Matrax10

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Açıkçası ilk sayfalar harici WhatsApp grubuna çeviriyorsunuz. Yorum dediğinizin konuyla bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Her konunun altında aynı şeyler olması yerine forumdaki muhabbet konularına yönelebilirsiniz. Zira konuyla alakalı başka insanların yorumlarına ulaşmak yerine kendi aranızdaki goygoy mesajlarında boğuluyoruz. :rolleyes:
Arkadaş tek bir konu üzerine tartışmadık ilk matrax 10 du sonra göz doktoruna git dedim şimdide sizinle bunu konuşuyoruz eğer görmek istemeyen varsa pp üstüne tıklayıp yoksaya bilir iyi akşamlar.

Açıkçası ilk sayfalar harici WhatsApp grubuna çeviriyorsunuz. Yorum dediğinizin konuyla bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Her konunun altında aynı şeyler olması yerine forumdaki muhabbet konularına yönelebilirsiniz. Zira konuyla alakalı başka insanların yorumlarına ulaşmak yerine kendi aranızdaki goygoy mesajlarında boğuluyoruz. :rolleyes:
Tm

Bobo?

Baltacı
Arkadaş tek bir konu üzerine tartışmadık ilk matrax 10 du sonra göz doktoruna git dedim şimdide sizinle bunu konuşuyoruz eğer görmek istemeyen varsa pp üstüne tıklayıp yoksaya bilir iyi akşamlar.

Küfür etmeyeceğim.
Küfür etmeyeceğim.
Küfür etmeyeceğim.
Neyse içimden ettim.
Çok net soracağım sorular var cevapları belli ama soramıyorum ban yerim.

Sadece bu mesajlardan bile yola çıkarsak olayın bireysel olmadığını anlayabiliriz.

Sn pr ks ttlm. .s

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sadece bu mesajlardan bile yola çıkarsak olayın bireysel olmadığını anlayabiliriz.

Sn pr ks ttlm. .s
Ondan önce yaptığım yoruma birisi gelip atlar patates de gelmiş buraya derse istediğimi yazarım eğer beni görmek istemiyorsan yoksaya bilirsin.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yani şuan neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamadım aydınlatırsan sevinirim.

evaltu

Mızrakçı
Konu: Pre kasan oyuncunun köyünün alınması, yorum yapılabilir. Konuyu açan oyuncuda yorum yapılsın diye açmış.

5 sayfa olmuş, 4 sayfasında malum kişiler hiç konuyla ilgisi olmayan yorumlar, sadece yazmış olmak için yazılanlar var.

a-20 yaş altı bebelersiniz.
b-işsiz eli boş adamlarsınız.
c-İç dünyanızdaki sorunların bu şekilde üstesinden geliyorsunuz.
d-Hepsi.

GENTLEMEN

Baltacı
Konu: Pre kasan oyuncunun köyünün alınması, yorum yapılabilir. Konuyu açan oyuncuda yorum yapılsın diye açmış.

5 sayfa olmuş, 4 sayfasında malum kişiler hiç konuyla ilgisi olmayan yorumlar, sadece yazmış olmak için yazılanlar var.

a-20 yaş altı bebelersiniz.
b-işsiz eli boş adamlarsınız.
c-İç dünyanızdaki sorunların bu şekilde üstesinden geliyorsunuz.
d-Hepsi.
Kardeşim işin gücün yokmu senin gidiyorum geliyorum hala boş yapıyorsun 500 puan köyün var hala git temizlik yap yağma yap bişi yap ne konuşuyorsun

evaltu

Mızrakçı
Fark eder mi ? 500 puanlık köyü küçümseyip saldırcam diyip artislenip,şaka mısın sen mi diyorsun

DeletedUser72279

Ziyaretçi
500 puanlık köye mis falan harcamam hammaddeye yazık

evaltu

Mızrakçı
şimdi bu yoruma sen böyle cevap veriyorsan aynı kişi olma ihtimaliniz bayaa bi yüksek,sekmeleri karıştırdın galiba

evaltu

Mızrakçı
Tamam tamam öyle olsun saldırma. Oyunda multisi olanı duydum ama Forumda multisi olana ilk kez şahit olacağım.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bu @M A T R A X 1 0 senin neyin oluyor

Adam her dünyaya bir ton adam ile girip kaybediyor bu başarının arkasında ne yatıyor hahahaha

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yaa bakın ban yersek çok gülerim yapmayın sjsjsmsms

Durum
Konu yanıtlara kapalı.