeniçeri REST klanı oyuncusuydu klandan hiçbir şekilde yardımlaşma vs. görmediğini söyledi felan daha önceden de muhabbetimiz vardı oyundan zevk alıp oyunu bırakma adına 1 günlüğüne klanımıza geldi ve daha sonra köylerinin gideceğini biliyordu zaten kaptırdı gitti. Yani diyeceğim o ki yeniçeri isimli bir oyuncu sizin klandaydı ve bizim içimizdeydi diyorsun ama adam REST'in oyuncusu zaten ve seninde haritadan haberin yok demekki:) Diğer hususlara katılıyorum rest klanı çok az aktif oyuncusu var, ama savaşın taaa başlangıç aşamasına gidersek söylenen laflar, mayını küçümsemeler felan, hatta bu başlıkta 2 - 3 sayfa önce bile ASSİANTR'nin tehdit mesajları... yani konuşmayacaksın ozaman aktif oyuncun yoksa savaşmayı bilen oyuncun yoksa yada ekibine güvenmiyorsa sus oyununu oyna demi.. En büyük hata burada zaten yoksa bana raporları paylaşmak bile zulüm geliyor:)

DeletedUser56945

Ziyaretçi
Sedat emegine saglik kardesim... yenicerinin oyunu birakmasina gercekten uzuldum ben bir gunlugune de olsa bizim klanimiza geldi biz ona kaybettiginden daha cok koy vermeyi teklif ettik ama bir gunlukte olsa zevk aldim artik birakcam dedi ve gitti bencd iyi bi oyuncuydu ve rest onu da kaybetti

QuickSilver*

Baltacı
Ben bugün bir haber aldım; Rest bitmiş , kuzeybatı camiasına hayırlı olsun. Evet bitmiş bitmiş.

[video]0Y46QbR-G24[/video]

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Öncelikle hayatta basarisizliklar olabilir onemli olan bu basarisizliklar tekrarlamamaktir bizim arkadas tam olayi organize edememis iciniz rahat olsun birdahaki tamamıyla bana ait olacak geldimizde haritada koyunuz kalmaz ise kusurumuza bakmayin sahsi olarak 4 koy alacagimi size temin ediyorum iciniz rahat olsun vede icimizde casusunuz olabilir her klanın her klanda casusu vardir :) ve rahat olun bu sefer geldimizde mayına yan basmicaz aksine sizi kendi mayınınıza oturtacaz bunuda yaz biyere

We Are The BEST , Alayına REST

AssianTR ->>
Hesap el değişti 07.06.2015

:S:Sthumbuptt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2tt2

Eski mesajlara bakıp bakıp gülüyorum :cool: