Mayhem

DeletedUser

Ziyaretçi
Cikarilmadi ben ciktim yanls anlasilma olmasin dururmuyum ben o klanda ;)

Hatta konusmalar var ali abi klandan cikma dedi ismini belli etmeden oyna dedi bende o olmaz dedim

DeletedUser614

Ziyaretçi
Cikarilmadi ben ciktim yanls anlasilma olmasin dururmuyum ben o klanda ;)

Hatta konusmalar var ali abi klandan cikma dedi ismini belli etmeden oyna dedi bende o olmaz dedim

Atılacağına kendin çıkmışsın. Forumda atıldı diye konuşulmasını istemediğinden çıktın =))

DeletedUser

Ziyaretçi
La kimse beni atamaz o klanda oynamak istesem zaten göz yumarlar her türlü

Illa msjlarimi yaynliyim onu mu istiyorsunuz

DeletedUser614

Ziyaretçi
La kimse beni atamaz o klanda oynamak istesem zaten göz yumarlar her türlü

Illa msjlarimi yaynliyim onu mu istiyorsunuz

Mustafacığım o klanda Yunus'un sözü geçiyor başka kimsenin sözü geçmiyor buraya kimin mesajını koyarsan koy fark etmez.Kusura bakma ama seni boş vaatlerle kandırmışlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kandiramadilar iste mesele orda ciktim klandan kandrmak isterler tabiki ilk 20 de hesap

DeletedUser614

Ziyaretçi
İstersen lider ol. Klan içindeki yapacağın tavırlarla zaten klandan atılırdın merak etme :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Liderde olurum sknti yok :) oyun bilgim tecrubem ve uzun boş vaktim oldugu icin problem yok

Birde beni tanimadan boyle konusuyorsunuz ya diyecek birsey bulamiyorum sizlere

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşsizsin yani :D

Aslında konuşsak ısınırız belki :D Hava da soğuk :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ne bileyim zamanım çok deyince işsizsin zannettim :D
Neyse konuyu dağıtmayalım. Son olarak Mayhem e savaşlarında başarılar diliyorum =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Liderde olurum sknti yok :) oyun bilgim tecrubem ve uzun boş vaktim oldugu icin problem yok

Birde beni tanimadan boyle konusuyorsunuz ya diyecek birsey bulamiyorum sizlere

deseler ki mustafa senin tüm klanı dağıtacak yine burda barınamazsın bize yenilmek sıkıntı değil yeter ki haysiyetlice yenilelim. :)

Esasında mustafa seni hiç mi hiç tanımıyorum hakkında en ufak bir fikrim yok belkide düşündüğümün tam zıttı yapıda on numara bir insansın ki sakın yanlış anlama bunu kişisel karakterin açısından söylemiyorum ona laf etmek haddime değil oyun karakterin hakkında konuşuyorum :)
Oyun karakterin hakkında bile en ufak fikrim olmamasına rağmen Ccc Ünsal Reis Ccc bnm en değerli tanıdığım saygı duyduğum kişilerin başını çeker onu seninle aynı ortama sokmam söz konusu dahi değil.

Seni klanda tutmak isteyen Super Bucur'dür ali abiye saygım sonsuzdur sözü ERROR klanlarında emirden farksızdır her türlü sözü geçer ama son söz benden çıkar ve son sözüm sen bu klanda olamazsın mustafa ''nokta'' verdim yine inceyi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Unsalda beni iyi tanr w20 de biraz ustune fazla gittim top atti :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mustafa benim tanıdığım ünsal seni dünya sınırları içerisinde herhangi bir ortamda hiç bir şekilde affetmez (şartların eşitliği durumunda) bence bunu kendinde biliyorsun kabullenmek erdem(art of war) dır. :) nasıl veriyorum inceyi atajean panpa :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gönerdem yapmadan duramıyoruz :D :D Bak bak ilk kelimeyi yanlış yazdım ERROR verdim :D :D offf lanet olsun çok inceyim :D :D :ASDFAS:D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdal da benim dibimdeydi hatta ama oynamadi :) zamani yoktu herhalde tarla hesabiydi feneri bulmayi umut ediyordu :) esyann olmadigini bilmiyordu :)