Maydanoz vs Esl

tunahan5566

Casus
Tunahan maydonozda multini sokamadın heralde beleş köy kalmamış ağlama duvarına çevirmişsin burayı. Hilesiz hurdasız oynayınca olmuyor demekki brocum.

Eşin Dostun olduğu yere truva mı sokalım :D Bu arada multi hesap kullanmıyorum ve kullanmam da tanıdık olmuştur girmiştir sizin klanınıza bişeyler yapmışızdır.

20 dünyadır birlikte oynadığım yardıma gittiğimiz yardımımıza gelen insanlara daha doğrusu samimiyetim olan insanlara bunu mu yapalım :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
Biz bu dünyayı barbar toplayarak da kapatırız oturduk onun hesabını da yaptık aslında ama tercih etmiyoruz :D

beowulf21

Okçu
Klanınızdaki oyuncuların çoğuyla benim kaç dünyadır muhabbetim var kendilerine sorarsanız eğer dün gece hatta sabah 8:30 sularında bile bunun muhabbetini yapıyoduk. Size doğru set çekip önümüzdeki barbarları toplama fikri benimdi çünkü her sınırın bir tutulma tarzı vardır ön sınırı oyalarken 1 arka sınırdaki köylerin gelişip savaşa hazır hale gelmesi gerekir. Bu normaldr klasik dünyalarda yapılabilecek bir durum değil fakat mevcut şartlar bunu gerektirdiğinden BEN uygulamaya koydum. Beğenmeyen Dünya hakimiyeti için yapıyo diyene buraya da yazdım telefon numaram vardır bazılarınızda onlar da yazsın wpden de yazayım elinizde bir söz olsun.

Bu kadar boş bi fikri de foruma bir daha dökmeyin.

Dediğim gibi ben duyum olduğunu belirttim ve yorumumu ona göre yaptım ama bizde barbar toplayalım bakalım bizde bi set çekelim pp2 hızımızı alamazsak sorumlu değilim :)

tunahan5566

Casus
Dediğim gibi ben duyum olduğunu belirttim ve yorumumu ona göre yaptım ama bizde barbar toplayalım bakalım bizde bi set çekelim pp2 hızımızı alamazsak sorumlu değilim :)

Misyonerlerinizi bağlamadığımıza göre köylerinize istediğin köye mis atabilirsiniz barbar veya normal:

Seyanora123

Hafif Atlı

Duyum sa önce bi sorulur sonrasında foruma yazılır birbiriyle alakasız klanlar değiliz bı çok kişi kaç dünya beraber oynamış

beowulf21

Okçu
Duyum sa önce bi sorulur sonrasında foruma yazılır birbiriyle alakasız klanlar değiliz bı çok kişi kaç dünya beraber oynamış

Yazdığım mesajı tam okudun mu en altta ne yazdım böyle bir niyet varsa geçerlidir diye ? Ulu orta yazıyorum işte varsa böyle niyet bizde toplayalım diye bu alınganlık niye ? Yok diyip geçin bu kadar basit

beowulf21

Okçu
@beowulf21 yok diyip geçince böyle saçma sapan mesajlar geliyor :D ben gayet güzel açıkladığımı düşünüyorum.

Bak tunahan strateji gereği ise eywallah

Ama 90s maydanozu oyalasın biz barbar toplayalım , Vva yı toplayalım dünya hakimiyetinde öne geçelim tarzı bir kaç duyum aldığım için ulu orta yazdım.

Yani böyle bir niyet hoş olmayacaği gibi ve aciz göstereceği için dedim. Ayrıca barbar toplamaya en müsait klan biziz ve misyoner sayımızda aşırı fazla bizde o yola girersek dünya çok saçma bir hal alır.
Ama dediğin şekilde strateji gereği ise eywallah kusura bakmayın o zaman .

XXMIV

Kılıç Ustası
Tunahan maydonozda multini sokamadın heralde beleş köy kalmamış ağlama duvarına çevirmişsin burayı. Hilesiz hurdasız oynayınca olmuyor demekki brocum.
Sen dünyadan silindiğinden beri boş ötüp duruyorsun güzel kardeşim sana tatlı dille konuşacağım eğer yetmedi dersen anlamadım dersen farklı şekilde anlatırım. Bize hile hurda hile savaşıyorsunuz diyecek en son kişisiniz maydonoza köylerinizi peşletirken,Toking klanında multilerimiz vardı diyen,rebel ile savaşıyoruz diyip müttefik olan yine siz :) kanka konuşmak için konuşmayın gerçekten ayrıca dünyadan silinen insanların forumda konuşmaları da ayrı garip