(MAYIN TARLASI) vs (BEST+REST)

• Konuyu başlatan DeletedUser33996
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bizler sanırsam 1 haftaya kadar Paşa engeleni geçip Mayınla karşılacağız şimdiden başarılar Sedat :) Dizide baş rol olarak GECCE bir yer verirler senaristler umarım ;)

DeletedUser33996

Ziyaretçi
Eğer bugün duyduklarım doğruysa biz size bi engel teşkil etmeyeceğiz zaten bol bol mis basın. ohmy

DeletedUser33996

Ziyaretçi
REST ve BEST klanları dağıldığı için savaş sona ermiştir.

DeletedUser55960

Ziyaretçi
şimdi bu başlık baya karmaşık olmuş :D

şimdi kavga tafarel batu ve site54 ile mayın tarlası oyuncuları arasında çıkmış galiba.

rest klanlarıyla savaşta resti yenmişler. hatta tafarel batuyuda yıkmışlar. ancak işin ilginç tarafı şu.

şuanda o rest oyuncuları oyunda ve tafarel batu oyunda yıkılan tafarel batu tekrar ayakta. site54 çok daha güçlü. bu durumda yorum bekliyorum kim kazandı bu savaşı :)

200 kişilik rest ile savaşan mayın tarlası ve onun dağılmasını sağlayan klanmı?

yoksa mayınla uzun süre savaşıp en onunda yenilen ancak 1 ay sonra 2 gün içerisinde kaybettiği köyleri geri alıp son sürat daha güçlü giden tafarel batumu? site54 de gölge klanında savaşarak mayının yıkılmasını hazırladı.

sizce kim yendi

mayın tarlasımı yoksa site54 tafarel batumu

rest- mayın tarlası savaşını mayın tarlası kazandı. rest takım olamadı

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
w27 de o zaman gazoz klanindaki abilerim golge klanina gecisimizden bize tepki yazi yazdilar ve ben ondan sonra hesap sildim. benim gibi 2 3 kiside sildi. bana dendi istersen gelmek istersen hesap buluruz dediler. bende zaten beni tamamen yikmazlarsa geride gelirsem ben hallederim dedim. o zaman her koyumde en az acik soyluyorum 30k destek vardi. nerden baksan mis kami hepsini kesmistim. az askerim kaldi sanip artik mislerin onlerine 1k 2k lik ordular atiyorlardi ancak destekleri geri gonderdim.

1 ay gecti reel hayat derken klasogede bakamadim. her neyse ayin temmuzun 19 u gibi girdim no law op yapiyordu. sadece 4 kpyum vardi. 2 tanesi bostu 2 tanesinde 2k ordu vardi. onlarla 10 koye mis arasi ben ciktim. 2 koyede zaten 30 sadakatli koye 4 mis cikarak aldilar :D sonra 2 koyum kaldi 1 tanesi doluydu. ilk isim koye destek attirdim. sonra o koyden 24 tane mis bastim. agustosun 1 inde basmalamak uzere bazi koylerde rezerve sıkıntısi oldugundan alamadim ama diger kaybettigim koyleri geri aldim. bizi satan arkadas umit44 unde pinini ben cektim.bu arada site54 kardesimde bana kami destego sagladi onuda yazayim.

ancak o siralar sdt24 herseybos gibi oyuncualr birakmisti. yani yendim diyemem. ben kendi adima 200 kisilik klanla 30 kisilik klani yikamadigimi kabul ediyorum. ama o basarisizligida kendimde aramiyorum. gercekten As rest kadrosundan sadece 7 kisi vardi 2 si asilmiyordu. bolge dagilimida etkendi. ama ben yineden kendi adima mağlubum derim cunku onlarin basarisi cok iyiydi. bekleyemezdim 500 ms ye 4 farkli oyuncu 4 mis 3 kami soktular. tabi bazi arkaya dusenlerde oldu. o koyude alamadilar geri ama tt2 neyse. ben kaybettim. ama site54 e laf ettiklerinde serhat abi hesaptaydi oda yogundu sonra ilim kardesim geldi o basa gecince zatem hepsini tek tek curuttu. ama sibel haniminda dedigi gibi en aonunda golge kazandi :D :D

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Gölge kazandı diyerek özetin özetini oluşturduk da. Gölge aynı zamanda sizin gibi bir dost kazandı.. :)) artık sonucu rakip düşünsün :-D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
REST i REST le oynayan bilir :) Gerisi sadece söylentidir :)

Bazı sebeplerden dolayı REST kadrosu dağıldı herkes farklı yerlerde REST asıl REST olsaydı Şuan 27 de aktif ve güzel bir GÖLGE vs REST savaşı geçiyordu . Kısmet değilmiş :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı

Bazı sebeplerden dolayı REST kadrosu dağıldı herkes farklı yerlerde REST asıl REST olsaydı Şuan 27 de aktif ve güzel bir GÖLGE vs REST savaşı geçiyordu . Kısmet değilmiş :)

bababa konusana bah gitmeyeydin o zmaan :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Gölge kazandı diyerek özetin özetini oluşturduk da. Gölge aynı zamanda sizin gibi bir dost kazandı.. :)) artık sonucu rakip düşünsün :-D

sen karmaşık yazıyorsun bende uzun yaziyorum :D saolun. rakip taniyor ya sorma :D 1milyonluk adama 27 temmuzda 7k iken yazmistim senle 1vs 1 atalimmi diye :D gulmustu simdi koylerini topluyorum :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı

ben bi w1 de giyotindeydim o zamanki resti biliyorum birde c2 resti :D dahada taninma digerlerini bosver :D w11 w15 de varmis onlari kacirdik

DeletedUser51053

Ziyaretçi
sen karmaşık yazıyorsun bende uzun yaziyorum :D saolun. rakip taniyor ya sorma :D 1milyonluk adama 27 temmuzda 7k iken yazmistim senle 1vs 1 atalimmi diye :D gulmustu simdi koylerini topluyorum :D

Normalde bende uzun uzadıya hellim peyniri gibi konuşurum. Konuyu görünçe refleksif olarak gölge kazandı dedim :-D:-D:-D

Son gülen sen olmuşsun demek ki :-D öyle erken konuşmamak lazım dünya döner :)))

DeletedUser52944

Ziyaretçi
ben bi w1 de giyotindeydim o zamanki resti biliyorum birde c2 resti :D dahada taninma digerlerini bosver :D w11 w15 de varmis onlari kacirdik

Olm valla kaç yerden davet aldımda 25 uzun soluklu oldu :) Dahada gider yabi kimse sıkılmassa :) 27 dede ne güzel 1 hafta oynadım baktım 25 yoğunlaştı oplar felan geri döndüm oraya şuanda artık mecburuz biz bırakıtsak herkes bırakır :) 25 bitsin toplarız Resti bi classic kapatırız :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
o lazim yalniz gercekten :) guzel ekibi toplayin haber edersiniz :D w27 de yikilana kadar varim. dahada rest cagirmadikca bi dunyaya girmem :)

DeletedUser55960

Ziyaretçi
tafarel batu ben seni burada zafer kazandin diye dusunuyorum ama sen kendini maglup goruyorsun. şöyle bakarsaniz rest gibi bir isim yapmis klani kontrol etmek cok zordur. o zamanda bu is tek sana kalmisti. k34 den olaganlaroda bilmiyordun. 2 sekilde damga vurdun. gecce senden cok sey beklerken hayal kirikligi yaratip mayin klanini yikamadin.

digeri no law klanina karsi hemen o tarafta yenileceginizi dusunurken k53 un ortalarina kadar no lawi ittiniz.

DeletedUser51053

Ziyaretçi
Mağlupluk kabul edilmişliği değilde mütevazilik var gibi geliyor bana.

kim der/diyebilir "herşeyi ben yaptım vs." Belki siz de diyemeyebilirsniz. İşin ucunda dostlar var :)