Los Galacticos Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Valla ben olmamışmıyım bilmemde sen sanırım zor bi çocukluk geçirmissin ben bu oyuna başladığımda sen portakalda vitamindin haberin olsun türeme seni pre ile puan kasınca oyuncu olmuyosun

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Burda 5-6 hayatsız embesil bi gruplaşmış milleti ezmeye çalışıyolar hehe bordo klavyeliler sizi hadi bakim hoşt

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Valla ben olmamışmıyım bilmemde sen sanırım zor bi çocukluk geçirmissin ben bu oyuna başladığımda sen portakalda vitamindin haberin olsun türeme seni pre ile puan kasınca oyuncu olmuyosun

Mesela kaç yaşında başladın anlatsana biraz.

DeletedUser68470

Ziyaretçi
Ben kimsenin oyunuluğuna laf etmedim çocuğa cevap olarak söyledim bunu üstüne alınıp yaşınla artislik yapacak kadar ne yaşadın merak ediyorum

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ben kimsenin oyunuluğuna laf etmedim çocuğa cevap olarak söyledim bunu üstüne alınıp yaşınla artislik yapacak kadar ne yaşadın merak ediyorum

Arkadaşım konu "LosGalacticos savaş raporları" bizim tek savaşımızda sizinle değil. Gelip buraya bizim tek rakibimiz sizmişsiniz gibi bir yorum yaptın arkadaşlarda seni düzelttiler pardon yanlış anlamışım diyeceğine halen daha boş yorum yapıp başlığı kirletiyorsun o kadar kitap okumuşsun yazık olmuş önce bir başlığı oku ondan bir anlam çıkar. Bu kadar senelik tecrübenide forumda değil oyunda göster lütfen hadi kolay gelsin

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Burda 5-6 hayatsız embesil bi gruplaşmış milleti ezmeye çalışıyolar hehe bordo klavyeliler sizi hadi bakim hoşt

Abi kimsin bilmiyorum ama ağzına sağlık :) Olayı çok güzel özetlemişsin :) Gerçi ben şu oyunda daha bir kez bile hatasını kabul edip özür dileyen görmedim ama .. )) Bunlara zamanında birebir kanıt da gösterdim milletin içinde rezil rüsva ettim yine üste çıkmaya çalışıyorlar ısrarla psikolojileri bozuk. Dediğin gibi bunlar mitoz bölünmemi yapıyor nasıl oluyorsa bir anda 5-6 kişi oluveriyorlar ))