Matrax10

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Konuda ismi geçen matrax olunca,konu haliyle anlam kazanıyor,her ne kadar anlamsız bir konu olsada..

preciler klana destek atar,komut açar söz dinler ise barınır. e bunların hiç birini yapma. ee sonra köyümü aldılar diye ağla.. yaw kardeş kendini güldürme, iyi yapmış..

:)))) galiba haklısın bro,önemsiz bir konu

GENTLEMEN

Baltacı
Bizim ona sataşma sebebimizin konuyla zerre alakası yok. Dünkü oyuncu foruma gelip ben kendimi kanıtlamış bir oyuncuyum sizi cebimden çıkarırım diye diye böbürlenirse. Foruma her girdiğinde insanlar onunla dalga geçer.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

evaltu

Mızrakçı
Farz edelim ki senin kendisiyle başka geçmişin olmadı ama onu demesi bile seni derinden yaralamış

evaltu

Mızrakçı
e tabi kelime kapasitesi 100 kadar olan birisi, ya hakaret eder, yada hadi yaa komiksin der

gentlemen kardeş, tamam köyü alınan adam ağlıyor anladık, senide anladım yaralısın, yahu patatesleride görüyorum mübarek virüs gibi tüm konularda var

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Pre kasmak sığınmacı olmak değildir. arkadaş streteji yapmış hüküme geçelim bize kimse bulaşmaz rahat rahat pre kasarız diye. ne asker basmış ne klanına sahip çıkmış verilen sözler tutulmassa verilecek diyet sözü verenin köyüdür.

GENTLEMEN

Baltacı
e tabi kelime kapasitesi 100 kadar olan birisi, ya hakaret eder, yada hadi yaa komiksin der

gentlemen kardeş, tamam köyü alınan adam ağlıyor anladık, senide anladım yaralısın, yahu patatesleride görüyorum mübarek virüs gibi tüm konularda var
Kardeşim ben yaralı olan değil yaralayan kişiyim çevrene sor öğren :D

evaltu

Mızrakçı
ben seni tanımam etmem, önemsiz bir konuya müdahil olup, sırf konu başlığında adı geçiyor diye, adama saldırman,yaralı olduğunu zaten gösteriyor.

bu arada ben sana yada ebeveynlerinden birine "eşşoğlu beş kulak" desem hoşuna gider mi ?

he bariz belli Cem abiyle sıkıntıların var, özelinden yaz çöz !!!

DeletedUser72279

Ziyaretçi

Gardas göz doktoruna git sen patates değil tapates

Durum
Konu yanıtlara kapalı.