KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser16862

Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Yapılan diplomasi görüşmeleri neticesinde SANCAK & NWO & AİLE & NİRvNA klanlarından oluşan KUZEY paktımızı sizlere duyurmaktan memnuniyet duyarım.

Oluşan bu paktımız dünya sonuna kadar sürecek ve ALLAH'ın izniyle sonu zaferle sonuçlanacak bir pakt olmasını temenni ederim.Bu paktımız sonucu ne olursa olsun dünya sonuna kadar gerek diplomasi,gerek savaşlar olarak 1'dir.Yönümüz rotamız aynıdır . Ucunda kaybetmek dahi olsa bu pakt son köye kadar beraberdir.

Paktımız 15.02.2019 tarihinde tüm klanlar ile diplomasiyi nötre çekicek ve sıfırdan diplomasi görüşmeleri olacaktır.

KUZEY PAKTI'MIZIN hayırlara vesile olmasını dilerim.

SANCAK & NWO & AİLE & NİRvNA KUZEY PAKTI BİLDİRİSİ

DeletedUser67142

Ziyaretçi
O 40 yaşında ki yanar dönerli arkadaş da gelmiş :D

egElif.

Baltacı
Komutan mı? Olsa olsa...

Inception-2010.jpg

**nOrm**

Mızrakçı
Beklenilen ve yerinde bir hamle. Başka şansınız yok çünkü.

Keyfekeder diplomasi yapma şansınız yok, hayatta kalabilmek için mecburen '' Bir'' olmak zorundasınız. Umarım olursunuz da, çünkü hiç zevk almıyoruz savaştan.

Nwo bu savaşta savunma atmaktan öteye gidemez, ama en karlı da onlar çıkacak, kumar masasında kazanan yine Serhat olmuş, kardeşimi tebrik ediyorum :)

Masanın kaybedeni maalesef Aile klanı, sözüm meclisten dışarı resmen mayın eşeği konumuna sokulmuş.

Aile ve Nirvana klanına başarılar diliyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yukarı da yazılı klanların temsilcilerine saygı göstermeyip, üstüne vazife olmayan şekilde paktımızı ilan eden ve bunun altından paktımızın dahil üyesi olan SANCAK klanına yaptığı diplomasi görüşmeleri ve teklifler üzerinden dem vurmaya çalışan arkadaşlara şunu söylemek isterim. "Kedi uzanamadığı ciğere mındar" dermiş...

Her neyse sonunda paktımızın adına muhattap kişilerden birisi olan Edremitli (Ahmet abi) açıklamasını yapmış...Gerek paktımız da ki klanların temsilcilerinin forumda etkisiz kalmak istemeleri gerek bazı arkadaşların hiç bir laf ve sözden anlamadan saygısızca davranmaları neticesinde bu başlık altında yada başka başlık altında ne kadar tahrik edici olursa olsun hiç kimseyi muhattap almayacağımı bildiririm..

Umarım oyunu oyundan oynadığımız karşılıklı çok fazla diyaloglara girmediğimiz güzel bir süreç yaşarız. Herkese bol şans diler, bize de hayırlı olmasını temenni ederim...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yukarı da yazılı klanların temsilcilerine saygı göstermeyip, üstüne vazife olmayan şekilde paktımızı ilan eden ve bunun altından paktımızın dahil üyesi olan SANCAK klanına yaptığı diplomasi görüşmeleri ve teklifler üzerinden dem vurmaya çalışan arkadaşlara şunu söylemek isterim. "Kedi uzanamadığı ciğere mındar" dermiş...

Her neyse sonunda paktımızın adına muhattap kişilerden birisi olan Edremitli (Ahmet abi) açıklamasını yapmış...Gerek paktımız da ki klanların temsilcilerinin forumda etkisiz kalmak istemeleri gerek bazı arkadaşların hiç bir laf ve sözden anlamadan saygısızca davranmaları neticesinde bu başlık altında yada başka başlık altında ne kadar tahrik edici olursa olsun hiç kimseyi muhattap almayacağımı bildiririm..

Umarım oyunu oyundan oynadığımız karşılıklı çok fazla diyaloglara girmediğimiz güzel bir süreç yaşarız. Herkese bol şans diler, bize de hayırlı olmasını temenni ederim...

Serhat hani bir akşam dc'ye gelip ağlamıştın ya discorda gelip aile vur diye. Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş sözü ona denir.
Ek olarak da sana orada bir cümle kurmuştum bu Saatten sonra siz hepiniz biz tek diye :)

o yüzden fazla kasma bunları bir öyle bir böyle olmana gerek yok. Çık adam gibi de ben konuşurum tutuşunca dönerim.

Ek olarak seni arayıp akıl verdiğini söylediğin kendal ile takılmaya devam ettiğin sürece kaybediceksin :)

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Hayırlı olsun.
İnş. pakt ınız galip gelecek .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serhat hani bir akşam dc'ye gelip ağlamıştın ya discorda gelip aile vur diye. Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş sözü ona denir.
Ek olarak da sana orada bir cümle kurmuştum bu Saatten sonra siz hepiniz biz tek diye :)

o yüzden fazla kasma bunları bir öyle bir böyle olmana gerek yok. Çık adam gibi de ben konuşurum tutuşunca dönerim.

Kendi adıma yada kendi klanım adına seninle hiç bir görüşme yapmadım. Bu saatten sonra da muhattap almıyorum seni.