KUZEY VS GÜNEY

KUZEY mi GÜNEY mi ?

• KUZEY

Oylar: 103 43,6%
  • GÜNEY

Oylar: 133 56,4%

• Toplam oy kullanan
    236

DeletedUser61736

Ziyaretçi
Trickers veya Sanji neden trickers veya sanji biliyor musun? Sözüne güvenildiği için. Çakallık başka, sözünün eri olmak başka. Bizim nwo içinde müthiş dostlarımız olabilir, sancak içinde de müthiş dostlarımız olabilir, alarm içinde de olabilir ama bu bir oyun ve biz paktın sorumluluklarını yerine getirdiğimiz için bu pakttayız. Bizim bu paktta olmamızın bize ne gibi bir yararı var şuan? E demek ki bi yararı olacak ki bu pakttayız. Düne kadar cedcalle savaşıyorken, barış yapabiliyoruz, biz bilmiyor muyuz bu savaşın ortasında pat diye cedcale arkadan vurmayı, ne kadar dayanabilirler ki? E o zaman bizim ismimize ne olacak? Arkamızdan ne diyecekler yani. Alarm gibi savaş ilanı verip 5 gün sonra saldıracağız diyip, saldırmayı bilmiyor muyuz aynı gün? Dünyaya bizimle başlayıp yay atanları şuan görmüyor muyuz? Kim güvenecek o adamlara artık? Kimin umrunda olacaklar yani. Bu oyunu tek dünyalık oynamıyoruz, faruk ve sub kardeşler gibi ki ismimizi çöp edelim. Şizofren silinebilir, yok olabilir, kötü bir savaş verebilir ama şizofren bu dünyada diplomatik açıdan resmi olarak verdiği tüm sözlerin arkasında oldu ve hiç birini yemedi/yemez. Lakin diplomasi adı altında, diplomasiyi dedikoduyla karıstıranlar cok yanılıyorlar. Bu dünya uzun minimum 13-15 ay daha gider, çook sular akar.

Malinin dediği gibi imaj her şey :)

2 -3 dünya sonra yapılanlar unutulur dostum merak etme :) Umarım bahsettiğin diğer arkadaşlarda şimdilik senin gibi düşünmüyolardır. Umarım yanılmazsın düşüncelerinde. Kazanma adı altında her yol mübah diyen bir çok insan var, herkes bi kılıfına bişeyler uydurup bahane sunabiliyo, bunun en iyi örneği, faruk ve sub. siz daha iyi bilirsiniz.Madem ki eminsiniz herşeyden.

DeletedUser67234

Ziyaretçi
Bak size siz gerçekten şizofrensiniz dediğim için 1 gün ceza yedim forumdan ama siz gerçekten şizofrensiniz.Ne yiyip içiyosunuz olum siz ne kafası yaşıyosunuz?Savaş tarihinden önce op başlatan siz değil miydiniz , sen Alarm’a karşı algı yapmaya mı çalışıyosun?Ama dikkat et Alarm ismi sana 3-5 beden büyük gelir haberin olsun.

Savaş tarihini siz 5 gün olarak verdiniz, biz değil.Bizden saldırı çıkmadı, üstüne aşağıdan pasif oyuncuların köyleri alındı " e hani 5 gün" dediğimizde, biz onu sadece operasyon için söyledik, kişisel saldırılar olabilir dediniz ve bunlar forumda mevcut. Erken bunama yoksa, okumaktan çekinmişsin, gerek yok, yazdığım yazı alarm klanına itafen değil, alarma itafen yazacak olsam, hiç bir klanı tanımayan müthiş eski diplomatınızın trickersa/fenersavara nasıl giydirdiğini yayınlardım, biz bunları hala daha yollamadık/yollamayızda. Çünkü bireysel yapılan konusmaları yayınlamak etik değil. Sizin için hesap satın almak etik olabilir, içeriden ekip çekmekte etik olabilir. Bunu yadırgamam, oyun bu olabilir ama bize göre değil. Dede klan mevzuunda, adam klanına neler yaptığınızı anlatırdım. Gerek yok, oyun bu :) Tek bir klana yazımı lanse etmeye gerek yok.

POLİGON

Okçu
valla ben sizin diplomasinizi anlamadım. Sancak- aile neyse Alarm-trikcs de o. kardeşlerin biriyle savaşırken diğeriyle aynı paktasınız. vardır illaki bir bildiğiniz ama mantığa yatmıyor

DeletedUser58661

Ziyaretçi
Trickers veya Sanji neden trickers veya sanji biliyor musun? Sözüne güvenildiği için. Çakallık başka, sözünün eri olmak başka. Bizim nwo içinde müthiş dostlarımız olabilir, sancak içinde de müthiş dostlarımız olabilir, alarm içinde de olabilir ama bu bir oyun ve biz paktın sorumluluklarını yerine getirdiğimiz için bu pakttayız. Bizim bu paktta olmamızın bize ne gibi bir yararı var şuan? E demek ki bi yararı olacak ki bu pakttayız. Düne kadar cedcalle savaşıyorken, barış yapabiliyoruz, biz bilmiyor muyuz bu savaşın ortasında pat diye cedcale arkadan vurmayı, ne kadar dayanabilirler ki? E o zaman bizim ismimize ne olacak? Arkamızdan ne diyecekler yani. Alarm gibi savaş ilanı verip 5 gün sonra saldıracağız diyip, saldırmayı bilmiyor muyuz aynı gün? Dünyaya bizimle başlayıp yay atanları şuan görmüyor muyuz? Kim güvenecek o adamlara artık? Kimin umrunda olacaklar yani. Bu oyunu tek dünyalık oynamıyoruz, faruk ve sub kardeşler gibi ki ismimizi çöp edelim. Şizofren silinebilir, yok olabilir, kötü bir savaş verebilir ama şizofren bu dünyada diplomatik açıdan resmi olarak verdiği tüm sözlerin arkasında oldu ve hiç birini yemedi/yemez. Lakin diplomasi adı altında, diplomasiyi dedikoduyla karıstıranlar cok yanılıyorlar. Bu dünya uzun minimum 13-15 ay daha gider, çook sular akar.

Malinin dediği gibi imaj her şey :)

arkadaşın köyleri toplandığından beri sesi çok çıkmaya başladı en sevdiğim oyuncu tipi :)

DeletedUser67234

Ziyaretçi
IQ seviyesi düştüğü anda kaçarım, abeddon iyi bilir. Görüşürüz canım.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
xblzyi hiç tanımam, hiç bir worldde aynı klanda da bulunmadım. ortak bir arkadaşımız bile yok.

ancak istatistiklere bakılınca ve şizofrenden çıkıp şizofrene vurulmaları görünce dışarıdan birisi olarak ne kadar haklı göründüğünü belirtmek isterim. keza çok net bir şekilde savaş tarihinde muhabbetin " e hani 5 gün" dediğimizde, biz onu sadece operasyon için söyledik, kişisel saldırılar olabilir dediniz." şeklinde olduğunu da hatırlıyorum :D

alarmdan da şizodan da dostlar kırılmasın ama benim gördüğüm ve bizzat iki taraftan insanlardan da duyduğum aynı bu şekilde.

alarm mantıklı olanı yapıyor ve 3-5 piyonu bazı şartlar oluşunca kendi açısından kullanarak en doğru stratejiyi yapıyor hem bu sayede piyonlar da savaşmak istedikleri tarafta savaşıyorlar. ama bunu yapmamış gibi aksetmek, ne bileyim bana garip geliyor :D

kimsenin avukatı değilim ama bu oyunu oynarken genelde harita inceler ne yapılabilir şu savaşta falan diye düşünürüm. 2 tarafa da dahil olmadığım halde xblznin köylerinin nasıl düştüğünü anlayabildim :D adamı tongaya getirmişsiniz yani savaşla düşen bi köy göremedim ben istatistiklere baktığım zaman. ha buna ayıp falan demiyorum, en güzel şekilde köyleri almışsınız zaten mantıklı olarak ama bunu savaşta adamı topladık perişan ettik gibi demeyin :D saygılar, iki tarafa da başarılar! seviliyorsunuz.

TyPHonE

Yasaklı
ben sizi destekliyorum da kazanmanız için güneydoğudaki klanı şafak operasyonu ile vurmanız lazım sanki.. diğer türlü sıkışmayın oralarda :p g.doğudaki klanın destekler yukarda diyorlar.. hop bi 200 300 köye gidiceksiniz orayı full mavi yapacaksınız :p her şeyi ben mi söyliyim :p
Aldığım köyü peşledin çok kızdım sana :D

rascal125

Ağır Atlı
Trickers veya Sanji neden trickers veya sanji biliyor musun? Sözüne güvenildiği için. Çakallık başka, sözünün eri olmak başka.

hıhı şimdi alttaki resme bak çakallığı görürsün :)
o sıra hesap da ben vardım onu bilmiyorlardı tabi :)

şimdi buradaki çakallığı şöyle açıklayayım.. *bordomavi61 adamdır orası ayrı.. köyleri alana bakacaksın..bir de mylife , tabuanıl , -seymenaga- adlı oyuncuların tw statsına girip oynadığı klanlara bakıyorsun sonra çakallığı öyle anlıyorsun.. nasıl ama? :D

he tabi bunun olacağını biliyordum o yüzden kendi adıma şaşırmadım :D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Şimdi muhabbet baya saçma yerlere gitmiş. Ben xbl şahsen kendim tebrik etmiş birisiyim oyunculuğuna diyecek lafım yok.

Öncelikle s.a veya mütlük olmayan bir ekiple nötr durumdayken 5 gün sonra savaş açacağımızı söyleyen bendim. Nötr haldeki ekibe süre tanımak sanırım bunu yapabilecek birkaç ekip var bunlardan birisi biziz.

Tekrar ediyorum bireysel olarak nötr olan bir ekipten köy alınması gayet doğal. Ki 5 gün dedim ve 5.gün de operasyonu başlattım. Ki onlar bizden 1 2 gün önce fake atmaya başlamışlardı bunu unutmamak gerekir.

HERKES BİLSİN Kİ ALARM PİYON OLARAK KİMSEYİ KULLANMAZ. BİZDEN OLAN BİZİM AİLEMİZİN BİR PARÇASIDIR.

DeletedUser66448

Ziyaretçi
IQ seviyesi düştüğü anda kaçarım, abeddon iyi bilir. Görüşürüz canım.

sırf şunun ağlamalarını okumak için foruma giriyorum. 1 ay sonra çıkıp dicek ki faruk ve sub ALARM a geçmese 500 köy öndeydik yeniyorduk sizi. Adım gibi eminim bu tipler hep böyledir. Bilader kafanıza vura vura dayak attık size senin ve klanının cürmü bırak ALARM a yetmeyi w44 de kurduğum 15 kişilik ortalama oyun bilen ekibime bile yetmedi sen ne anlatıyosun burda. ALARM ile savaşma fırsatını bulduğun için burda kendini şanslı hissedip teşekkür etmen lazım sağda solda zırlamaya devam et yada eğlenidir bizi.

DeletedUser67540

Ziyaretçi
sırf şunun ağlamalarını okumak için foruma giriyorum. 1 ay sonra çıkıp dicek ki faruk ve sub ALARM a geçmese 500 köy öndeydik yeniyorduk sizi. Adım gibi eminim bu tipler hep böyledir. Bilader kafanıza vura vura dayak attık size senin ve klanının cürmü bırak ALARM a yetmeyi w44 de kurduğum 15 kişilik ortalama oyun bilen ekibime bile yetmedi sen ne anlatıyosun burda. ALARM ile savaşma fırsatını bulduğun için burda kendini şanslı hissedip teşekkür etmen lazım sağda solda zırlamaya devam et yada eğlenidir bizi.

44 te alarm var mıydı ya ilginc ama sunu soylemek lazım ki bu savasta kazananın kim olacagı hic belli olmaz bakın anlamadıgınız su ki forumda oyle yazıyorsunuz ya bu yazdıklarınız actıgınız başlıklar bana bir klanı hatırlatıyor onlarda diyordu ki biz ondeyiz 1 koy bile alamadılar bizden yok boyle alıyoruz boyle topluyoruz sonra mı ne oldugu belli fazla uzatmaya gerek yok istatistik ne olursa olsun onemli degil herkesin bir kırılma noktası vardır bu savas uzun sürecek sabırlı olan kazanacak yani 2 gün sonra alarm bir sorun yasarda klan icinde dagılırsa siz simdi baslarsınız biz yenilmedik demeye degil mi

Oyle degil iste bakalım dünya sonunu hangi klan görecek hep beraber gorelim

DeletedUser66448

Ziyaretçi
44 te alarm var mıydı ya ilginc ama sunu soylemek lazım ki bu savasta kazananın kim olacagı hic belli olmaz bakın anlamadıgınız su ki forumda oyle yazıyorsunuz ya bu yazdıklarınız actıgınız başlıklar bana bir klanı hatırlatıyor onlarda diyordu ki biz ondeyiz 1 koy bile alamadılar bizden yok boyle alıyoruz boyle topluyoruz sonra mı ne oldugu belli fazla uzatmaya gerek yok istatistik ne olursa olsun onemli degil herkesin bir kırılma noktası vardır bu savas uzun sürecek sabırlı olan kazanacak yani 2 gün sonra alarm bir sorun yasarda klan icinde dagılırsa siz simdi baslarsınız biz yenilmedik demeye degil mi

Oyle degil iste bakalım dünya sonunu hangi klan görecek hep beraber gorelim

ALARM dan bahsetmedim 44 için.

World sonunu kim görür bilmem ama Şizofrenin göremeyeceğini biliyorum.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
SelfassuredPartialHorseshoebat-size_restricted.gif

**nOrm**

Mızrakçı
İki karşı ittifak birbirine operasyon yapıyor.
Merakla bekliyoruz sonuçlarını.
Güney ittifak tek vücut olmuş beraber karşılıyor operasyonu. Kuzeyde aynı durum yok görünüşe göre, tehlike çanları çalıyor son hamleler gelecektir, kuzey ittifakta çatırdamalar bekliyoruz.