LEĞEN

DeletedUser59170

Ziyaretçi
Ya sırf başkalarına köy geliştirmek için neden bu işkence be gülüm bide böyle yenildiğin adamlara çamur atarken gördüğümde üzülüyorum çaresizliğinize yormayın kendiniz komple bırakın olsun bitsin

angry zeynep

Hafif Atlı
:D :D :D Sizi yenebilicek ekip varda o karakterinizi düzeltmelisiniz ilk önce

Kertenkelek ne yaptın ? aldığınız hesaplardan ban attırdınız köyleri topladınız komut paylaşımından araya girmişmiyim diye baktınız zırlamayın

DeletedUser58076

Ziyaretçi
:D :D :D Sizi yenebilicek ekip varda o karakterinizi düzeltmelisiniz ilk önce

Kertenkelek ne yaptın ? aldığınız hesaplardan ban attırdınız köyleri topladınız komut paylaşımından araya girmişmiyim diye baktınız zırlamayın

la hatun çıvdırma bini kac kere hesal sıl yazıp klan değiştirip destek aldın kötek geliyir bak kötek git hamurunla oyna xd

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Bizi yenecek ekip yok demiyoruz, senin öyle bi ekibin olamaz diyoruz 10katımızdınız üstünüzden geçtik hazmedemedin hile ceza multi ehshwjjwsh kişilik sorunu olan ve menfaati için atasını satacak karakterdeki tiplersiniz xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Sksjsjjsjs kendi arkadaşlarım dışında kimseden destek almadım
10 katınızdık kaç kişi savaştık 2-3 Üstelik birde pasif hesapları size verdiler ondanda kami attınız

Neyse böyle problemi olan özelden yazar burdan boş gavara yapmayın

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar :) ne olursa olsun karşınızdaki bayan biraz üslup ;)

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Sksjsjjsjs kendi arkadaşlarım dışında kimseden destek almadım
10 katınızdık kaç kişi savaştık 2-3 Üstelik birde pasif hesapları size verdiler ondanda kami attınız

Destek almadıysan 3-5 kişi savaştıysanız bize ne?
Kami attıysak sana ne?
Koyduk mu koyduk, afiyet bal şeker olsun xd taciz ve trole devam xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Sözü arkadan veriyosun sen sanırım hesapları alırken öyle demiyodun
konuyu kirletmeyin daha yazmayın

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Nerden veriyorsam veriyorum sana ne :D ? İnsanlar bilsin nası ağlayacağınızı xd
Yazıp yazmayacağıma ben karar veririm babanın değil forumun başlığı hani xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Siyah Kabus Konuyu bilmeden atlama istersen kardeş

Verebiliyosun yani , İnsanlar nasıl adam olduğunu da görebiliyor oyun için karakteri bozan insanlar
sıkıntılısınız ne diyeyim

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Bak benim nickimde kocaman kaşarlı yazıyo xd ne olduğunu inkar eden sensin gel yetki/köy vercem desem çoluğunu çocugunu satarsın xd

DeletedUser

Ziyaretçi
Adam tek basina kalmis bulusmayin yeter adam gibi elestiri yapalım bordo klavyeliler