Kuralsızlar & Secret

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Simdi Kuralsizlar ve Alyans pakt mi yapti ? Oyle ise o zaman sahi ve basher gg. Hos tow ve saygi klanlarini hafife almamak lazim.
Biri paktlari aciklayabilir mi. Belki yanlis biliyorumdur.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Bizi neden gg yaptın şimdi:D

Bana anlatılan Basherin toplama klan olduğu yani 5-7 kişi başlamışsınız bu dünyaya, o yüzden öyle dedim :)Sahi zaten eski Sahiyle alakası yok. Hoş kuralsız ve alyans klanlarını toplasan 30 aktıf çıkmaz da yinede sizden daha iyiler sanırım :D

beratt

Acemi
5-10 kişi geldiğimiz lafını kim yaydı bilmiyorum ama klandaki 50 kişiyle en az 3-4 yıldır beraberiz :D 50den fazla olabilir hiç sayma gereği duymadım açıkçası yalan olmasın şimdi

Bobo?

Baltacı
5-10 kişi geldiğimiz lafını kim yaydı bilmiyorum ama klandaki 50 kişiyle en az 3-4 yıldır beraberiz :D 50den fazla olabilir hiç sayma gereği duymadım açıkçası yalan olmasın şimdi

Aaaa olur mu reyiz biz tek kişi başladık, mitoz bölündük. :p

DeletedUser74985

Ziyaretçi
iyi de dostum ben bana anlatılanı söyledim üzerime gelmeyin da :D
@beratt şimdi dostum abarttın sen de, 50 kişi olsanız kolay kolay yürürdünüz de harita öyle göstermiyor.
Ama veziri bitirmişsiniz büyük iş.
Şahsi düşüncem her ne kadar pakt olsada kuralsızlar şahiyi vuracak tahminim o yönden. Sonra da alyans kuralsızı vurur ne güzel dünya be. Siz zaten silinmiş olacağınızdan sizi saymadım çünkü 5-7 kişisiniz ya :p

Canikkk

Baltacı
3 kişi başladık lan Etem , Berat ve ben

Tefo seni burada tanıdık delikanlı adamsin musaden varsa seni 4 olarak yazayım 7'e tamamlayalım ufaktan:D

Canikkk

Baltacı
@beratt şimdi dostum abarttın sen de, 50 kişi olsanız kolay kolay yürürdünüz de harita öyle göstermiyor.
Şahsi düşüncem her ne kadar pakt olsada kuralsızlar şahiyi vuracak tahminim o yönden. Sonra da alyans kuralsızı vurur ne güzel dünya be. Siz zaten silinmiş olacağınızdan sizi saymadım çünkü 5-7 kişisiniz ya :p

Kolay kolay yuruduk zaten :D

Sadece sözümüzün eri olduğumuzdan yalan söyleyip kimse ile diploması bozmadık pek köy toplamadık o nedenle

beratt

Acemi

Üzerine gelmek değil ya dünyaya giriş yaparken 2 klandan fazla oyuncuyu direk kendimiz getirdik whatsapp grubundan öyle diyeyim :) Hesap silenler oldu, bırakan devredenler falan oldu fakat 30 oyuncudan fazlası devam ediyor aynı şekilde o ekipten :D Üstüne güzel insanlar bulup ekleyince zek'in de dediği gibi kolay bölgede rahat rahat takılmış olduk uzun süre arkadan kimseyi vurmamak için :D

Canikkk

Baltacı
Gruba bu wordde 3 kişi ekledim. Grubun normal kişi sayısı word girişi olmadan önce 73'du.
Mesut
Batu
Ömer abi
Hasan
Toplum polisi
Levent abi
Ufuk abi
Kürşat
Uygar

Aklıma gelen yoğunluk nedeniyle bir kısmı bir kısmı haritada nedenle bırakan arkadaşlar :)
Abartanlar utanmadan 5 7 kişi başladı diyip de bu klan secret sınırını tutarken varlık gösteremeyen. Ona rağmen bile hali hazırda savunma sıkıntısı yaşayan arkadaşlar.

Eklentiler

• Screenshot_20210715-113533_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210715-113533_WhatsApp.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 24

Canikkk

Baltacı
Bizim bir iddaamiz yok evet bu savastan cikariz dedik. He hala kaybetme sansimiz var kaybetmeme kesinligimiz yok. Sadece sallamasınlar

beratt

Acemi
Gruba bu wordde 3 kişi ekledim. Grubun normal kişi sayısı word girişi olmadan önce 73'du.
Mesut
Batu
Ömer abi
Hasan
Toplum polisi
Levent abi
Ufuk abi
Kürşat
Uygar

Aklıma gelen yoğunluk nedeniyle bir kısmı bir kısmı haritada nedenle bırakan arkadaşlar :)
Abartanlar utanmadan 5 7 kişi başladı diyip de bu klan secret sınırını tutarken varlık gösteremeyen. Ona rağmen bile hali hazırda savunma sıkıntısı yaşayan arkadaşlar.

vay be üşenmeyip ss bile almış işsiz insanın hali başka demek ki

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Kolay kolay yuruduk zaten :D

Sadece sözümüzün eri olduğumuzdan yalan söyleyip kimse ile diploması bozmadık pek köy toplamadık o nedenle

Kusura bakmayın da bu klanlar dünyasında sözün eri olursanız bi halt yapamazsınız. Sonra herşey unudulur gider.