KUZEY VS GÜNEY

KUZEY mi GÜNEY mi ?

• KUZEY

Oylar: 103 43,6%
  • GÜNEY

Oylar: 133 56,4%

• Toplam oy kullanan
    236

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Zevkler ve renkler tartisilmaz diyelim :). Daha yeni nick degistim yazmam lazim bol bol unuturum sonra ;)

The JUDGE

Hata yapmak ile haksızlık arasın da fark var denildiği gibi hatayı bende dahil olmak üzere buradaki herkes hayatının pek çok kesitin de yapmıştır. Fakat haksızlık çok başka bir şey :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sosyalist,Milliyetçi,Muhafazakar gibi pek çok düşünce farklılıkları vardır.

jajsjsjdjsjdsjdndjcdjsjdjdj :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Sosyalist,Milliyetçi,Muhafazakar gibi pek çok düşünce farklılıkları vardır.

jajsjsjdjsjdsjdndjcdjsjdjdj :D

Çok boş adamsın vesselam.

7a1kEW.jpg

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sakat da olsam, ben insan olacağım hiç değilse :)

Şu çöp yazılarınla sen dolusun, kusura bakma benim hatam kral :)

DeletedUser52961

Ziyaretçi
paktlar her zaman risktir, pakta giren klan küçük bir savaşı kazanabilir ama dostları silinince onunda pek şansı kalmaz mesela uyduruyorum bir senaryo sancak nwo cedcal'e üstün geldi diyelim , alarm şizofren savaşı aynı bi değişme yok , tricks için günler kolay geçmicektir, bu anlamda tricks de risk almıştır , yoksa şizofren-alarm atışmasında kim çıkarsa tricks kazanacak ama kuzey için öyle değil o işler biraz karışık, bu saydıklarım sancak içinde geçerli nirvana silerse ne olacak ?

diplomasiye iten şeyleri bildiklerimize göre yorumlamak çok yanlış olur "bu klan neden bu paktta gibi "? , herkesin en ufak hedefleri bile paktlara dahil olmasına neden olmuş olabilir, paktlara random giren klan var mı ? bence herkesin bir hesabı kitabı var , bir beyin fırtınası yapsak klanların hedefiyle ilgili onlarca tahmin çıkartırız, bir o kadarda bilmediğimiz şeyler vardır

bana göre dünya da bir kaç kırılma noktası senaryosu var bunların sıralaması da bir şeyleri etkileyecektir ,

1)cedcal, nwo ve sancak operasyonlarına nası bir reaksiyon gösterecek ? art arda 400-500 köylük operasyon yapan klan kar topu misali alır yürür gibi burda , hangi taraf olursa, ben burda düzgün saldırırlarsa sancak nwo'nun avantajlı olacağını düşünüyorum , tabi ki artık herkesin aktif oyuncular olduğunu varsayıyorum :) cedcal tarafında sınırda daha az oyuncu var bu da savunmayı zorlaştıran bir durum, bakalım bekleyip görücez,

2)keza aynı şekilde (alarm klanındayım) şizofren savaşında da alarmın kazanacağını düşünüyorum, çünkü bu oyun saldırarak kazanılır şizofren de patansiyelini her geçen gün kaybetmekte, olurda pes ederlerse güneybatı ne olacak?

3)nirvana trick'e ne kadar dayanabilecek ? nirvanının bu paktlardan moral bulduğunu söyleyebiliriz silenler olsa da devam etmeye çalışacaklardır, ama ne kadar sürecek bu savunma bir anda silen bi yönetim ekibi dünyanın gidişatını etkileyecektir,

ek olarak 3 numara diğerlerinden önce olursa dünyanın çok seri bir şekilde değişeceğini düşünüyorum

DeletedUser66224

Ziyaretçi

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Kimsenin planı tutmaz.. savaşlar oldukça şekillenir ortalık.. Sonrası klanlar buna göre vaziyet alır.. Sadece bu pakt çağının süresi ne kadar olacak ve bu çağın kapanmasını beklemek gerek :)
Neden tutmaz derseniz bu oyun insan hayatı ile direk ilgili . 2 tane kilit yöneticinin ilerleyen günlerde yeterli ilgiyi göstermemesi bile çok şey değiştirir. Yapılacak operasyonlar, alınacak cezalar, havaların ısınması vs vs . Etken çok :)

**nOrm**

Mızrakçı
İki karşı ittifak birbirine operasyon yapıyor.
Merakla bekliyoruz sonuçlarını.
Güney ittifak tek vücut olmuş beraber karşılıyor operasyonu. Kuzeyde aynı durum yok görünüşe göre, tehlike çanları çalıyor son hamleler gelecektir, kuzey ittifakta çatırdamalar bekliyoruz.

Çok beklersin demişlerdi çok beklemedik sanki ;)

Çatırtılar derinleşti çatlaklara dönüştü sanırım, çok yakın zamanda dağılacaklardır. Destroyerm harici oyuncular bırakacaklardır, Destroyerm yanına savaşan ekip bulup sancağa geçecektir diye tahmin ediyorum.
Sancak klanı dağılan Nirvanayı sahipsiz bırakamaz mecburen klana alacaklar, alınanlar ile beraber bir sınır hattı daha açılmış olacak ve işler daha da zorlaşacak. Sancak kurucu ve yönetici ekibi daha fazla efor sarfedecek, eğer tecrübeli bir ekipse savaş idaresini bilen bir ekipse rahatlıkla altından kalkabilecekler, aksi durumda önce kendi aralarında sonra klanda çatırdama süreci başlar onlar içinde.

JrFly

Dük
Çok beklersin demişlerdi çok beklemedik sanki ;)

Çatırtılar derinleşti çatlaklara dönüştü sanırım, çok yakın zamanda dağılacaklardır. Destroyerm harici oyuncular bırakacaklardır, Destroyerm yanına savaşan ekip bulup sancağa geçecektir diye tahmin ediyorum.
Sancak klanı dağılan Nirvanayı sahipsiz bırakamaz mecburen klana alacaklar, alınanlar ile beraber bir sınır hattı daha açılmış olacak ve işler daha da zorlaşacak. Sancak kurucu ve yönetici ekibi daha fazla efor sarfedecek, eğer tecrübeli bir ekipse savaş idaresini bilen bir ekipse rahatlıkla altından kalkabilecekler, aksi durumda önce kendi aralarında sonra klanda çatırdama süreci başlar onlar içinde.

:D :D :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Güney ittifak tek vücut olmuş beraber karşılıyor demişsin de hacı daha dün cedcalden biri çıktı tricks doğru düzgün ara atmadı bize kalıcı savunma da istemedik felan dedi. Keza güney paktından şizofren hiç olaylara dahil olmuyor çünkü müttefiğiniz Alarm'la savaşıyor. Alarm da bi yandan Nirvanaya saldırıyor diye duydum ben ne kadar doğru bilemem tabi.

Güney ittifakın tek vücut olmuş hali buysa başarılar dilerim ne diyim :)

**nOrm**

Mızrakçı
O biri dediğiniz oyuncunun söyledikleri savaşın durumunu özetlemiyor bence, biri öyle der on biri başka şey der. Ben gördüğüm kadarıyla söylüyorum güney ittifakı tek vücut. Mis arası atılırken bende dahil olmak üzere hesap istedik ara atmak için ki ekibimiz komple bu davranışı gösterdi .

Şizofreni ayrı yorumlamak lazım, iyi ve eski bir ekip bizimle daha evvel oynamış arkadaşlarımız abilerimiz var yakınen de tanıyoruz, bizden çok ayrı durumdalar. Bizim yorumlarımız onlar için değil, yani biz cedcale ara atıyoruz şizofren atmadıysa tek vücut değilsiniz gibi birşey saçma olur, şizofrenin paktta olması bizim ve onlar için en doğru hamleydi öyle oldu. Fazla şizofren üstünden gitmek saçma olur, çünkü asıl olayları kaçırıyorsunuz , karşı hamleleri yapamıyorsunuz.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
O biri dediğimiz oyuncu cedcal yöneticisi olunca kafalar karışıyor bende böyle düşünmüştüm ama yeterli desteği de göstermemişsiniz bu aşikar.

Yok benim düşüncem aslında ne biliyo musun ben şu an nwo'dan köy düşse nirvana'dan düşse aile'den düşse üzülürüm. Bi kenardan izleyip gülmem. Çatırdama olaylarını ilerleyen zamanlarda tekrar konuşuruz iyi oyunlar :)

DeletedUser68444

Ziyaretçi
paktlar her zaman risktir, pakta giren klan küçük bir savaşı kazanabilir ama dostları silinince onunda pek şansı kalmaz mesela uyduruyorum bir senaryo sancak nwo cedcal'e üstün geldi diyelim , alarm şizofren savaşı aynı bi değişme yok , tricks için günler kolay geçmicektir, bu anlamda tricks de risk almıştır , yoksa şizofren-alarm atışmasında kim çıkarsa tricks kazanacak ama kuzey için öyle değil o işler biraz karışık, bu saydıklarım sancak içinde geçerli nirvana silerse ne olacak ?

diplomasiye iten şeyleri bildiklerimize göre yorumlamak çok yanlış olur "bu klan neden bu paktta gibi "? , herkesin en ufak hedefleri bile paktlara dahil olmasına neden olmuş olabilir, paktlara random giren klan var mı ? bence herkesin bir hesabı kitabı var , bir beyin fırtınası yapsak klanların hedefiyle ilgili onlarca tahmin çıkartırız, bir o kadarda bilmediğimiz şeyler vardır

bana göre dünya da bir kaç kırılma noktası senaryosu var bunların sıralaması da bir şeyleri etkileyecektir ,

1)cedcal, nwo ve sancak operasyonlarına nası bir reaksiyon gösterecek ? art arda 400-500 köylük operasyon yapan klan kar topu misali alır yürür gibi burda , hangi taraf olursa, ben burda düzgün saldırırlarsa sancak nwo'nun avantajlı olacağını düşünüyorum , tabi ki artık herkesin aktif oyuncular olduğunu varsayıyorum :) cedcal tarafında sınırda daha az oyuncu var bu da savunmayı zorlaştıran bir durum, bakalım bekleyip görücez,

2)keza aynı şekilde (alarm klanındayım) şizofren savaşında da alarmın kazanacağını düşünüyorum, çünkü bu oyun saldırarak kazanılır şizofren de patansiyelini her geçen gün kaybetmekte, olurda pes ederlerse güneybatı ne olacak?

3)nirvana trick'e ne kadar dayanabilecek ? nirvanının bu paktlardan moral bulduğunu söyleyebiliriz silenler olsa da devam etmeye çalışacaklardır, ama ne kadar sürecek bu savunma bir anda silen bi yönetim ekibi dünyanın gidişatını etkileyecektir,

ek olarak 3 numara diğerlerinden önce olursa dünyanın çok seri bir şekilde değişeceğini düşünüyorum
Arkadasim tahminlerin güzel
fakat ilave olarak ceddal düşerse tricks alarmı sancak a Şizoyu nwo ya yonlendirir. Yani klanları baristirir ya da deneyecektir