Maydanoz vs Esl

erwl

Okçu
Klanınızdaki oyuncuların çoğuyla benim kaç dünyadır muhabbetim var kendilerine sorarsanız eğer dün gece hatta sabah 8:30 sularında bile bunun muhabbetini yapıyoduk. Size doğru set çekip önümüzdeki barbarları toplama fikri benimdi çünkü her sınırın bir tutulma tarzı vardır ön sınırı oyalarken 1 arka sınırdaki köylerin gelişip savaşa hazır hale gelmesi gerekir. Bu normaldr klasik dünyalarda yapılabilecek bir durum değil fakat mevcut şartlar bunu gerektirdiğinden BEN uygulamaya koydum. Beğenmeyen Dünya hakimiyeti için yapıyo diyene buraya da yazdım telefon numaram vardır bazılarınızda onlar da yazsın wpden de yazayım elinizde bir söz olsun.

Bu kadar boş bi fikri de foruma bir daha dökmeyin.

valla reis kim barbara abanıyorsa doğru yapıyordur stratejik olarak tebrik ederim

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Dünyayı kazanmadıktan sonra hakimiyeti geciktirmenin bize bir yararı yok. Kaybedince Maydanoz ha 1 hafta önce kapatmııış ha 1 hafta sonra. Ortada xxx gün içinde kapanırsa 1.ye para ödülü , olmazsa eslye tatil ödülü falan olsa yağma bile atarım ama maalesef modlar böyle bir şey söylemediler :/

@Cyroburn* Barbar toplayarak dünya kapatmak istersen yapabilirsin kanka, diğer klanları yenerek de kapatabilirsiniz, bizim sınırı çakılı savunma ile kilitleyip hwa'yı da toplayabilirsiniz hatta serdar abi bana 2 3 bitcoin harçlık atarsa tüm klanlar hesap siler yatarak da kapatırsınız :p Seni bi masaja götüreyim bu aralar biraz gerginsin :D

Cyroburn*

Ağır Atlı
Dünyayı kazanmadıktan sonra hakimiyeti geciktirmenin bize bir yararı yok. Kaybedince Maydanoz ha 1 hafta önce kapatmııış ha 1 hafta sonra. Ortada xxx gün içinde kapanırsa 1.ye para ödülü , olmazsa eslye tatil ödülü falan olsa yağma bile atarım ama maalesef modlar böyle bir şey söylemediler :/

@Cyroburn* Barbar toplayarak dünya kapatmak istersen yapabilirsin kanka, diğer klanları yenerek de kapatabilirsiniz, bizim sınırı çakılı savunma ile kilitleyip hwa'yı da toplayabilirsiniz hatta serdar abi bana 2 3 bitcoin harçlık atarsa tüm klanlar hesap siler yatarak da kapatırsınız :p Seni bi masaja götüreyim bu aralar biraz gerginsin :D

Alperen seviyorum seni ne zaman istersen gidelim <3

Gerginlik değil ama benimki goygoy yapıyorum Tunahan geceleri Discord geliyor muhabbette ediyoruz alınganlık yapacağını düşünmüyorum :D