Kuzey-Güney Harita, Köy ve Oyuncu sayıları 3

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Aylık ve yıllıkta var ama erken çekerseniz birazcık pre eksiliyor bankamızın adı ise çok yaratıcı patates tarlası:)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Değerlendirmek istersen üstteki olay gerçek çiftlik bankta bizim amcaoğlu

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Bence milleti birbirine kirdirma var burda analiz haricinde ali cengiz oyunları gibi

Benim tek merak ettiğim nokta dünya sonu. Şu açıdan söylüyorum biz dünyayı kapatmayı başarırsak Diablo ve Ocean klanları ile dünyayı kapatabiliriz. Fakat karşımızda bulunan pakt bizi yenerse şu yazıyla mı karşı karşıya kalacağız:

59.dünyayı klanın Kudret-Aztek-Barzo-Tengri-Dıgıdık-Eibo-Cartel-Sab-Oğuz-Moğol-Heyet (unuttuğum varsa kusura bakmasın) ile kapattın.

World başı daha oyun oynanmadan worldü çoktan kapattığını düşünen bir cin klanı vardı, şimdi kaybedersek varsayımlarına başlamışsınız gelişme var :)

kori*

Yasaklı
World başı daha oyun oynanmadan worldü çoktan kapattığını düşünen bir cin klanı vardı, şimdi kaybedersek varsayımlarına başlamışsınız gelişme var :)

cemalhan yorma kanka dunyanin en ucuna gecip bize sallamak ordan eminim kolay oluyodur :)

bizdeki yurek keske sizde olsa, herkese kafa tutuyoruz tutacagiz da ve bu dunyayi emin ol biz ve dostlarimiz kapatacak.

Cyroburn*

Kılıç Ustası

Ben ilk günden beri tüm ihtimalleri konuştum. Kaybedersek tebrik ederim burada olacağım yazdım hatta. Sırf sataşma amacıyla yazı yazmayalım o yüzden karşımızda olan kişiyi tanımadan böyle alıntı yapıp polemik yaratma çabalarına gerek yok.

cemalhan yorma kanka dunyanin en ucuna gecip bize sallamak ordan eminim kolay oluyodur :)

bizdeki yurek keske sizde olsa, herkese kafa tutuyoruz tutacagiz da ve bu dunyayi emin ol biz ve dostlarimiz kapatacak.

Gözünü seveyim sen yürekten bahsetme daha nickin le yazma cesaretini gösteremiyorsun saklama kendini bu kadar :D

yegemen

Çaylak

yav he he World başındada korkudan sus pus oturan kudret-barzo vardı, klanları yanına çekip haritaları rahatladıktan sonra oyuncu kesilip konuşmaya başladılar forumda.

Ben ilk günden beri tüm ihtimalleri konuştum. Kaybedersek tebrik ederim burada olacağım yazdım hatta. Sırf sataşma amacıyla yazı yazmayalım o yüzden karşımızda olan kişiyi tanımadan böyle alıntı yapıp polemik yaratma çabalarına gerek yok.

Benim kastım zaten bazı arkadaşların bu yöndeki açıklamalarıydı, world başı zaten kimlerin ne yazdığını hemen hemen herkes biliyor. bu oyunda binbir ihtimal var favori klanlar her zaman vardır ama garanti diye bir şey yok bakalım daha uzun bir zaman var :)

yav he he World başındada korkudan sus pus oturan kudret-barzo vardı, klanları yanına çekip haritaları rahatladıktan sonra oyuncu kesilip konuşmaya başladılar forumda.

Senin ki de laf olsun torba dolsun muhabbeti kardeşim, ya tutarsa misali mi yorum yapıyorsunuz anlamıyorum ki ? Git bak world başından beri forum sayfalarına kim ne konuşmuş, kim neye susmuş. Nasıl ki senin bulunduğun klan diplomasi yaparken kimseden icazet almıyorsa, kendi klanın dışındaki klanlar da diplomasi yaparken senden yada bir başkasından icazet alacak değiller.