Kuzey-Güney Harita, Köy ve Oyuncu sayıları 3

-Crystalliz3-

Yasaklı
4B2360D4-73E8-4579-9EE0-B08DCF581AB4.png
Kuzeyin “yastık savaşı” olarak adlandırılan gösterişlik savaşının son bulması ve arkasından Kudret klanlarının çok başarılı reklam çalışmaları sonucunda “sınıra iniyoruz” sloganıyla neredeyse tüm küçük ekipleri kendilerine bağlamalarının ardından dünyanın aldığı son durum;
CiN-Ocean-Diablo(baron) vs kuzey-güney-doğu-batı-mars-mordor-w60-w61 şeklindedir.

Not: Dünya genelinde çok fazla yeni klan oluşumları ve sürekli savunma klanları kurulduğu için önceki başlıklarımdaki klan bazlı istatistikleri bu sefer yapamadım. Sadece Mavi-Kırmızı şeklinde oyuncu ve köy sayılarını belirtiyorum. Kesimler çok karışık hal almış durumda. Klan bazlı yüzdesel gelişimlerde maalesef hesaplaması imkansız hale geldi.
Muhtemelen CiN klanlarını durdurma amacıyla dünyanın almış olduğu bu oluşum paktları CiN yenilmeden veya hesap silmeden değişime uğramayacağı için sonraki sayılarda gelişimleri yüzdesel artış bazında Mavi-Kırmızı lar olarak incelemem mümkün olacaktır.
Not2: Jog klanları genel anlamda yenilgiye uğramış ve belirli oyuncuları dışında worlde veda ettikleri için ana klanları hariç hesaplamaya dahil edilmemişlerdir. Devam edenlere bu world için, etmeyenlere gelecek worldler için başarılar dilerim.
Not3: Önceki konuların haritaları spoiler içine koyuyorum gif yapmak isteyen arkadaşlar için;
0E6AC395-C2B6-4EB9-84FA-A2FE67917AAD.png
D9EB62EB-B598-4C5F-8B66-207BF061950E.png

MAVİLER
692 üye
7.257 köy

10.5 oyuncu başına köy ortalaması

KIRMIZILAR
2.208 üye
17.985 köy

8.1 oyuncu başına köy ortalaması

İyi tartışmalar...

YALNIZBARON

Yasaklı
Cin kendisini kanıtlamış bir klan tabi diğer klanlarda öyle , CİN ' deki op kabiliyeti ve op süreleri olsun hızlıca değerlendirilmeler olsun gayet iyi .

Rakiplerinin köy sayısı kendi sayılarının 2.5 katı, 56.dünyada ki tablo gözümün önüne geldiğinde NOP Klanı CİN klanının rakiplerinden daha güçlüydü ancak premium avantajı daha bitmediği için CİN baş edebiliyordu.

Şuan premium avantajı yok düşmanlarının ellerindeki köy sayıları 2.5 katları .

CİN dünyayı kapatmaya kararlıysa arkasında duracaksa w nin her türlü koşula ihanete rağmen duracaksa ben CİN'e oynuyorum bahsimi :)

Şu haritada CİN'in tek avantajı oyuncu sayılarının az olması ne kadar az oyuncu varsa kontrol ve ekip ruhu o kadar fazladır.

Şahsi yorumumdur alıntılayıp cevap verenleri gebertirim :D

16518 adlı eklentiyi görüntüle
Kuzeyin “yastık savaşı” olarak adlandırılan gösterişlik savaşının son bulması ve arkasından Kudret klanlarının çok başarılı reklam çalışmaları sonucunda “sınıra iniyoruz” sloganıyla neredeyse tüm küçük ekipleri kendilerine bağlamalarının ardından dünyanın aldığı son durum;
CiN-Ocean-Diablo(baron) vs kuzey-güney-doğu-batı-mars-mordor-w60-w61 şeklindedir.

Not: Dünya genelinde çok fazla yeni klan oluşumları ve sürekli savunma klanları kurulduğu için önceki başlıklarımdaki klan bazlı istatistikleri bu sefer yapamadım. Sadece Mavi-Kırmızı şeklinde oyuncu ve köy sayılarını belirtiyorum. Kesimler çok karışık hal almış durumda. Klan bazlı yüzdesel gelişimlerde maalesef hesaplaması imkansız hale geldi.
Muhtemelen CiN klanlarını durdurma amacıyla dünyanın almış olduğu bu oluşum paktları CiN yenilmeden veya hesap silmeden değişime uğramayacağı için sonraki sayılarda gelişimleri yüzdesel artış bazında Mavi-Kırmızı lar olarak incelemem mümkün olacaktır.
Not2: Jog klanları genel anlamda yenilgiye uğramış ve belirli oyuncuları dışında worlde veda ettikleri için ana klanları hariç hesaplamaya dahil edilmemişlerdir. Devam edenlere bu world için, etmeyenlere gelecek worldler için başarılar dilerim.
Not3: Önceki konuların haritaları spoiler içine koyuyorum gif yapmak isteyen arkadaşlar için;

MAVİLER
692 üye
7.257 köy

10.5 oyuncu başına köy ortalaması

KIRMIZILAR
2.208 üye
17.985 köy

8.1 oyuncu başına köy ortalaması

İyi tartışmalar...

Eline sağlık çok güzel olmuş, NG hızla düşerse CİN alırsa NG savaşı uzarsa dayanması zor bir savaş.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Benim tek merak ettiğim nokta dünya sonu. Şu açıdan söylüyorum biz dünyayı kapatmayı başarırsak Diablo ve Ocean klanları ile dünyayı kapatabiliriz. Fakat karşımızda bulunan pakt bizi yenerse şu yazıyla mı karşı karşıya kalacağız:

59.dünyayı klanın Kudret-Aztek-Barzo-Tengri-Dıgıdık-Eibo-Cartel-Sab-Oğuz-Moğol-Heyet (unuttuğum varsa kusura bakmasın) ile kapattın.

wargeller

Acemi
Benim tek merak ettiğim nokta dünya sonu. Şu açıdan söylüyorum biz dünyayı kapatmayı başarırsak Diablo ve Ocean klanları ile dünyayı kapatabiliriz. Fakat karşımızda bulunan pakt bizi yenerse şu yazıyla mı karşı karşıya kalacağız:

59.dünyayı klanın Kudret-Aztek-Barzo-Tengri-Dıgıdık-Eibo-Cartel-Sab-Oğuz-Moğol-Heyet (unuttuğum varsa kusura bakmasın) ile kapattın.

Sen sıkma canını bu konularla

yegemen

Kılıç Ustası

barzo ve kudretin kafa iy çalışıyor, zor olan cin i indirelim gerisi kolay..

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Kimse hayal dünyasında yaşamasın cinin bu haritadan çıkması imkansız
Boşu boşuna uğraşıp kendilerini de bizi de yormasınlar hesap silip gitsinler

YALNIZBARON

Yasaklı
Daha zor haritadan çıktılar ama :D

Ayrıca renkler yalan söylerler durum bugün kötü gibi gözükebilir ama yarının neler doğuracağını kimse bilmez.

Öyle bir server da oynuyoruz ki çoğu klanlar savaşmak yerine hesap sil yapıp gidiyorlar ve bu durum acayip saçma geliyor son mızrağa kadar savaşın.

Bol kesimler.

kori*

Yasaklı
Evet harita zor ama en azindan bunu avantaja cevirmeyi biliyoruz, NG klanlarini kagit gibi eritmeye basladik bircok yone gelisim saglayabiliyoruz. Dunyanin bi ucuna gecip ancak barbar toplayan, sozde "merkeze geliyoruz" adi altinda oturdugumuz yerde sayip farmville oynamiyoruz.

Bu dunyanin altindan daha cok sular akar fakat emin oldugum tek sey bu dunyayi bizim oldugumuz pakt yani CIN-Diablo-Ocean kapatacak.

Eline saglik bu arada @Crystalliz3

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Dünyada pasif olarak oynayan bir oyuncu olarak bir şeyler diyeceğim kesinlik ile tarafsız o yüzden cin klanına öncelik ile başarılar:) @Crystalliz3 eline sağlık abim

Barzo klanları jog klanlarını bitirdiği zaman ng klanları ile sınır olacak ve haritaya bakılırsa cin,diablo klanını vuracak.

Cin klanları sağlam klan oldukları için her cephede savaşacaktır ama bu onları çok yoracaktır çünkü yaklaşık olarak yuvarlayın birazcık sayıları 4 kat az üyesi var mavi klanların bu onların işini çok yoracaktır ama hepsi aktif olurlarsa rakipteki pasifleri yani benim gibi oyuncuları hemen toplarlar ise akıllılık yaparlar.

mavi klanlarının çok cephesi var bu onları savaşta yoracaktır ama ben kazanmalarını zor görüyorum ama iyi oyuncuları var rakipleri de sağlam rakipler eibo,barzo,kudret gibi rakipleri var ng klanlarını bilerek saymadım işim olarak ilk defa gördüm eğer daha önce bir dünyada kurulmuş güzel isler yaptılar ise onları da ekleyebiliriz ama onlarda sağlam oyuncudur tabii ki de:)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Sen sıkma canını bu konularla

Emin ol zerre umursamıyorum. Benim klanım kapatırsa hakeden 50 kişi dünyayı kapatır. Ama 2000 üzerinde oyuncu arasından 50 kişi nasıl olacak bakalım :) Hangi klanlar kullanılıp atılacak hangi klanlar kapatma listesinde yer alamayacak. Hangi oyuncular hakettiği halde kapatamayacak :) Çok merak ediyorum cidden :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Emin ol zerre umursamıyorum. Benim klanım kapatırsa hakeden 50 kişi dünyayı kapatır. Ama 2000 üzerinde oyuncu arasından 50 kişi nasıl olacak bakalım :) Hangi klanlar kullanılıp atılacak hangi klanlar kapatma listesinde yer alamayacak. Hangi oyuncular hakettiği halde kapatamayacak :) Çok merak ediyorum cidden :D
2000 kişinin içinde pasif oyucular bayrak kasmaya gelen oyuncular gibi bırakacak olan oyuncular illaki olacaktır en azından öyle düşünüyorum