KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

UcanZi

Kılıç Ustası
Şifremi herkes bilince normal tabi.
Şifremi hala bilmeyen varsa açıklayım:D
Geçmiş dünyalar gerçekten eğlenceliydi şuanda klasik dünyayı tercih etmemizin nedeni premiumlu dünyaların oyunun en tatlı zamanını baltaladığını düşündüğümüz için. Yine de eğlenceyi bi kenara bırakıp yukarda belirttiğim gibi güzel bir normal dünyayı kapatmayı düşünüyorum napalım premiumsuz normal dünya açılmayacağına göre...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kaç pre dağıttınız yine fenersavar :)
Tebrik ediyorum hepinizi yine adamlığın nirvanasını göstermişsiniz tüm foruma...
Yalnız bizi yıldırmaz, aksine size seve seve bu dünyadan uğurlarız.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
C11 çok eğlenceli olacak sanırım:) umarım beklediğim kişiler, ekipler gelir:)
W-50 kısmete midir desem şansa mı desem tesadüfe mi desem bilemedim muazzam bir world oldu.

Kadrolar klanlar vs.. zaten atılan postlara mesajlaşmalar bakınca diğer dünyalarla arasında uçurum var zaten gelmiş geçmiş en çok mesajlaşma bu worldde başlığında oldu devam edecek gibi..

Oynayanlar değerini bilsin.Pek böyle dünya çıkmaz bu oyunda.

JrFly

Dük
Benim de yoktu :D
Rahmi'ye atılan 150k feykten sonra köy alamayıp arkasındaki Pusula hesaplarını ele geçirip içten boş köyleri toplamalarıydı. Orada hesap sildik zaten :)

**

Bu pakta gelince müttefiklerim; atakan, sinser, miko, setakan. Şampiyonlar ligi gibi kadro :(

Geronimo'yu saymamışsın bu ne terbiyesizliktir :D:D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
pbbbOq.jpg

Konu adı: Sinser parmak sever :)

Olağan tricks toplantısında nwo yönetimine el koyma kararı alınmıştır, mesaj yerine ulaşır umarım :p

Çöp - Yönetim
Son post: Çöp - Petrificus Totalus

MASSALIM dünya kapayacak :D :D

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Evet ben yetkili bir arkadaşım cevaplayayım sana biraz.

Ben Cedcal klanıyla dostum, Yarın cedcal sancak klanına karşı savaş kaybetse klanımın adı değişmez ben yönetimi bıraktım darbe yedim demem.
Ben Alarm klanıyla dostum, Yarın Alarm bir savaş da yenik duruma düşse klanımın adı değişmez ben yönetimi bıraktım darbe yedim demem.

Ben bugün Nirvana'ya sallarken yarın kankalarım abilerim gomtanım demem.

Yani kısacası yetkisiz kardeş Etme sırtını duvardan başkasına emanet. En kralının bile içinde vardır bir nebze ihanet.

Bu dakikadan sonra alacağınız tek cevap savaş meydanın da olacaktır hadi kolay gelsin.

Son cumlenin gercek olmasini hayal ediyordum ki sonraki postlari gordum. Sen kendin demissin savas meydaninda vericem cevabi diye. Artik uzatmayin salin su forumu.

The JUDGE

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Ya arkadaşım online oyunlarda forum kültürü diye bişey vardır. Her online oyunda(hatta online olmayan oyunlarda bile) olan bişey metin2 den tutun silkroada, dota2 den tutun lole kadar hatta milattan öncenin oyunu ageof2 nin bile forumu var. Bu forumların hepsinde insanlar bişeyler yazıyor, konuşuyor ve tartışıyor ama klanlardaki kesim kadar forumda konuşmayın diyen bi güruhu daha görmedim. Bu forumun amacı oyuncuların buraya gelip yazı yazması zaten. Okumak istemiyorsan girme yok salın forumu yok forum terörü yok forumda savaş kazanma muhabbetlerini bi bırakın ya :D

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Kaliteli bir tartisma ortami gormek istiyorum. Cok ozur dileyerek adeta bir sidik yarisi donuyor forumda. Eglence anlayisi tartisma kulturu buysa dedigin gibi benim forumu salmam cok daha mantikli olur :)
The JUDGE

erwl

Okçu
Ya arkadaşım online oyunlarda forum kültürü diye bişey vardır. Her online oyunda(hatta online olmayan oyunlarda bile) olan bişey metin2 den tutun silkroada, dota2 den tutun lole kadar hatta milattan öncenin oyunu ageof2 nin bile forumu var. Bu forumların hepsinde insanlar bişeyler yazıyor, konuşuyor ve tartışıyor ama klanlardaki kesim kadar forumda konuşmayın diyen bi güruhu daha görmedim. Bu forumun amacı oyuncuların buraya gelip yazı yazması zaten. Okumak istemiyorsan girme yok salın forumu yok forum terörü yok forumda savaş kazanma muhabbetlerini bi bırakın ya :D

05.02.2019 foruma yazı yazılması rezaleti