Kuralsızlar & Secret

Canikkk

Baltacı
Ya tabiki de maksat eğlence ama unutmadan oyunda ki duruş gerçek hayattakini de gösterir

Heh yaşa ben sonunda 1 doğru yorum yaptın

Ben şunu savunurum her zaman ne kadar oyunda olsa insanlar gerçek hayattaki karakterlerini buraya yansıtıyorlar.
Ben de olaya şu açıdan bakıyorum kimlerimiz bu ülkenin gençleri kimlerimizde bu ülke için nesil yetiştiyoruz. Bir noktada hepimiz ülkeye bir katkı yapıyoruz yaptığımız işler vs vs. Hani sürekli yakındığımız bizim halkımız düzenbaz, fırsatçı gibi kalıpların gerçekliğini görüyoruz. Sonra vay efendim neden Avrupa böyle işte bu yüzden :D

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası

Ben şunu savunurum her zaman ne kadar oyunda olsa insanlar gerçek hayattaki karakterlerini buraya yansıtıyorlar.
Ben de olaya şu açıdan bakıyorum kimlerimiz bu ülkenin gençleri kimlerimizde bu ülke için nesil yetiştiyoruz. Bir noktada hepimiz ülkeye bir katkı yapıyoruz yaptığımız işler vs vs. Hani sürekli yakındığımız bizim halkımız düzenbaz, fırsatçı gibi kalıpların gerçekliğini görüyoruz. Sonra vay efendim neden Avrupa böyle işte bu yüzden :D
ahaa yine konu Z kuşağına geldi:D

Canikkk

Baltacı
Özetle şu cümleyi söyleye bilirim Ülkenin neden bu halde olduğu neden yurt dışı iş ortaklarımızın daha dürüst ve hakkaniyetli olduğunun açık açık görüyoruz. Benim söyleyeceklerim bu kadar

Atabozkurt

Acemi

Kiskaniyoruz :)

Atabozkurt

Acemi
Hayran olmamak elde değil bu durumlara. Menfaat icin girmeyecekleri kalip yok. :) Bu tür kisilerin dönmesini izlemek büyük keyif veriyor. :)

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Neyse ben akşam bütün bu söylentilerin başı veya başları kimdir muhakak öğrenirim. Çünkü benimle muhatap oluyorsalar yalan söylemeyecekler.
Hayırlısı :)

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Kimsin bilmem ama sen polemik istiyorsan bana ulaş

Psikoloji dünyasında şu an senin yaptığın sosyal tehditler için şunu söyleyebilirim.
Çocukluğunda yaşadığın travmalar, yaşadığın sıkıntılar seni bu ortamlarda böyle konuşmaya iter. Kendine güvensizlik insanı bu noktaya getirmektedir. Sana tafsiyem, çocukluğundan yaşadığın sorunları gerçek bir arkadaşına anlatman ve bu nedenleri aşıp kendine gelmektir.
Saygılar

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Tafsiye yazmandan ne kadar akademik bir birey olduğun belli oluyor canım benim. Sen TAFSİYELERİni al geldiğin yere geri götür :)

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Ayrıca Saygılar yazmamı beklemiyorsun herhalde bu dünyada olmayıp boş laflarla sağa sola salça olan, sıkıştıkça ya ben öyle duydum diye bahaneler üreten sonrada anlamsız şekilde konuyu insan psikolojine bağlayan boş bir arkadaşsın. Anlıyorum seni. Gerçekten. Özel hayatımda bu tür insanlarla çok uğraşıyorum çünkü. Eleştireceksen mantıklı eleştir, araştırarak eleştir. Boş laflara bu Worldte karnımız tok. Oyna da seni görelim

LAragon99

Baltacı
Psikoloji dünyasında şu an senin yaptığın sosyal tehditler için şunu söyleyebilirim.
Çocukluğunda yaşadığın travmalar, yaşadığın sıkıntılar seni bu ortamlarda böyle konuşmaya iter. Kendine güvensizlik insanı bu noktaya getirmektedir. Sana tafsiyem, çocukluğundan yaşadığın sorunları gerçek bir arkadaşına anlatman ve bu nedenleri aşıp kendine gelmektir.
Saygılar

Forumda ilgilendiğiniz tek konular Basher, Kötü hakkında olanlar. Onun dışında mesaj bile atmamışsınız. Aşırı kibarlığı öğrendik, aşırı kıskançlık da kendimizi sabote etmenin bir yolu mudur? Bir fizikçi olarak dahil olmak istedim. Biz kendi aramızda bu duruma çekememek diyoruz. Çapınızı küçültüp, kütlenizi arttırırsanız belki çekebilirsiniz. Gerçi insanların çocukluğuna kadar laf sokmaya çalışmanızdan anladığım kadarıyla o çap daha fazla küçülmez. Size hayatta başarılar dilerim.