Los Galacticos Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Abi kimsin bilmiyorum ama ağzına sağlık :) Olayı çok güzel özetlemişsin :) Gerçi ben şu oyunda daha bir kez bile hatasını kabul edip özür dileyen görmedim ama .. )) Bunlara zamanında birebir kanıt da gösterdim milletin içinde rezil rüsva ettim yine üste çıkmaya çalışıyorlar ısrarla psikolojileri bozuk. Dediğin gibi bunlar mitoz bölünmemi yapıyor nasıl oluyorsa bir anda 5-6 kişi oluveriyorlar ))

Destekli konuş konuşacaksan. Seni kim kale alıyor bilmiyorum da, başlığı kirletme uza buradan hadi.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Abi kimsin bilmiyorum ama ağzına sağlık :) Olayı çok güzel özetlemişsin :) Gerçi ben şu oyunda daha bir kez bile hatasını kabul edip özür dileyen görmedim ama .. )) Bunlara zamanında birebir kanıt da gösterdim milletin içinde rezil rüsva ettim yine üste çıkmaya çalışıyorlar ısrarla psikolojileri bozuk. Dediğin gibi bunlar mitoz bölünmemi yapıyor nasıl oluyorsa bir anda 5-6 kişi oluveriyorlar ))

Kimin hatası var ? Senin ağzına sağlık dediğin kişi önce konuya balıklama atlıyor sonra hakaret ediyor sende üstüne gelip burda daha boş boş konuşuyorsun. Raporlara bakacaksanız bakın yoksa boş yapmayın.

DeletedUser68470

Ziyaretçi
İnsan gibimi ? İnsan gibi uyarsa insan gibi cevap verirdim arkadaşın burnu biraz havada oyun olduğunu unutmuş bu ortamlarda takılmak sakıncalı gerçekte abi çekecek çocuk aslan kesiliyor sanalda neyse siz buraların kralı olmaya devam edin son mesajım bu hadi eyv

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Pressman, stup4 , onmylove , dionysos , ennvucci ve bir kişi daha vardı unuttum. Klanlarda 51 dünya var şuan Classic olanlar hariç ve siz olmadığınız dünyaların bile çoğunda, neredeyse her forumda varsınız. Hani göze çarpmayacak gibi de değil baya baya varsınız. Bilmediğiniz konularda bile fikriniz var. Beyin loplarından biri çalışmıyor muhtemel siz de. Biri size bir şey dediğin de haklı bile olsa hurraaa bu 5-6 kişilik sürü mü grup mu artık ne ise hemen üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Gerçek hayatlarınızda nasıl bir hayal kırıklığısınız olum siz? Ne yaşadınız bu kadar? Bunun psikolojide gerçekten farklı farklı açıklamaları var. Şimdi olmasa bile gerçek hayatta topluma karşı ciddi tehditsiniz bence. Bana bizim forumda ne işin var kirletme diyorsun sen olmadığın dünyalarda bile, hiç alakan olmadığı konularda yorum yapmışsın. Hepimiz öylesiniz. İlla her birini buraya kopyalayıp yapıştırayım mı? Ne abuk subuksunuz anladım. Ne cins olduğunuz bile belli değil. Daha da işim olmaz sizinle ne haliniz varsa görün.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Pressman, stup4 , onmylove , dionysos , ennvucci ve bir kişi daha vardı unuttum. Klanlarda 51 dünya var şuan Classic olanlar hariç ve siz olmadığınız dünyaların bile çoğunda, neredeyse her forumda varsınız. Hani göze çarpmayacak gibi de değil baya baya varsınız. Bilmediğiniz konularda bile fikriniz var. Beyin loplarından biri çalışmıyor muhtemel siz de. Biri size bir şey dediğin de haklı bile olsa hurraaa bu 5-6 kişilik sürü mü grup mu artık ne ise hemen üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Gerçek hayatlarınızda nasıl bir hayal kırıklığısınız olum siz? Ne yaşadınız bu kadar? Bunun psikolojide gerçekten farklı farklı açıklamaları var. Şimdi olmasa bile gerçek hayatta topluma karşı ciddi tehditsiniz bence. Bana bizim forumda ne işin var kirletme diyorsun sen olmadığın dünyalarda bile, hiç alakan olmadığı konularda yorum yapmışsın. Hepimiz öylesiniz. İlla her birini buraya kopyalayıp yapıştırayım mı? Ne abuk subuksunuz anladım. Ne cins olduğunuz bile belli değil. Daha da işim olmaz sizinle ne haliniz varsa görün.

Çünkü burası genel forum. Bak neymiş genel forum. Çok merak ediyorsan Sakarya Karasu'dayım. Gel yaşantımı göstereyim. Uza şimdi.

Luciferr

Dük

Canım, nolur benle iş yap. Bak sonra alınırım ha

Luciferr

Dük
Şu psikoloji laftasını, gerçek hayatta ne yaptığımızı falan.. EE Yetmedi mi artık ? Hep aynı laflar hep aynı salata. Biraz özverili cümleler kurun. Şu yukarıda saydığın kişilerin kendi yaşantıları gayet yerinde gayet düzgün ve kişilikleri ise gayette oturmuş kişilerdir. Ama senin gibi özenti düşünce sistemine sahip olan bir insana anlatmaktansa duvarı çatlatana kadar anlatmam benim için daha anlamlı

DeletedUser14924

Ziyaretçi

Özellikle ben acayip tehdidim. 4 yaşımdan beri. Ayrıca gerçek hayatımdayım zaten. :D Şu forumda lafı yiyen şizofrene bağlıyor. Evde hanımköylü hayatı, forumda sanal hayatı, telefondan tele hayatı, dışarda sosyal hayatı. Sonra bi de mitoz falan diyor millete.

@Pressman Ben diyorum bu amo diye inanmıyonuz.

myw**

Dük

Pressmanı karasuda real olarak da tanıma fırsatım olmuştu. Yanındayken ben bir tehdit görmedim yada bana fena tufa yapacaktı son anda yırttım şanslıymışım . Yalnız enni...vokke konusunda haklısın bak o ciddi tehdit taşıyor :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Keşke herkes şu oyunda ve forumda Pressman gibi olsa..
Recepe böyle laf söylenilen bir ortamı ilk kez görüyorum galiba :)
Ayrıca genel forumda öyle gruplar var ki, şu saydığınız kişiler bu forumda en objektif ve düzgün sohbet edeceğiniz kişilerin başında gelir.

Diriliş ekibi de güzel kadro kurmuş ama ilk günden beri Galaxiye karşı bence söylenilenin tam aksi şekilde sizler olumsuz yorumlarda bulunuyorsunuz. Bilmediğim aranızda başka şeyler yaşandı sanırım böyle genelin bilemeyeceği, dıştan bakan biri olarak ufak bir hatırlatmada bulunayım ki yazılarınızla tam tersi siz olumsuz intiba oluşturuyorsunuz farkında olmadan

DeletedUser65936

Ziyaretçi
benim anlamadığım bu elemanlar 5 sayfa konuşulacak kadar değerli mi? bu pahayı nasıl elde ettiler? ben de 6 yapayım bari :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Forumdaki elemanları sayesinde Diriliş klanları dendiğinde artık aklıma Nargile kafeden çıkmayan, delikanlılık edebiyatı kasıp duran vasıfsız saçma tipler geliyor.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Galaksi klanından kimse hak etmeyen tiplere cevap yazmasın lütfen, en zor tartışma cahille yaptığındır

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Beni neden 2. sırada yazdın ?
Her neyse diriliş savaş raporlarını aç orda devam edelim . Galaxy üstünden prim kasmayı kes

Ben varken 1. Sıra senin ne haddine diplomat :D

Özellikle ben acayip tehdidim. 4 yaşımdan beri. Ayrıca gerçek hayatımdayım zaten. :D Şu forumda lafı yiyen şizofrene bağlıyor. Evde hanımköylü hayatı, forumda sanal hayatı, telefondan tele hayatı, dışarda sosyal hayatı. Sonra bi de mitoz falan diyor millete.

@Pressman Ben diyorum bu amo diye inanmıyonuz.

Yok kanka Amo'da biraz beyin vardı. Bu amo olamaz :(

Pressmanı karasuda real olarak da tanıma fırsatım olmuştu. Yanındayken ben bir tehdit görmedim yada bana fena tufa yapacaktı son anda yırttım şanslıymışım . Yalnız enni...vokke konusunda haklısın bak o ciddi tehdit taşıyor :)

Ya işte hesabı sana kitleyecektim de sen uyanıklık yaptın kurtardın kendini toprağım :p

Keşke herkes şu oyunda ve forumda Pressman gibi olsa..
Recepe böyle laf söylenilen bir ortamı ilk kez görüyorum galiba :)
Ayrıca genel forumda öyle gruplar var ki, şu saydığınız kişiler bu forumda en objektif ve düzgün sohbet edeceğiniz kişilerin başında gelir.

Diriliş ekibi de güzel kadro kurmuş ama ilk günden beri Galaxiye karşı bence söylenilenin tam aksi şekilde sizler olumsuz yorumlarda bulunuyorsunuz. Bilmediğim aranızda başka şeyler yaşandı sanırım böyle genelin bilemeyeceği, dıştan bakan biri olarak ufak bir hatırlatmada bulunayım ki yazılarınızla tam tersi siz olumsuz intiba oluşturuyorsunuz farkında olmadan

Eyvallah kanka. Ya kesinlikle Diriliş klanına atfetmiyorum ben bu postları. Arada bir iki tane heyecanlı genç çıkıyor piyasaya, sonuç bu. Yoksa Diriliş'te bildiğim kadarı ile daha önce Galaxy ile bir sıkıntı yaşayan yok sanırım.

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Bakın zibidiler... Yaşınız başınız işiniz gücünüz beni bağlamaz. Daha fazla bir şey söylettirmeyin madem, herkes oyununa baksın ben de daha bir yazıp çizmeyeyim. Galaxi savaş raporlarında raporlarınızı paylaşıp kendi aranızda konuşun. Tamam ?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bakın zibidiler... Yaşınız başınız işiniz gücünüz beni bağlamaz. Daha fazla bir şey söylettirmeyin madem, herkes oyununa baksın ben de daha bir yazıp çizmeyeyim. Galaxi savaş raporlarında raporlarınızı paylaşıp kendi aranızda konuşun. Tamam ?

Uza.