LEĞEN

DeletedUser62213

Ziyaretçi
olduğunu düşündüğün kişi değilsin o hayalin , tam olarak şöylesin xd

DeletedUser62213

Ziyaretçi
5-C sınıfından görkemden ''hıı snsin o'' isimli şiiri dinledik çünkü çok yaratıcı çok zekice tebrikler alkış kodumun kâmili xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Zekası olmayan egemenden Karakterine yakışır sözleri görmüş olduk
Sakin ol Egemen merak etme tw ni kimse görmez

DeletedUser62213

Ziyaretçi
http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&id=1358867
bu seninki
http://tr.twstats.com/tr32/index.php?page=player&id=4949660
al aha bu da benimki xd

hili yiptilir yiksi yinimizlirdi bizi diye ağlayan sen xd
abi dediğin adamlara istediğini yapmayınca o zaman bizde koyarız size satışı diyen sen xd
seni yancı niyetine kullandıklarında kendini nimetten sayan sen xd
herşeye rağmen ağlayıp bahanelerden başka düzgün cevap veremeyen sen xd

bak popülerliğini arttırıyorum ,ağlayanı çok sever bizim milletimiz hiç bozma devam et böyle , biraz daha drama kat o aralar hasta olmuş falan ol xd

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Biz çökünce bırakcaktım tamam böcüğüm peki inandık evet xd
Bana çamur atcağına kendi seviyesizliğine ağzından çıkan kelimelere bak dlskfjkfjldf
Klana ağzın gibi isim bulmuşsun tebrikler ayrıca tekrar geberin xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Sen kişiligine göre isim bulmussun 5 üzerinden 10 derler ya seninkide öyle sjsjjs

Evet seviyesizligim diz boyu açtıgım konuya salak saçma yorumlar yap üzerine bide tebrik bekle zeka fışkırıyosun :)

DeletedUser62213

Ziyaretçi
inkar etmiyorum ki ben burayı iyice müge anlı programına çeviricem bak kblyyy1453'ü getiriyorum biraz sonra xd

DeletedUser60985

Ziyaretçi
öyle vurucaz böyle vurucaz hadi onu yapıyoz hadi bunu yapıyoz gecelerce beni uykusuz bıraktınız el altından tonlarca iş çevirmişsiniz sonra hesap sil yapıp zoru görünce kaçtınız bumu olay ?

DeletedUser62213

Ziyaretçi
kendi gösterir şimdi kim olduğunu , bak başlığa uygun biçimde klan tanıtımını , analizini herşeyi gösteriyorum yanında oynadığın adam bi de vursun kolpalığını yüzüne xd

angry zeynep

Hafif Atlı
Puhahajaja :D

Gecelerce uykusuz sen kaldın bi tek dimi haklısın

Hatırlatsan 1 ay yalvardım size Emre köylerimi toplayın bilgisayarım bozuldu diye ?

angry zeynep

Hafif Atlı
Zoru görünce kaçmak mı oluyo Bilgisayarın bozulması ?Kaç kez hesap silden döndüm op yiyen hesabın bakıcılıgını aldım bakmaya çalıştım bu mu kaçmak ?

DeletedUser60985

Ziyaretçi
sınır boyunca naptınız peki ? Sen yiğit öteki salağı saymıyorum bile bildiğinizi iddia edip yürek yemiş gibi konuştunuz başka ?

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Uğurla Rafeti getireyim onlarda tükürsün ister misin yüzüne hskhfhdjf

angry zeynep

Hafif Atlı
Ben sınırda op yiyen 2 Hesaba baktım evet köy verdim o hesaptan ama bakmaya çalıştım Yeri geldi Sağ kısımda kamilerinin önüne kami atıp köy aldırdım ban yemeden öncede her gün sabahlıyoduö mis arası yapmak için ?

DeletedUser60985

Ziyaretçi
çok şeyi sonra öğrendim zaten hesabı silmiştim, kendi kendimize uğraşmışız, adam sandıklarımızda işte bakıp bakıp gülmüşlerdir