Mantik & fullas

• Konuyu başlatan DeletedUser42672
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
doğru valla denemeden bilemezsin atarlar belki de:) gerçi aldığım köyü geri verdim ama o sayılmaz sanırım:)

ama bu işi çamur at izi kalsın mantığıyla yürütmeyelim de; sen bana şu isimleri ver bakalım kimmiş bu bizim attıklarımız çok merak ediyorum:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
bence de öyle yani arkadaş söylesin bilelim bakalım neymiş belki biz hata yapmışızdır ama dikkatli inceleyip söylesin bence sonra geri tepebilir verdiği isimler:)

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Sonunda Bahçeli gibi hesap yaptıracaksınız bana :)

Şuan istatistiklere baktığımda aramızdaki fark 66 köy.

Sizin attığınız dediğiniz oyuncular sanırım goralinkafkaf ve ttunahan.
Bildiğim kadarıyla bu oyuncular atılmadı kendileri çıktı ama yok illa atıldı diyorsanız.

http://tr.twstats.com/tr17/index.php?page=player&mode=conquers&id=1342913&type=lose&pn=1
http://tr.twstats.com/tr17/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=1312908

İkisininde klandan çıktıktan sonra size kaybettiği köyler 18 köy.

Ee bütün çıkanları hesaplıyorsanız biz de hesaplayalım ;)

ipekköyü 8 köy http://tr.twstats.com/tr17/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=1722369

zadoba 2 köy http://tr.twstats.com/tr17/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=1172360

Etti mi sana 10 köy :)

8 fark öndesiniz klanlardan çıkanlarda.

66-8=58

Tamam tamam fark 66 değil 58 ;)

Ya bu kadar takılmayın kimsenin istatistik için klandan oyuncu attığı filan yok, ama yok illa ağlıyacaksanız ekleyin istatistiklere 10 köy 2 köyde benden size avans :)

DeletedUser3911

Ziyaretçi
Benim gibi sakin adamı bile ne hallere sokuyor bu oyun :) Geri aldım sözümü harbi ağır konuşmuşum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sadece grolinkafkaf ve tunahan değil
mesela vanle köylerini arkadaşı poskof a bırakmış ona da bak bakalım kaç köy almış...
raporları iste bakalım asker kesmişmi?
sizin o 58 lik köy farkı sadece içinizde bulunan köyler... onun dışında bizim kıtada üstün olduğunuzu bana söyleyemezsiniz...
savaşı bir gecede başlatıp içinizdeki kyleri aldınız...
bunu başarı olarak görüyorsanız o başka.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
Bir kere savaşı başlattınız op yaptınız içteki köylerimizi aldınız biraz züğürt tesellisi oluyor onu belirteyim, diplomasi bittiğinde op falan yapılmadı belli ki k65te nasıl olsa fullas var deyip yan gelip yatmışsınız bizim piranalar da bireysel olarak patır patır toplamışlar size op falan yapılmadı yani daha yarım bi opumuz oldu k55 bölgenize ordan da 50 civarı net köy düşmüş, ha bence başarı değil haklı olabilirsiniz.

ama ben şu köylerinizi topladığımız adamları klandan attınız lafına takıldım gerçekten daldan dala atlamayın da şu isimleri verin bence tunahan ve goralinkafkaf diyorsunuz varsa başka bir isim söylerin combo yapıcam çünkü

DeletedUser

Ziyaretçi
ünsal boşver biz op yaptığımızı düşünsünler :D ben ortada operasyon da göremiyorum sadece bireysel içimizdekileri aldık :) pwnstaer mert'in dediği gibi ipekköyüne zaten saldırıcaktık zaman erteledik buda onun tuzu biberi oldu köyleri aldığımızda bile savunma geliyor yaw :D 2 köy köy aldık istatislikte yayınlanmış utandım yaw :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
yok zaten ali ben istatistik olayında değilim kimse siz şöyle köy verdiniz böyle geri düştünüz falan demedi, yani en azından ben demedim, burada bahane üretilmesin savaşımızı yapalım istatistik kimin umrunda zaten ama gelip buraya konu açıp canları sıkıldıkça ağlama duvarına döndürüyorlar gerek yok ki böyle şeylere buraya yazdığım ilk mesaj savaşımızı yapalım tartışmayındı. Bakıyorum burda da görüyorum ne yazık ki bizzat klanda yeterli görmeyip geri çevirdiğimiz sonrasında bizimle müt olduğu için mantık klanına geçen arkadaşların daha bir kızgınlığı var onları aldattığımız gibi bir izlenime kapılmışlar ama oyun bu müttefiğine göre klana katılırsan bu kadar oluyor.

Neyse ben o attığımız adamların isimlerini rica ediyorum gerçekten ama ona cevap vericem sonra yazmam sen hakkından gelirsin zaten:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ünsal zaten atılan üyeler flush bölgesinde idi bizim bölgeden atılmadı :) goralinkafkaf ve ttunahan falan atılmış ancak zaten onlar bir garipti ttunahan oyunda bile yoktu zorban ondan 8 10 tane köy almış :) goralinkafkaf da destek destek deyip durdu attırmadım klandan çıkmış :D birde klandan çıkarım diye tehtid ediyordu banane sanki bana oynuyor :D

DeletedUser42503

Ziyaretçi
Bir kere savaşı başlattınız op yaptınız içteki köylerimizi aldınız biraz züğürt tesellisi oluyor onu belirteyim, diplomasi bittiğinde op falan yapılmadı belli ki k65te nasıl olsa fullas var deyip yan gelip yatmışsınız bizim piranalar da bireysel olarak patır patır toplamışlar size op falan yapılmadı yani daha yarım bi opumuz oldu k55 bölgenize ordan da 50 civarı net köy düşmüş, ha bence başarı değil haklı olabilirsiniz.

ama ben şu köylerinizi topladığımız adamları klandan attınız lafına takıldım gerçekten daldan dala atlamayın da şu isimleri verin bence tunahan ve goralinkafkaf diyorsunuz varsa başka bir isim söylerin combo yapıcam çünkü

tam lafı ağzımdan aldın. ne köy varmış be içimizde 100 köy oldu hala içinde içinde diyolar. cem yılmaz'ın stand-up show una döndü olay. madem öyle k55 le sınırlandırmasaydınız kendinizi almışken bütün güneydoğuyu alsaydınız. potansiyel varmış yani :)

DeletedUser1615

Ziyaretçi
Şimdi istatislik falan komik şeyler savaş bu zamanla belli olur kim iyi kim kötü ama burda boş boş pek muhabbet dönmüş madem fullasdan bazı arkadaşlar war ufak bir soru sorayim onlara ;

oto fake scriptleri oplar tarafından yasak deniyor ama siz ne ceza alıyorsunuz ne de kullanmayı bırakıyorsunuz sebebi nedir acep bunun ?

DeletedUser37444

Ziyaretçi
mantık.jpg

attınız dediğiniz ttunahan buysa tebrik ederim bu devirde 18k kesim puanıyla 9 tane barbar bile zor alınıyorken güzel strateji yapmışsınız:) şaka bi yana zaten adam hesap sildeymiş ya da başka birşeydeymiş bilmiyorum artık ama bahsedilen bu arkadaşsa iyi dayanmış flush bölgesi, topladığımız adam dediğiniz buysa kusura bakmayın hatta eşelerseniz daha vahim şeyler bile çıkabilir gibime geliyor.

diğer dedğiniz üye ise tam komedi, aman diyeyim böyle araştırmadan isim atmayın ortaya istirham ediyorum, toplarken attınız dediğiniz adam da;

xxxxx: :D ben karar verdim kyöleri mantığa verecem

Nis 27,2013 16:53

Nis 27
21:19 GoRaLiNkafkaf klanı terketti.

bu kardeşimiz oluyor tahmin ediyorum:)

not:ceza alma ihtimalim varsa düzelteyim arkadaşlar:)

DeletedUser1615

Ziyaretçi
bizim klanda 3 tane operatör var ondan.
ciddi bir soru idi bu dalga geçerek geçiştirmeyin lütfen :) oplara sordum oto fake scriptleri tr serverlarda yasak dendi. Siz ise kullanıyorsunuz ve dedigim gibi ne ceza var ne de kullanmayı kestiniz :)

Eğer bu dedigim şeye gerçekçi bir itirazınız yoksa zaten savaşın handikaplı olduğu bir gerçek. Ama daha savaşın başında kim daha iyi kavgası yapmak ise çok saçma bana göre :) nese gerçek ciddi bir cevap gelene kadar herkese iyi savaşlar dileyip foruma gene bye bye diyorum komik bir yer bura

DeletedUser3911

Ziyaretçi
sadece grolinkafkaf ve tunahan değil
mesela vanle köylerini arkadaşı poskof a bırakmış ona da bak bakalım kaç köy almış...
raporları iste bakalım asker kesmişmi?
sizin o 58 lik köy farkı sadece içinizde bulunan köyler... onun dışında bizim kıtada üstün olduğunuzu bana söyleyemezsiniz...
savaşı bir gecede başlatıp içinizdeki kyleri aldınız...
bunu başarı olarak görüyorsanız o başka.

Bizim oyuncu köylerini düşman klandaki adama bıraktı diyorsunuz ve köy almasını mı izliyorsunuz :D
Neyse tabii siz daha iyi bilirsiniz sonuçta sizin oyuncunuz ;) Arkadaş olmak isteyenler varsa sizin klanda açığım tekliflere :)

Ya şimdi twstats'a girip içinizdeki köyler dediğin k65teki kaybettiğiniz köyleri çıkarıp onlarıda çıkaracağım ama eriniyorum cidden onuda sen hesapla artık yine eşitleyemezsek bir kaç yerden daha düşeriz ;)

ciddi bir soru idi bu dalga geçerek geçiştirmeyin lütfen :) oplara sordum oto fake scriptleri tr serverlarda yasak dendi. Siz ise kullanıyorsunuz ve dedigim gibi ne ceza var ne de kullanmayı kestiniz :)

Eğer bu dedigim şeye gerçekçi bir itirazınız yoksa zaten savaşın handikaplı olduğu bir gerçek. Ama daha savaşın başında kim daha iyi kavgası yapmak ise çok saçma bana göre :) nese gerçek ciddi bir cevap gelene kadar herkese iyi savaşlar dileyip foruma gene bye bye diyorum komik bir yer bura

§8) Bot (Yardımcı Program) Kullanımı

Klanlar sadece standart tarayıcılar ile oynanmalıdır. Otomatik olarak oyuna giren bot, tarayıcı eklentileri ve diğer uygulamaları kullanmak yasaktır. Tüm Greasemonkey scriptleri yasaktır. Premium puanı kullanan oyuncuların izin verilmiş Javascript emirleri(script) hızlı menu çubuğuna eklemesine izin verilir. Bu tür scriptler otomatik form doldurma gibi basit işlemleri yaparak oyunculara yardım eder(asker üretimi gibi). Ancak tıklama başına birden fazla işlem yapamazlar. Ayrıca, bu scritpler hesap yöneticisi veya Klanlar Ekibi tarafından onaylanmış diğer özellikler ile etkileşim içerisinde değildirler. Eğer scriptin yasal olup olmadığından emin değilseniz destek ekibine sorunuz.
Sizin adınıza otomatik olarak tıklayan veya tıklama sayınızı azaltan programların kullanılması yasaktır.

Oto fake scripti diye bir şey yok zaten. Kullanılan script sadece koordinatı yazıyor tek tıklama. Ok ve Saldır butonuna kendiniz basıyorsunuz.Bu sebepten kimseye ceza vermezler biraz araştırın sizde bulursunuz bu scripti, yok bulamazsanız ben özel mesaj ile yollayım size. Oto fake diye sorarsanız operatöre tabii ki yasak der. Biz makineyi kurup izlemiyoruz herhalde ;)

DeletedUser1615

Ziyaretçi
pwnster araştırdım tabiki :) biliyorum sitesini de, çok eski oyuncuyum o zamanlar bunlar toptan yasaktı. şimdi sordum hemen yasak dendi yazdıgım optan çok daha aydınlatıcı bir cevap verdin teşekkürler