Mantik & fullas

• Konuyu başlatan DeletedUser42672
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Şunu görüroum MANTIKTAKİLER ADAM GİBİ ADAM ABİ savaşmak zorunda kalsamda Adam gibi adamlar :) nasip artık

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Mantıkta bir tane kötü kişi var o da klose olan atc12 mi ne.

DeletedUser39950

Ziyaretçi
Mantıkta bir tane kötü kişi var o da klose olan atc12 mi ne.

mantık klanını o kadar tanıyomusun usta :) hepimiz kötüyüz hileciyiz sahtekarız klana adam alır köylerini toplarız birilerinin maşası oluruz onların emrinde çalışırız :) bizi böyle düşünenler çok eyvallah dedik kabullendik içimize attık ama bizi tanıyan tanıyor biz kendimizi biliyoruz bizim hakkımızda atıp tutanların bize söylenenleri yaptıgını biliyoruz kafamız rahat olursa olur olmazsa çeker gideriz ama savaş daha başlamadı istatisklere bakarsak çok köy verdik ama verilen köyler zaten onların içinde olan oyuncuların köyleri herşey planlanmış düşman eklemek için ortam hazırlandı düşman eklediler ve biranda boşda yakalandık savaş nasıl bir boyut kazanıcak ilerleyen günlerde belli olucak hak eden kazansın altı üstü oyundur nihayetinde...

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
mantık klanını o kadar tanıyomusun usta :) hepimiz kötüyüz hileciyiz sahtekarız klana adam alır köylerini toplarız birilerinin maşası oluruz onların emrinde çalışırız :) bizi böyle düşünenler çok eyvallah dedik kabullendik içimize attık ama bizi tanıyan tanıyor biz kendimizi biliyoruz bizim hakkımızda atıp tutanların bize söylenenleri yaptıgını biliyoruz kafamız rahat olursa olur olmazsa çeker gideriz ama savaş daha başlamadı istatisklere bakarsak çok köy verdik ama verilen köyler zaten onların içinde olan oyuncuların köyleri herşey planlanmış düşman eklemek için ortam hazırlandı düşman eklediler ve biranda boşda yakalandık savaş nasıl bir boyut kazanıcak ilerleyen günlerde belli olucak hak eden kazansın altı üstü oyundur nihayetinde...

Mantık klanının hepsini tanımıyorum. Ben tanımadığım adama yorum yapmam zaten. Tanıdığım kişiye yorum yaptım :D

DeletedUser42672

Ziyaretçi
​Doğuya taş attı o neyse buralardadır gelır o :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Nasıl bulacaz doğukana diyelim ayarlasın :D Senin muhammeddin 30 40 müttefiğindan bırakanlar var mıdır ki

DeletedUser511

Ziyaretçi
Aynen arkadaşlar ya. Bana orda hesap lazım. Vaktim yok bu durumda anca orda oynarım ben :)

DeletedUser35517

Ziyaretçi
10 sayfayı da tarafsız bi şekil de okudum yazılanlara göre başarılar mantık klanı hakkınız olanı alırsınız umarım : )

DeletedUser39950

Ziyaretçi
bu oyunda bu şartlarda imkansız bize profilden ötürü ceza geliyor adamları şikayet ediyoruz adam 6 saat sonra profilini kendi değiştiriyor :) eleman script kullanıyor otomatik fake atıyor 6 7 saatde bir oyuncu 3000 saldırı atıyor bunun adı bilek gücü oluyor bırakın allah aşkına güldürmeyin beni verdiğimiz paralara emeklere yazık

DeletedUser37444

Ziyaretçi
hahahahaha hepsini bir anda kusmayın be kardeşim bunlar her optan sonra teker teker yazın daha çok malzemeniz olur, ha bence yapmasanız daha tatlı olur gerek yok böyle işlere ama yapacaksanız da bir sornraki oplara da malzeme bırakın hacım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gülüşünün tınısı, bana ergenliğe geçiş zamanlarında ziyaret ettiğimiz bir kaç evdeki kadınları hatırlattı,
Biraz sonra onlara tattıracağımız o zevkin heyecanıyla yanıp tutuşan bir eylem türü şüphesiz....

Birde işbu sözleşmesi mi imzaladık bilmeden aramızda
kimin köylerini almaya başlasak klandan atıyorsunuz...
Yok sadece kağıt üzerinde üstün olmaksa niyet.
Eee biz diyelim şuna dalıcaz atın klandan maksat istatisliğe işlemesin...
Çok bahane veriyorsunuz çooook...

DeletedUser37444

Ziyaretçi
yorumun ilk bölümünde kendinizi çok güzel belli etmişsiniz gerçi ama bundan zevk duyuyorsanız böyle devam edelim maksat gönlünüz olsun:) söyleyin bakalım kimmiş bu topladığınız adamlar yardımcı olayım, hizmetinizdeyim:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok sen ilk köyünü alınca direk atarsın klandan maksat savaş puanına etki etmesin..
Merak ediyorum senin köyünü alınca da birisi seni atıcak mı klandan.