Mayhem

Mayhem olarak Eşkiya klanlarına savaş açmış bulunmaktayız şimdi bireysel saldırıların yakın zamanda genel hale geleceğini düşünüyoruz iki tarafada başarılar.

E$K1YA
E$K!Y@
E$KiYA
E$K1Y@
EŞK!YA

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar diliyorum her iki tarafa da. özellikle mayheme.

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Hayırlı olsun bize ve mayheme :) 2 konuya değinmeden geçmeyim.

1-) 8 senelik oyun hayatımda ilk defa kutlamayla beraber gelen savaş ilanı görmüş oldum tebrik ediorum mayhem klanını :) hem bayramı kutlarız hem savaş açarız demişler :)

2-) 2.olarakda hedeflerimiz arasında oldukları pek söylenemez güneyde kalıyolar palayla 20-25 saat filan sürüyo bulundukları konuma w20nin yavaşlığıyla ciddi bir savaş 2 ayı bulur gibi gözüküyo.5 klana tek klan gibi duruyo ama sadece onlara yakın 20-25 oyuncu temas halinde olacaktır büyük ihtimalle. Dediğim gibi palayla bile destekler 25 saatte gidiyo. Kısacası nop-acemi savaşı tarzında bir savaş olmaz bölgesel köy alımına dayalı ufak bir savaş olacaktır 1-2 ay filan.

DeletedUser

Ziyaretçi
eşkiya yayındaki oyuncular için. biraz zaman lazım savaşın renklenmesi için mesafenin kısalması lazım...Onun dışında favorim eşkiya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yanlız başlık ta ismimiz yok mahyem eşkiya savaşı diye yeniden açılsa güzel olur fanlarımız konuyu rahat takip edebilsin thumbdown

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Enes başlık aslında mayhemin diplomasi başlığı kirletiyoruz şuan sayfayı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yıl olmuş 2014 bilerek flood yapanmı kaldı :D Ben kaçtım

DeletedUser41842

Ziyaretçi
başarılar mahyem eşkiyanın entriklaralrına dikkat edin :)

DeletedUser46792

Ziyaretçi
başarılar dilerim her iki klana da , w20 nin yavaş olması hepimizi etkiliyor malesef , el atılsa fena olmazdı aslında.
(mayhem klanı 2 kişiden mi oluşuyor bana mı oyle geldi ? )

Valla sana öyle geldiyse etrafına dikkatli bak o zaman dostum. Şunu söyleyebilirsin Myhemde ki iki kişi 20 kişiye bedeldir:)

DeletedUser

Ziyaretçi
eşkiyanın galibiyeti ile sonuçlanacağını düşündüğüm bir savaş. her iki ekibe de başarılar dilerim.