Mayhem

DeletedUser

Ziyaretçi
ama nefret etsem de bir çekiciliği yokta değil hani. Katlanıcaz artık ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
w20 sıkıcı :D w21 yüklencem

30 lvl kademe 2400 veriyor yahu :D 18 de 4800 dü

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sıkmıyor tam oturdu belime troll

Biz konuyu toparlıyoruz sen gelip dağıtıyorsun yalnız =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Unsal o kadar gecmise dayanan mazimiz var unutuyorsun onlari :)

Sende ban yiyeceksin flod mudur nedir ondan yapiyom ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
geçen yöneticilere yalakalık yaptım ama görmezden gelirler herhalde :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sabah oldu biz burda ne konusuyoruz ya şuna bak yukardaki bize akıl vermemis verse bu oyunu oynamayiz boyle oyun mu olur la bundan nasl bi zevk aliyoruz ya

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyanın sonu yaklaşıyor, iyisiyle kötüsüyle , onurumuzdan şerefimizden ödün vermeden, hala dimdik ayaktayız :) bize düşman olan klanların ortak kaderiydi hesap sil yapmak, saygılar :):)

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya bitti ama arkanızda ki klanlar sayesinde ayakta kaldınız bunu unutmayın asıl onları tebrik etmek gerekiyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya bitti ama arkanızda ki klanlar sayesinde ayakta kaldınız bunu unutmayın asıl onları tebrik etmek gerekiyor :)

öyle veya böyle kazanan bizim klanlarımız olmuştur. yeri geldi biz yardım ettik, yeri geldi onlar yardım etti, böyle müttefik ilişkileri kurmakta bir klan başarısıdır ;) kaldıki savaş puanlamaları yalan söylemez kimsenin sayesinde ayakta kaldıgımız yok ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
doğrudur sizin sayenizde bitti savaş o kadar etkili oldunuz ki ilk 10 da bile yoksunuz ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
doğrudur sizin sayenizde bitti savaş o kadar etkili oldunuz ki ilk 10 da bile yoksunuz ;)

Müdür böylelerini asla kaile alma benim muhattabım hucumda olan dostlarım ve xaereo gibi adamlar.

Bize forumda artistlik yapıp hesaplarımıza kami atmamıza rahmen açık ve net casus fakesi yollayan kişiler. Üstüne kanıtlı mesajlarla tek saldırıda ortalığı yangın yerine çeviren adamlara adam dememe gerek yok. Misal KR@LBEY profilde sözde bakarsan biz onun sikletinde değilmişiz troll

Burada konuşurken savaşanlar konuşsun hesap toplayan, dostlarının sırtından geçinen, klandan cıkan köyleri toplayan hesap geliştirenler değil :D

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Vallahi çok komiksin yav :)

hoşuma gideceği için konuşacak olsam yaklaşık 1 ay öncesine kadar siz burda ahkam keserken konuşurdum benim oyunda konuşmak hoşuma gidiyor sizin burda herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getiriyor :D

siz burda konuşuyorsunuz ben izliyorum biz oyunda konuşuyoruz siz izliyorsunuz ;) eh arada da katılmaya çalışıyoruz diyelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sana ve klanına bir şey diyen mi oldu. Yardakçı mayhemden bahsediyoruz ^^