Los Galacticos Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67887

Ziyaretçi
Normalde beni taniyan bilir '' hocam güzel bi op yaptiniz elinize saglik '' der gecerdim.
Bursa cocuguyum istedigim yere otururum.Senlik bi durummu var kardesim. (küfür) mis yiyorum oldugum klandami bekliyim ne iciyosunuz .siyaha gectigimi kanitla seninkinede oturayim. Ben bu savi 1 .12 dk gibi az bi mis süresinde buldum. arkadasiniz gibi casus yiyip 2 er k miz kilic doldurtmadim.Siz arkadasinizi desteklediniz 2 kisi misliyosunuz benden tek savunmami bekliosunuz kusura bakmayin da ben bi @onmylove bi @Pressman degilim
Selamlar, seninle ilgili olmayan bir entryi uzerine alindin sanirim arkadasim.cevap verdigin arkadasin ANATOL klaniyla bir alakasi yok, kolay gelsin

DeletedUser638

Ziyaretçi
Normalde beni taniyan bilir '' hocam güzel bi op yaptiniz elinize saglik '' der gecerdim.
Bursa cocuguyum istedigim yere otururum.Senlik bi durummu var kardesim. (küfür) mis yiyorum oldugum klandami bekliyim ne iciyosunuz .siyaha gectigimi kanitla seninkinede oturayim. Ben bu savi 1 .12 dk gibi az bi mis süresinde buldum. arkadasiniz gibi casus yiyip 2 er k miz kilic doldurtmadim.Siz arkadasinizi desteklediniz 2 kisi misliyosunuz benden tek savunmami bekliosunuz kusura bakmayin da ben bi @onmylove bi @Pressman degilim

uh:D su forumda boylesıne ılk defa tanık oluyorum:D bizden kimse sana bir sey demedi sakin ol kiminkine oturduğunda bizi ilgilendirmez bursalı o senın ozelin olsun.

Savunmayı nasıl buldun doğru soyluyorsun 1.12 dakikada o savunmayı buldun 1.12 dakikada duvarı 20 yaptın bulamasaydın köy bizdeydi tebrik ederim güzel savunmaydı ama ıncelenmesı gereken husus aslında cevrendeki oyuncular paladin süresi klanından 1.12dk da savunma atabilecek kimler vardı? kac tane yenı hesap acıldı haritata davet usulu geldi yerlesti. Öyle yada boyle tebrik ederiz kestin

Saldırgan: Bide Böle Düsün
Kaynak: Galaxy (563|414) K45

Miktar: 0 0 562 100 371 0 26 48 1 0
Kayıplar: 0 0 562 44 371 0 26 48 1 0
Bayrak: +8% Saldırı gücü
Bonuslar: Baltacı: +30% saldırı gücü
Hafif atlı: +25% saldırı gücü

Savunmacı: efesfth
Hedef: ANATOL (564|412) K45

Miktar: 590 496 21 115 11 0 0 0 1 0 300
Kayıplar: 485 407 17 94 9 0 0 0 1 0 246
Bayrak: +6% Savunma gücü

Senden casus yıyıp kımsenın 2 k kılıc mızrak topladıgı yok:D bu sekılde konusmanada zaten gerek yok. Nasıl bır muamele gormek ıstıyorsan aynı sekılde muamele yapacaksın. Gel gelelim senin 2 k toplaman icin bizim 2 k toplamamıza gerek yok ne kadar savunma toplayabılırsen topla tabıkı yapacaksın güç gösterisi oyunun şanındadır.

Sizin icin forumda bır cok sey soylenıyor zaten bız ılave bırsey soyleme pesınde veya yaptığınız seyı karalama peşinde değiliz oyunumuzu oynayacağız olduğu kadar olmazsa ve sız bunu HAK ETMIS olursanız tebrık eder alkış tutarız sıkıntı degıl.

Neyse başa dönecek olursam kimin neresine oturduğun bizim zerre oramızda buramızda değil tartısmalardan uzak bır sekilde devam etmeye calısıcağız iyi oyunlar dılerim...

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
güzel kesimler oyunun başları olmasına rağmen baya sağlam savaş oluyor. Bu savaşın çekişmeli olacağı belliydi zaten tebrikler.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
qdG0d5.png

QLV5Lk.png

XMPGb7.png

dvOrL4.png

5aD0NR.png

AD1VO0.png

0REX08.png

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Sabah uyanınca da pek agresif oluyomuşum be :D

Başlık Galaksi vs Diriliş ya da başka bir klan raporları değil, savunmacı ya da saldırgan taraflardan birisinin Galaksiden olması yeterli burada yer alması için. Herhangi bir konu kısıtlaması yok :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Şş utandırmayın başlık altında raconumu bozmayın :p