Mantik & fullas

• Konuyu başlatan DeletedUser42672
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39950

Ziyaretçi
xxkralxx ile multi yapan ipekköyü'nü niye attınız klandan :D

aaa oldumu şimdi XXKRALXX 3 gün kapalı yemiş :) ama ipekköyü süresiz saldırı açık yemiş :)

arkadan konuşmak ne kadar güzel demi :) herkes pusula klanına düşmandır neden ?? adamlar iş biliyor ekipleri var takır takır oynuyor karşılığında diğer klanlar ne yapıyor bir birleşime giriyor daha kimin neyi yönettiği belli değil herkesin ortasında mantık klanı kalıyor herşey güzel herkes mantık dostu oluyor mantıkdaki adamlara güzel mesajlar atılırken telefondan dümdüz küfür ediliyor ardından diplomasiyi 1 gece bitiriyor hazır olan operasyon için düğmeye basılıyor sizler bizi tanımazsınız biz bu oyuna 5 senemizi verdik çogunuz bu oyunu bilmezken 1 sefer ban yemedim hayatımda ilk defa ban yedim neden mi ? ortak paylaşım yaptıgım kişi ile ardışık şekilde hesaba girmişim adamla aynı işyerinde çalışıyorduk ortak bağlantımız vardı her ne hikmetse aynı pc den oyuna girmişiz ban sebebi bu madem öyle ortak paylaşıma ne gerek var böyle bir kural varsa bile bilmiyordum başıma gelmemişti öğrenmiş oldum....

ipekköyü klandan kendi çıktı klandan atılmadı...

EMP üyelerini klana aldım oyun başından beri muhabbet ettiğim adamlardı karşılıgında bana denen laf çizgini geçtin EMP oyuncularını klandan at toplayalım böyle bir dava varmıdır ya bırakın allah aşkına adamlar dibimden oyuncu alıyor klana neden aldınız diyorum açıklama aynen şu "aldıgım adamları topluycam o yuzden klana aldım " burda bazı şeyleri konuşmak istemiyorum oturun oturdugunuz yerde laf atıp durmayın işinize bakın ben anlatırsam kimin ne oldugu çıkar meydana

DeletedUser

Ziyaretçi
xxkralxx dostum sen bizim yönetimde kiminle konuştuysan derdin onunla bizimle değil ben seninle konuşmadım sizinle olan diplomasi neden bitti niçin bitirildi o konu bizim diplomatla olan mevzu..

zaten ıpekköyünün mis arası yada gelen orduları kesecek stratejiyi yapamacağını bildiğimizden hesapta senin olduğunu zaten biliyorduk ben diplomata dediğimde bu hesapta senin olduğunu söyledim ve şikayet ettim ilk başka gerekli ihlal bulunmadı denildi iyice kontrol edin dediğim de gerekli kontrolü yapıp cezayı verdiler.

müt olduğumuzda bir arkadaşın köyünü aldı sizin üyenin ipekköyü tmm arkadaş köyü geri aldı ama savaş çıkmadan 1 hafta içinde sizin diğer üyeniz bu sefer başka bir üyemizin aldığı köyü ondan aldı müt olduğumuz halde ama bu 1 değil 2 değil tmm bunlar ayrı bir mevzu daha çok konuşalacak konu var ama yeri burası değil biz savaşıyormuyuz savaşıyoruz ozaman olayı oyundan çözelim forumda laf söylüyerek değil..

DeletedUser39950

Ziyaretçi
çıldırmamak elde değil benim sınırımda zamanında klana oyuncu aldınız neden dedim ???

açıklama aynen şu biz o köyleri topluycaz salih oldu :) hangi adamlıkdır bu bana bunun açıklamasını bir kişi versin ben bu oyunu bırakır giderim aydın abi işlerinden dolayı oyunu bıraktı bubman neden bıraktı oyunu sanıyosun ??? bubman hesabının peşinden ne kadar koştunuz ben şahidim salih telefon numarası varsa bana gönder diye kaç kişi mesaj attı hesabı almak için debelendiniz hemde hakkınız olmayan hesabıı.. mustafa oyunu neden bıraktı hiç düşündünüz mü yokkk...

bırakın burda sesimizi çıkarmıyoruz diye arkamızdan atıp tutmayın kendiniz için biz adamız biz süperiz biz harikayız deyin eyvallah ama bizim arkamızdan konuşmayın oyununuza bakın savaşdır iyi olan kazansın bu kadar basit bunun bir oyun oldugunu unutup seviyesizlik yapmayın...

DeletedUser

Ziyaretçi
Salih sizin klan ile bizim klan arasında bir sürü problem vardı zaten bunlarda tuzu biberi oldu tabi sende gidip ipekköyünün köylerini adlarını iğneleyici yazılar yazınca zaten senin olduğunu anladığım gibi şikayet ettim bu olayı hile vs ile algılanmasın oyunda yapılan stratejiler her zaman böyle değerlendirilir..

DeletedUser39950

Ziyaretçi
xxkralxx dostum sen bizim yönetimde kiminle konuştuysan derdin onunla bizimle değil ben seninle konuşmadım sizinle olan diplomasi neden bitti niçin bitirildi o konu bizim diplomatla olan mevzu..

zaten ıpekköyünün mis arası yada gelen orduları kesecek stratejiyi yapamacağını bildiğimizden hesapta senin olduğunu zaten biliyorduk ben diplomata dediğimde bu hesapta senin olduğunu söyledim ve şikayet ettim ilk başka gerekli ihlal bulunmadı denildi iyice kontrol edin dediğim de gerekli kontrolü yapıp cezayı verdiler.

müt olduğumuzda bir arkadaşın köyünü aldı sizin üyenin ipekköyü tmm arkadaş köyü geri aldı ama savaş çıkmadan 1 hafta içinde sizin diğer üyeniz bu sefer başka bir üyemizin aldığı köyü ondan aldı müt olduğumuz halde ama bu 1 değil 2 değil tmm bunlar ayrı bir mevzu daha çok konuşalacak konu var ama yeri burası değil biz savaşıyormuyuz savaşıyoruz ozaman olayı oyundan çözelim forumda laf söylüyerek değil..

lafı atan sizsiniz benim formda mesaj yazdıgımı kim görmüş direk bana haksız mesaj atıldı...
eski istatisliklere bak mantık sizle dostken 1 köy aldıysa siz 3 tane aldınız emin ol içimize attık bişey demedik arada hatır gönül meseleleri vardı onlar önemli değil savaşılır köy kaybedilir mesele değil...

kişisel olarak laf atıyosunuz ipekköyünde kesilen herhangi bir misyonerle alakam varsa adam değilim kaç mis kesildi tam olarak bilmiyorum ama hiç bir misyonere ellemedim ben hesaba girmedim inşaat muhendisiyim baba mesleğim otobus söförlüğü cuma gunu aksam diyarbakırda miting vardı belki bileniniz vardır açın google da yazın bakın isterseniz otobusun takarof kagıtlarıyla size ispatlayabilirim resmi belgelerdir ben cuma akşamı yola çıktım pazartesi ögleden sonra geldim başkanınız cihan la telefonlada konustum pazar günü daha müttefiklik devam ederken oda biliyor bunu gözünü seveyim boş yere iftira atmayın la altı üstü oyun için yalan söylemem

DeletedUser

Ziyaretçi
tmm ozaman bana o köy adlarını kim değiştirdiğini bana söyle daha da birşey demiyeceğim sana..

ıpekkoyunun başka bir klan üyelere dalıp ordusunu kestidiğine dair başka bir yerden msj geldi bu zayede bir arada fullas klanın içine girdi o girdiğinden bir kaç içinde bizim klandan biri ıpekkoyu çevresinde köy almış diğer üyeniz de gidip o aldığımız köyü almış müt olduğumuz halde..

DeletedUser39950

Ziyaretçi
Salih sizin klan ile bizim klan arasında bir sürü problem vardı zaten bunlarda tuzu biberi oldu tabi sende gidip ipekköyünün köylerini adlarını iğneleyici yazılar yazınca zaten senin olduğunu anladığım gibi şikayet ettim bu olayı hile vs ile algılanmasın oyunda yapılan stratejiler her zaman böyle değerlendirilir..

anlama sorunuda var sanırım sende ama dahada bişey demiyorum o hesap sınırsız kapatılmış benim kaybım 3 gün ne köy ismi ne kesilen misler alakam yok benim ama siz beni bilin sorun yok tamam agzımı açarsam adam değilim ama az bir inancınız varsa burda iftira atıyosunuz elbet hesabı bir yerde sorulur sizden...

bana şunu de eyvallah sizle sorunumuz çokdu salih orduları hazırladık misleri hazırladık size uyeleri atın diye bilerek direttik sizin atmıycagınızı biliyoduk aradan 3 4 saat sonra operasyonu ayarladık düşman ekledik size daldık köylerinizde boşdu savunmada atamadınız bizde içimizdekileri temizledik deyin eyvallah derim sizi iyi tanıdım artık :)

klandaki aldıgım adamlarıda operasyona katıcam köyleri destekletecem sonra vakti gelince onlarıda temizliycem diyosun zaten bunada hiç şaşırmadım yaparsınız isim vermiyorum şuan kimle yazışıyorum onuda bilmiyorum ama yüzüme gülen bir yöneticiniz gidip baskasyıla telefonda arkamdan küfür ediyomuş ona üzülüyorum bu oyun hırsı ne olcak merak ediyorum ama tabii siz büyük klansınızzzz...

crom cebinizde shift desen istedigini klana alırsın iki gün sonra köylerini toplarsın crom u istediğin savaşa çekersin bir lafına bakar bunları kulaklarımla birinizden duydum ama bişey demiyorum

DeletedUser39950

Ziyaretçi
tmm ozaman bana o köy adlarını kim değiştirdiğini bana söyle daha da birşey demiyeceğim sana..

ıpekkoyunun başka bir klan üyelere dalıp ordusunu kestidiğine dair başka bir yerden msj geldi bu zayede bir arada fullas klanın içine girdi o girdiğinden bir kaç içinde bizim klandan biri ıpekkoyu çevresinde köy almış diğer üyeniz de gidip o aldığımız köyü almış müt olduğumuz halde..

ipekköyü hesabında 31 yasında bir abi oynuyordu klan yönetiminizle ceza yendiği gün konusmuş şimdi isim vermiycem bana mesajları iletti salih sensin biliyorum demiş ipekköyüde bana nedemek oluyor bu diye mesaj attı gerekli cevabı verdim ipekköyü hesabının sahibinin, sizde face adresi varmış adamın face e giren ip sini bulabiliyorsanız bulun birde ben ip adresimi vereyim size sizler araştırın bunu hesapda multi varmı yokmu siz anlayın bu hesabın mazisi geniş el değiştirdi felan farklı mevzular vardı ama herhangi bir şekilde benim multim değildi ne köy isimleriyle oynadım ne mis arası yaptım buna emin seniz eğer gelin istediginiz gibi tatışalım ama o bana bunu söyledi ben şundan duydum sensin diye tahmin ediyoruz diye kulakdan gelme bilgilerle bana hakaret ediyorsanız adam değilsiniz siz başkada birşey demiyorum şimdi oturun düşünün lafları hazmedin kendiniz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Salih bırak bu işleri salih hala diyorsun ipekköyü klandan çıktığınıda süresiz mi yemişti :)

salih ben hem seni hemde ipekköyünü 2013-04-22 15:39:13 zamanında şikayet etmişim

bu zaman zarfında ipekköyü klandan ne zaman çıkmış :)

Nis 22
20:26 ipekköyü klanı terketti.

şuan ipekköyünün köy adına bak sana resmi gösteriyorum.. :)

Adsız.jpg

al bak bana sonra deme ben değiştirmedim diye kim değiştirdi diye sana soruyorum ben sonra başka birşey yazmıyacağım...

Ahanda söz bak..

DeletedUser42345

Ziyaretçi
şunu ciddiye alıp cevap verme ordan burdan bişey duyup gelip burda konuşmaya çalışıyor iki lafı birbirini tutmuyor..sözde 'buraya bişey yazmam bir daha çok iyi oyuncuyum ben oyundan köylerinizi alcam' diyordu sen de kalkmış buna cevap veriyosun.

DeletedUser

Ziyaretçi
olm 2 kişi konuşurken sen niye araya giriyorsun bir oku birşey tartışıyoruz burada sen neyin peşindesin adamhaklı :)

DeletedUser42345

Ziyaretçi
sen neyin peşindesin sabahtan beri burda atıp tutuyosun bir kere haklı çıkmadın. her postun altına bi daha yazmıcam bi daha yazmıcam diyosun

DeletedUser

Ziyaretçi
olm git oyununu oyna hadi seninle muhattap olmıyacağım ben xxkralxx ile konuşuyom sen aradan çekil..

DeletedUser39950

Ziyaretçi
Salih bırak bu işleri salih hala diyorsun ipekköyü klandan çıktığınıda süresiz mi yemişti :)

salih ben hem seni hemde ipekköyünü 2013-04-22 15:39:13 zamanında şikayet etmişim

bu zaman zarfında ipekköyü klandan ne zaman çıkmış :)

Nis 22
20:26 ipekköyü klanı terketti.

şuan ipekköyünün köy adına bak sana resmi gösteriyorum.. :)

536 adlı eklentiyi görüntüle

al bak bana sonra deme ben değiştirmedim diye kim değiştirdi diye sana soruyorum ben sonra başka birşey yazmıyacağım...

Ahanda söz bak..

agzımı bozdurmaya çalışıyorsun ben sana ne diyorum anlamıyomusun kendiliğinden çıktı ipekköyü klana ilk çıkmış size girmiş sonra aylak.adam davet atmış sizden atılınca geri gelmiş sen benim şehir dısında oldugumu biliyordun yanlış hatırlamıyorsam ben ilgilenmiyorum aylak.adamla konus demiştim hatta sana senin kafanın basmadıgı bir konu var sanırım ipekköyü hesabında kim varsa köyün isimlerini o değiştirdi adam köy isimlerini değiştiriyor sen diyosun ki salih sen değiştirdin diyosun birde fotograf koyuyosun eeee yani bunun benimle ne alakam var ama yok yine anlamadın sen

DeletedUser

Ziyaretçi
agzımı bozdurmaya çalışıyorsun ben sana ne diyorum anlamıyomusun kendiliğinden çıktı ipekköyü klana ilk çıkmış size girmiş sonra aylak.adam davet atmış sizden atılınca geri gelmiş sen benim şehir dısında oldugumu biliyordun yanlış hatırlamıyorsam ben ilgilenmiyorum aylak.adamla konus demiştim hatta sana senin kafanın basmadıgı bir konu var sanırım ipekköyü hesabında kim varsa köyün isimlerini o değiştirdi adam köy isimlerini değiştiriyor sen diyosun ki salih sen değiştirdin diyosun birde fotograf koyuyosun eeee yani bunun benimle ne alakam var ama yok yine anlamadın sen

ya salih ben seninle hiç bir zaman konuşmadım nevin davasını güdüyorsun şehir dışında olduğunu bile bilmiyorum ben şikayet ettim bitti gerisi beni ilgilendirmez hadi eyw

DeletedUser42672

Ziyaretçi
​Madem bılmıyorsun bısy madem sıkayet ettın bıttı nıye bılmedığın halde atıp tutuyorsun konusmanın sonucu bılmıyordum hadı eyv :D

DeletedUser39950

Ziyaretçi
ya salih ben seninle hiç bir zaman konuşmadım nevin davasını güdüyorsun şehir dışında olduğunu bile bilmiyorum ben şikayet ettim bitti gerisi beni ilgilendirmez hadi eyw

ben senii cihan sandım :S cihanla konuş o anlatsın sana onun herşeyden haberi var

sizde uzatmayın yeter olan oldu müdahil olmayın

DeletedUser

Ziyaretçi
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunca insanın söylediği laflar iftira olup çıkıyor.

Birincisi korku ile alakası olmayan bir durum.ilk paragrafta belirttiğin olaydan dolayı anlaşmazlık çıktı biz de eski BOMBA ekibi olarak yollarımızı ayırdık.
İkincisi klanı frenzy değil biz kurduk. İsmini de ben koydum =))
Üçüncüsü kendinizi bu kadar büyütmeyin mutlaka sizden büyük birisi çıkar.

ha iyi bende korktunuz zanettim yine savaşıyoruz her türlü yani...