KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Benim bile 51 de destekci puanim sinserden daha fazla. :D:D

Yahu hiç sorma başkan :D

70-80k mızrak 30-40k kılıç 10-15k agır attım destek yine benim attıgım köylere saldırı yok :D şerbetlimiyim neyim anlamadım.
Kami atarım köy boş olur
Destek atarım saldıran olmaz.
Bunu bir de anlatamıyorsun insanlara :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Söyle köyleri adamlar saldırsın işte.Def bulamadık kesim yapamadık diyolar.

DeletedUser68228

Ziyaretçi
Benim toplamda 100 baltam öldü 2 köy aldım nasıl atmışsınız savunma anlamıyorum neyse şov yapmaya devam oyna

DeletedUser63388

Ziyaretçi
W13 te tüm klanları yenip hesap silmek kaçıncı seviyeyse Pusula onu yaptı.
O zamanlarda dünya kapatınca böyle arşivlenmiyordu ne bileyim dünyalarda sirküler geçilmiyordu herhangi cazibesi falan yoktu biz önemsemedik hiçbir zaman.w11ide w13üde çok çok rahat kapatmıştık zira.Sancak ile w8den kalan hesabı kapattık,gölge yukarda yazdığım gibi w11in tadı damağında kaldığı için bi de w13te tadına baktı,Onga desen onlar bonus oldu vel hasıl çok güzel,eğlenceli ve premiumsuz güzel günlerdi:)
Normal dünya kapatmak demişken ilerde normal bir dünya kapatma düşüncem var Pusula olarak, bu dünya 50 gibi çekişmeli dünya olursa daha bi içime siner diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım

52 ye Cin girer Cin girerse HUCUM girer tabi bu durumda Cin in yancısı Dejavu girer, Büyük ihtimal Stalkerde girebilir. Bir kaç sağlam klan daha gelirse 50 gibi olabilir

rascal125

Ağır Atlı
Yahu hiç sorma başkan :D

70-80k mızrak 30-40k kılıç 10-15k agır attım destek yine benim attıgım köylere saldırı yok :D şerbetlimiyim neyim anlamadım.
Kami atarım köy boş olur
Destek atarım saldıran olmaz.
Bunu bir de anlatamıyorsun insanlara :D

classicden bi hukukumuz var hani bana niye destek gelmiyor :p :D doğu da 10 kişiye bedel olan Yüce beni harcatıcaksınız bak :p