LEĞEN

angry zeynep

Hafif Atlı
Haklısın kendi kendine uğraşmıssın her gün boş köy bulmaya çalışan sendin zaten gruba casus raporlarını atanda

DeletedUser60985

Ziyaretçi
boş köy bulmaya çalışsam saw'daki köylerden size verirmiydim amele ? :D Gruptakilerin hepsini çekerim buraya boş beleş konuşuyon burda

angry zeynep

Hafif Atlı
Boş köyden kastımı anlamıycak kadar bencilsin işte Düşman kısmında hani gece düşmanı casuslarsın ya köyü boş bulursan 4 mis atarsın alırsın ?

angry zeynep

Hafif Atlı
Sonraki seviye: 500 misyoner yen!

286 / 500

Zaten bu kadar misyoneride yatarak kestim ben dimi hiç mis arası yapmadım hiç sabahladım

DeletedUser60985

Ziyaretçi
volkan abi balıklar beni vurmaz demi demekten iyidir demi ? "Ben oyunu bilmiyorum" diye 50 defa söyledim Uğur'uda getirrim buraya, oyunu bildiğinizi söyleyen sizdiniz, bi cacık yiyemeden zırlayıp kaçtınız

angry zeynep

Hafif Atlı
Ben hiç bi zaman Volkan Abi balıklar beni vurmaz dimi demedim
Volkan Abi beni kendisi arıyıp dedi hesapları verdik Balıklar Rafet Abinleri kamiliycekler dedi bende tamam dedim o olaya ses çıkaran Yiğitti

Ben Oyunu bilmiyorum dedigini de biliyorum hesabı başkasına veriyim diyodun
Ban yiuip 500 k dan 230 k ya düştügümü biliyosun inşallah

DeletedUser60985

Ziyaretçi
orda burda adil değildi multi ayağı yapma, kaç tane hesaba girip çıkıyordun ??

DeletedUser60985

Ziyaretçi
multiden ban yedin mi diyorum ? Kaç tane hesaba girip çıkıyordun onuda söylesene burda ?

angry zeynep

Hafif Atlı
Başka hesaba girmiyodum ne yapaydım Egemen mis gelen köyleri boşaltsın bende izleyim demi ?

Zamanında öyle demiyodun şimdi taraf değişince öyle oldu tabi haklısın :D

DeletedUser60985

Ziyaretçi
onca gün beraber oynadık bütün zaman beraber geçti sence taraf değiştirirmiyim ? Taraf değiştiricek olsam mal gibi uğraşıcağıma gider klana girmezmiydim ? Dostum bizde bi kural vardır, yola çıktıklarımızı ne pahasına olursa olsun satmayız, ona buna yalaklanmayız. Oyunda veya gerçek hayatta fark etmez bu. Kardeşimin hesabını bile zorla alıp başkasına devrettim, neden ? "2-3 ameleye güvenip söz verdiğim adamlara yanlış olmasın, en azından çaba gösterelim" diye. Eğlendik, bildiğim kadar savundum oynadım. Ne hikmetse dibimizde beraber oynadığımız adamlar sürekli izledi. Hesaplarına girdiğimde "Düşman olduğumuz klanlarla konuşmalar, yok köylerimi alın boşalttım mesajları" Oğlum banane oyundan ? Şimdi hesap silerim, yarın silerim bu hiç fark etmez. Taraf değiştirmedim, Egemenle biz ne zaman tanıştık yüzü burda. Zor bi süreç yaşadım, "OYUN DIŞINDA" hesap freedom Emredeyken biz konuşuyorduk, anlaşma sağlandıktan sonra biz muhabbet etmeye başladık. Düşman bildiğin adam yanında oldu yani anlatabiliyormuyum ? Hadi bazı zamanların olur "GERÇEK HAYATTA" dostun olur ya hani. Yoksa Sis'den Eşkiyadan gerçek hayatta tanıdığım dostlarım yokmuydu ? Sabah çay içiyoduk, akşam eve geliyordu miss atıyordu. Boş beleş muhabbet yapmayı sevmem. Burda gelip millete adil oyun ayakları çekme. SAW'dayken milleti klandan atıp topluyordunuz, 50 tane hesaba girip çıkıyordun, abi ayağı çekiyordun. Lafı uzatmayım, oyunu oyun diyerek oyna. Kişiliğini ki eğer varsa, oyuna bulaştırma. Yeni dünyada böyle merkezde falan bi klan bul Volkan'a yalaklandığın gibi yalaklan gene yetki falan al boş beleş köy topla. Ama orda burda ben biliyom oynamayı yok adil dünya olsun. Bu dünyanın nasıl bi dünya olduğunu herkes biliyor. Herkesde herkesin farkında. Rafet abinin hatrına konuşmucam bazı şeyleri. Lafıda uzatmayalım.

#kappa

DeletedUser58076

Ziyaretçi
emre benim kızgın hatuna mı sulanıyon la xd

iyice ortalık olmus bu ayrılcam artık xd

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Evet bir Tek Kaşarlı Tost ile tatlı sert'in daha sonuna geldik xd

Leğen gibi bir ağza sahip angry zeynep temiz bir banned vakası ile programı tamamladı xd
Ağzına vurulmasını istediğiniz birileri var ise tikkisirlitist-ile-tatli-sert et klanlar.org'a gerekli argümanlar ile maillerinizi atabilir bizzat arkadaşın ağzına vurmamızı çekirdeğinizle çayınızla kolanızla izleyebilirsiniz xd

hadi eyvolle

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Ne oyunlar dönmüş arkadaş.Alt tarafı oyun eğlenin işte :)

Başarılar.