Kuzey-Güney Harita, Köy ve Oyuncu sayıları 3

uyznlar

Ağır Atlı
Aynı nick serbest diye bişey demedim nickim başkasına benziyor diye fake diyemessiniz dedim bu 1
2. si oyundaki nickim ile forumdaki nickim aynı olmak zorunda değil
3. sü bidaha düşünmeden boş boş konuşma

senin kim olduğun açık ve net :D

Senin kim olduğunu dolaylı yoldan anlatayım...

1-Daha düne kadar jog varken barzoyla dalga geçen yeaaağğğ kudret kami atıyor bumu aldığınız köy diyen
2-Şimdi haritayı görüp birileri tarafından uyarılan adamlarla dalga geçme artık :)
3-ng atılan savlar üzerinden kudrete sallama
4-eibo-kudret arasını bozma
5-Cinin her opu sonrası foruma damlayan :)
6-Bu forumda hergün birileriyle dalga geçen birisi vardı ahkam kesen fake hesap açıldıktan beri o isim forumda yok :)
7-Yani az çok herkesin aklına geldi o isim (4 harf sonu * )

8-Allah akıl fikir versin sana boş işlerle uğraşıyon :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Hangi klanda olduğu onemli degil hangi isimi kullandığıda onemli degil ben isme takmiyorum kendini kudrette gibi gösterip apik sapik yorumları dengesiz davranislari problem kim olursa olsun su yapılan makara falan degil tamamen karakter bozuklugu

SungurAlp

Markiz
Bu konuda haklısın reis kimseyi zan altında bırakmak istemem adminlerde bu konuya el atması lazım bence bütün klanlar birleşip şikayetmi etsek belki işe yarar :)

Adam vpn ile girdiğinden göremiyorlarda, ceza verme yetkileri var yinede.Tekrar etiket yapalım bakalım.
@Strafe @Mr.Storm bu fake hesabın geçmiş konuşmalarına bakarsanız taklit etmeye çalıştığı bellidir.Benzer nick alabilir ama kimse kimseyş taklit edememeli.Gereğini yapmanız umuduyla.Kendimden örnek vermek istemiyorum şimdi, sonra sıkıntı oluyor :D Modlarımızı ve sizlerin taklit edilmemesi gerektiği gibi oyuncularında taklit edilmesi hoş değil.

uyznlar

Ağır Atlı
Adam vpn ile girdiğinden göremiyorlarda, ceza verme yetkileri var yinede.Tekrar etiket yapalım bakalım.
@Strafe @Mr.Storm bu fake hesabın geçmiş konuşmalarına bakarsanız taklit etmeye çalıştığı bellidir.Benzer nick alabilir ama kimse kimseyş taklit edememeli.Gereğini yapmanız umuduyla.Kendimden örnek vermek istemiyorum şimdi, sonra sıkıntı oluyor :D Modlarımızı ve sizlerin taklit edilmemesi gerektiği gibi oyuncularında taklit edilmesi hoş değil.

fake olduğu belli ama işlem zor gibi :D hayatımıza böyle girmişti hey gidi :D kendini o zamanlar kudretin diplomasi sanıyordu

Efsaneyi hatırlayalım :D

3213213.png

Despi*

Casus
Sanırım içinde storm geçen köy ismi bile yapılmıyordu :d