Matrax10

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Öncelikle tüm klan ve oyunculara başarılar baltaniz keskin olsun..
64. Dünya ya bir grup arkadaşımla pre kasmak için geldik klan kurduk. Daha sonra klan ismimizi hüküm5 yapıp hüküm ailesine katıldık. Anlaşıldı hüküm yöneticileriyle anlaşma her klanin yaptugi gibi pre kasanlar işi bitince oynayanlara köylerini verecek pre kasanlar yine de belli bir savunma basacak ve ihtiyaç halinde istenilen yere istenilen kadar atacak. Bu anlaşma her klanjn yaptığı ve uygun mantıklı bir anlaşma iki taraf için de. ANCAK.... dün gece bir olay yaşandı benim hesap klandan gece yarısı atıldı ve anlaştığımız matrax10 yani hüküm klanlari başkanı köyüme mis çıktı ve ne yazık ki köyü aldı uygunsuz ve yakışmayacak şekilde. Kendisine misin çıkmasının yakismayacagini söylememe rağmen çıktı. Bunu anlattım sizlere çünkü bu klanin ittifak yaptığı klanlar var aynı bizim gibi anlaşma yapmış oyuncular var dikkat ediniz. Takdir sizlerin...
Tekrardan tüm 64. Dünya klanlari ve oyuncularına başarılar.
Ne puan sıralaması ne de kesim sıralaması karakter sıralamasından önemli değil...

Bobo?

Baltacı
Öncelikle geçmiş olsun hocam, yapılan şeyin doğruluğunu savunmamakla birlikte yanlış olduğunu da düşünmüyorum. Tatsız bir olay olmuş ama oyunun amacı premium puan kasmak değildir. Stratejik olarak köyünüz klanınıza sizin pre kasmanızdan daha çok yarayacaktır. Kendisini tanımıyorum ama pasif bir köy yerine aktif bir köyü destekliyorum.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Centilmen sen beni yenecek adamda değilsin yanımdan geçecek oyuncuda değilsin hayatında silinmekten başka insanların arkasından is çeviren adamsın bir iş yapmadın başka hep pesimizden ağlayan gelen insansın bir halta hiç bir zaman yaramadın. Nereye gitsen kovuldun silindin konuşma.

Gelelim bu konuya.
Yoneticilere pre kasmak bitmiştir, precileri atıp toplayın. Gerekirse yakındakilerden atıp yagma edin dedim. Başında bulunan kurucun. Hiç bir denileni yapmamıştır. Klan özellikleri kapalıdır, dipler eksik , adamlar kırmızı sarı yakmış ilgi alaka sıfır. İlgilenmeyecekse yönetici olmasının anlamı var mı bence yoktur kimsenin hakkını preci veya baskasına yedirmem. Kusura bakma. Yeterince kastın. Bireysel algılama preci kim varsa halada diyorum yagma olacak ve atılacak gereken yapılacak. İyi oyunlar

GENTLEMEN

Baltacı
Centilmen sen beni yenecek adamda değilsin yanımdan geçecek oyuncuda değilsin hayatında silinmekten başka insanların arkasından is çeviren adamsın bir iş yapmadın başka hep pesimizden ağlayan gelen insansın bir halta hiç bir zaman yaramadın. Nereye gitsen kovuldun silindin konuşma.

Gelelim bu konuya.
Yoneticilere pre kasmak bitmiştir, precileri atıp toplayın. Gerekirse yakındakilerden atıp yagma edin dedim. Başında bulunan kurucun. Hiç bir denileni yapmamıştır. Klan özellikleri kapalıdır, dipler eksik , adamlar kırmızı sarı yakmış ilgi alaka sıfır. İlgilenmeyecekse yönetici olmasının anlamı var mı bence yoktur kimsenin hakkını preci veya baskasına yedirmem. Kusura bakma. Yeterince kastın. Bireysel algılama preci kim varsa halada diyorum yagma olacak ve atılacak gereken yapılacak. İyi oyunlar
Udemy' de klanlar oyunculuk kursu açmanı dört gözle bekliyorum.

Gelelim bu konuya.
Ayıbı yapmadan önce kılıfını uydurmussunuz. Oyunculuğunuz da böyleyse dünyayi kapatacak da sizsiniz. Matrax10 64. Dünyayı aldatmacayla kazandı
Teşekkür ederim dürüst oyunlar size de....

*Who* kontra

Baltacı
Aradaki anlaşmalari falan ve olayın nasıl gerçekleştiğinden herhangi bir bilgim yok herkes gibi sadece düşüncemi soylicem ... Dünyanın sonuna kadar pre kasacak haliniz yok dediğin gibide zaten köyleri teslim edecekmişsiniz kimse sizin 1-2 ay boyunca pre kasmanizi beklemez ...

Aradaki anlaşmalari falan ve olayın nasıl gerçekleştiğinden herhangi bir bilgim yok herkes gibi sadece düşüncemi soylicem ... Dünyanın sonuna kadar pre kasacak haliniz yok dediğin gibide zaten köyleri teslim edecekmişsiniz kimse sizin 1-2 ay boyunca pre kasmanizi beklemez ...
Pre kasması için alt klanı yapıyorsa beklesin 1ay 2.hafta daha yeni doldu w de

GENTLEMEN

Baltacı
Arkadaşlar w63 de hala pre kasmasi için müsaade edilen bir dünya oyuncu var pre kasmanin 1 2 haftalık sınırlaması yok :) hele hele yavaş dünyada

evaltu

Mızrakçı
Konuda ismi geçen matrax olunca,konu haliyle anlam kazanıyor,her ne kadar anlamsız bir konu olsada..

preciler klana destek atar,komut açar söz dinler ise barınır. e bunların hiç birini yapma. ee sonra köyümü aldılar diye ağla.. yaw kardeş kendini güldürme, iyi yapmış..

*Who* kontra

Baltacı
Pre kasması için alt klanı yapıyorsa beklesin 1ay 2.hafta daha yeni doldu w de

O onların arasındaki anlaşmaya bağlı ama ben kendi düşüncemi söylüyorum 10-15 gün preni kasarsın o klanda seni o zaman içinde kendi himayesi altında tuttuğu için koyunu teslim edip gidersin pre kastiktan sonra köyünü alınca gelip burada ağlamanın bir anlamı yok

Jopcu Zehirx

Casus
O onların arasındaki anlaşmaya bağlı ama ben kendi düşüncemi söylüyorum 10-15 gün preni kasarsın o klanda seni o zaman içinde kendi himayesi altında tuttuğu için koyunu teslim edip gidersin pre kastiktan sonra köyünü alınca gelip burada ağlamanın bir anlamı yok
15 günde ne kadar pre kasabilirsin ? Ki böyle yavaş bir dünyada. Bence çok mantıksız ve gereksiz yorum olmuş. Adamı klana alıyorsan anlasirsin adam köyü geliştirir büyütür presini kasar köyü birakir. Yarın birgün bu adamla nasıl oyun oynicaksan bir daha

Pre kasmaya bile girdiysen ilk 15gün köyünü geliştirirsin 15.gün pre kasmaya hazır hale gelirsin ve preni kasmaya başlarsın. :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Market madenler 10 günde zor basılıyor hangi ara kasacak pre kasan alla sen kafa trilyon herhal :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.