Maydanoz vs Esl

erwl

Okçu
Sanırsam bu sefer işler 35 klanla savaşan rakibe 36. Klan Olarak op yapmaya benzer tarzda ilerlemiyor, o ara herkes en süper oyunculardı :D

beowulf21

Okçu
Bu arada bazı duyumlar aldım. Eğer doğru ise bir çift lafım var.

Hakimeyeti barbar alarak sağlamak isteyen arkadaşlar cidden aciz bir davranış bu yaptığınız.

Birileri bizi oyalayıp diğerleri dünya kapatma peşinde koşuyor. Ama farkında değilseniz söyleyeyim savaşmaya niyetiniz yoksa bizde barbar toplayalım ama toplamaya kalkarsak dünyayı 2 haftaya kapatırız bilin istedim.

Böyle basit hamlelerden vazgeçin lütfen köy sayısı olarakta , oyuncu sayısı olarakta bizden fazlasınız hatırlatmak istedim.

Dipnot: Umarım duyduklarım doğru değildir. Yazdıklarım bu doğrultuda geçerlidir .

Cyroburn*

Ağır Atlı
Cidden bu işi bir barbar yarışına çevirmek istediğimize emin miyiz? Biz sıkıcı olmasın gerekirse mağlup oluruz ama eğleniriz mantığı ile kıtadan kıtaya taşınıyoruz yoksa 3-4 farklı kıtada barbar toplama imkanımız var :)

mazerman

Milis
Cidden böyle bir şey olabileceğine inanıp foruma mı yazdınız ? Sizce mümkün mü böyle bir şey

tunahan5566

Casus

Hakimeyeti barbar alarak sağlamak isteyen arkadaşlar cidden aciz bir davranış bu yaptığınız.

Birileri bizi oyalayıp diğerleri dünya kapatma peşinde koşuyor. Ama farkında değilseniz söyleyeyim savaşmaya niyetiniz yoksa bizde barbar toplayalım ama toplamaya kalkarsak dünyayı 2 haftaya kapatırız bilin istedim.

Böyle basit hamlelerden vazgeçin lütfen köy sayısı olarakta , oyuncu sayısı olarakta bizden fazlasınız hatırlatmak istedim.

Dipnot: Umarım duyduklarım doğru değildir. Yazdıklarım bu doğrultuda geçerlidir .

Klanınızdaki oyuncuların çoğuyla benim kaç dünyadır muhabbetim var kendilerine sorarsanız eğer dün gece hatta sabah 8:30 sularında bile bunun muhabbetini yapıyoduk. Size doğru set çekip önümüzdeki barbarları toplama fikri benimdi çünkü her sınırın bir tutulma tarzı vardır ön sınırı oyalarken 1 arka sınırdaki köylerin gelişip savaşa hazır hale gelmesi gerekir. Bu normaldr klasik dünyalarda yapılabilecek bir durum değil fakat mevcut şartlar bunu gerektirdiğinden BEN uygulamaya koydum. Beğenmeyen Dünya hakimiyeti için yapıyo diyene buraya da yazdım telefon numaram vardır bazılarınızda onlar da yazsın wpden de yazayım elinizde bir söz olsun.

Bu kadar boş bi fikri de foruma bir daha dökmeyin.

tunahan5566

Casus

EXTRA OLARAK :

Bölge-1 487|486

Bölge-2 507|491

Bölge-3 495|501

Bölge-4 478|496

Bölge-5 444|548

Bu dünyanın barbar toplayarak kapanamayacağını bilecek kadar iyi oyuncularsınız. Sizin oyuncularınız da belirli bölgelerden ya iç içe geçmek için ya da sınıra savunmayı daha hızlı kaydırmak için barbar alıyorlar. Boşuna bu muhabbetlere girmeyelim . Klasik dünya oynuyoruz şurda profilde yazmıyor :D

Welley

Acemi
Tunahan maydonozda multini sokamadın heralde beleş köy kalmamış ağlama duvarına çevirmişsin burayı. Hilesiz hurdasız oynayınca olmuyor demekki brocum.