KUZEY VS GÜNEY

KUZEY mi GÜNEY mi ?

• KUZEY

Oylar: 103 43,6%
  • GÜNEY

Oylar: 133 56,4%

• Toplam oy kullanan
    236

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yanımızdakiler de arkadaşımız karşımızdakiler de arkadaşımız, ben ara ara gelip yorum yapıyorum tahmin ediyorum bişeyleri, propaganda yapmak gibi bir hedefim yok, yanılırsam da yanıldım derim.

Savaşın seyri belli, herkes görüyor bişeyleri ama söyleyen var söyleyemeyen var biz söylüyoruz açığız, bizim arkadaşlarımızın hatası varsa onlar da söylensin. Efendice güzel bir dille söylensin ama. Görüyorum bazı müptezeller var kaos isteyen kaostan nemalanan tipler, güzel savaş olsun muhabbet bol olsun saygıyı kaybetmeyelim.

26. Dünyada senin köyünü alacaktım, almadım böyle oldu :)

**nOrm**

Mızrakçı
O biri dediğimiz oyuncu cedcal yöneticisi olunca kafalar karışıyor bende böyle düşünmüştüm ama yeterli desteği de göstermemişsiniz bu aşikar.

Yok benim düşüncem aslında ne biliyo musun ben şu an nwo'dan köy düşse nirvana'dan düşse aile'den düşse üzülürüm. Bi kenardan izleyip gülmem. Çatırdama olaylarını ilerleyen zamanlarda tekrar konuşuruz iyi oyunlar :)

Güney paktı seçim sloganı "Güney paktı tek vücut !!"

Soğuk savaş döneminde taraflar bir birlerini yıpratmak için propaganda yaparlarmış :) işte Amerika da hayat çok güzel, almanya kötü kaka vs. vs. sanırım mali de yakın zamanda bu tarz bir film izledi onu deniyor. :D

İkinizi üst üste koyup geçmiş olsun diyorum :)