Kuralsızlar & Secret

K E S K İ N

Kılıç Ustası
kuralsız secret konu başlığı altında neden ben basherin tarihsel gelişimini okudum bir makale gibi :) , secret dünyadan çekilmiş midir , bozguna uğrayıp savaşı kaybetmiş midir bunu tartışalım arkadaşlar :)

Nuri66

Yasaklı
@Nuri66 , ben hayatım boyunca böyle bir karakter görmedim, eşi benzeri bulunmayan oldukça nadide birisi. gerek yaptığı nokta atışı yorumlar gerekse durumu idare ediş biçimi bakımından kendisine hayranım. daha önce de belirttim, idolümdür.
Yanı sımdı okadar da övme ya adam sabah bellı hem bana katılıyor hemde daha zor edıyor konustum mu suclu oluyorum hep

DeletedUser74985

Ziyaretçi
@Nuri66 , ben hayatım boyunca böyle bir karakter görmedim, eşi benzeri bulunmayan oldukça nadide birisi. gerek yaptığı nokta atışı yorumlar gerekse durumu idare ediş biçimi bakımından kendisine hayranım. daha önce de belirttim, idolümdür.

Kendinizi aldatıyorsunuz kusura bakmayın mesleğim gereği söylemem gerek. Öfke Kontrol problemi mevcut. Ve bana yazdığı mesajlara baktığımız zamam hiçbir şekilde durumu idare edemiyor. Çok hızlı bir şekilde sinirleniyor buna dikkat etmesi gerek. Öfke kontrol problemi sebepleri maalesef şimdi yanliş yine anlayacaksınız ama yazmam gerek. Öfke kontrolü çocukluk çağında başlar ve beyin ön bölgesinin bir işlevidir. Kötü çocukluk çağı yaşantıları ve yanlış tutumlar çocuklarda öfke kontrolünü bozar. Öfke Kontrol Bozukluğu yaşayan bireylerde mutluluk hormonu adı verilen serotonin hormonunun çalışmasında da bir sıkıntı olduğu bilinmektedir. Birikmiş öfke, depresyon gibi ruhsal bozukluklarla da gösterebilir. Hem öfke depresyona, hem de depresyon öfkeye yol açar. İlaç tedavisi ile birlikte travmalar çalışıldığı takdirde sonuç daha etkili olmaktadır.
Saygılar

LAragon99

Baltacı
Kendinizi aldatıyorsunuz kusura bakmayın mesleğim gereği söylemem gerek. Öfke Kontrol problemi mevcut. Ve bana yazdığı mesajlara baktığımız zamam hiçbir şekilde durumu idare edemiyor. Çok hızlı bir şekilde sinirleniyor buna dikkat etmesi gerek. Öfke kontrol problemi sebepleri maalesef şimdi yanliş yine anlayacaksınız ama yazmam gerek. Öfke kontrolü çocukluk çağında başlar ve beyin ön bölgesinin bir işlevidir. Kötü çocukluk çağı yaşantıları ve yanlış tutumlar çocuklarda öfke kontrolünü bozar. Öfke Kontrol Bozukluğu yaşayan bireylerde mutluluk hormonu adı verilen serotonin hormonunun çalışmasında da bir sıkıntı olduğu bilinmektedir. Birikmiş öfke, depresyon gibi ruhsal bozukluklarla da gösterebilir. Hem öfke depresyona, hem de depresyon öfkeye yol açar. İlaç tedavisi ile birlikte travmalar çalışıldığı takdirde sonuç daha etkili olmaktadır.
Saygılar

@colarfx123 de mesleği gereği cacık yapmayı çok iyi bilir. Maydanoz konusunda eksiğiniz yok, maşallah. Biraz daha devam ederseniz boş konuşmaya, tek eksiğiniz yoğurt kalacak. Bakın insan gibi rica ediyorum uzatmayın bazı şeyleri. Şu koyduğunuz teşhisler hem mesleğinize hem karşınızdaki insana büyük saygısızlık. Biraz olsun işinizi edebinizle yapıyor olsanız burada bu konulara girmezdiniz. Saygısız, terbiyesiz işler peşinde koşmayın insanları germek için. Kendime adıma son ricamdı bu, şu saatten sonra cevap vermiyorum. Özelden soruları da attım öğlen, çözmüşsünüzdür gerçi şimdiye kadar.

Size de saygılar, belli ki lazım.

colarfx123

Milis
Saygılar
a0 türkçeniz ve (eğer doğruysa) mesleğinize baktığımız zaman sanırım sınavlarda 2+2 sordukları dönemlerden çıkmış bir insana benziyorsunuz. siz en iyisi hayattan zevk almaya bakın. malum çok çok zor zamanlardan geçiyoruz, insanlar darlamanın pek manası yok.

not: cümle başlarında bilerek büyük karakter kullanmıyorum, zahmet edip capslock ya da shift kullanmaya erindiğimden mütevellit yani :D aklına takılanlar olursa diye şaapayım dedim.

LAragon99

Baltacı
Ayrıca kopya çekerken karşınıza ilk çıkan siteye girmeyin, en azından tembel olmayın bir iki sayfa arayın. Hadi terbiyesiz olduğunuz kadar tembelsiniz diyelim, bir iki cümleyi değiştirin öyle gelin. Karşınızda sizin gibi yoğurda koşan sebzeler yok. En başından beri susayım surayım diyorum ama artık iş eğlenmenin ötesine geçti. Bana buraya yazdığınız her şeyi ifşalatmayın. Kendi kurduğunuz cümleler dili kullanış şeklinizden bile belli oluyor. Daha nokta, virgül nedir haberiniz yok gelmiş mesleklerden dem vurup insanlara kültür pazarlıyorsunuz. Kalbinizi kırmak istemiyorum, usul usul uzaklaşın.

Arkadaşın kopya çektiği site

YALNIZBARON

Yasaklı
Ayrıca kopya çekerken karşınıza ilk çıkan siteye girmeyin, en azından tembel olmayın bir iki sayfa arayın. Hadi terbiyesiz olduğunuz kadar tembelsiniz diyelim, bir iki cümleyi değiştirin öyle gelin. Karşınızda sizin gibi yoğurda koşan sebzeler yok. En başından beri susayım surayım diyorum ama artık iş eğlenmenin ötesine geçti. Bana buraya yazdığınız her şeyi ifşalatmayın. Kendi kurduğunuz cümleler dili kullanış şeklinizden bile belli oluyor. Daha nokta, virgül nedir haberiniz yok gelmiş mesleklerden dem vurup insanlara kültür pazarlıyorsunuz. Kalbinizi kırmak istemiyorum, usul usul uzaklaşın.

Arkadaşın kopya çektiği site

Uzaktan eğitimle psikolog olunca böyle oluyor demek :D

Nuri66

Yasaklı
Saygılar
Ya hocam sen gece gece nie gicision ben hala anlamıorum senı hem bana katılıon hem sacma sapan seyler yazıyosun yani derdini anlamak zor meselegım geregıde meslegım geregi ne meslekmıs anasını satayım tamam anladık sabahtan berı kafamız şişti şahi satıcı sende yancısımısın onların o mevzudan tuttun bır ton bısıyler yazıyon İnternetten kopy past yapıp

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Şimdi neden dünya kapatamadığınızı çok iyi anladım forumlarda dolaşmaya ve cevap yetiştirmeye devam edin. Bana söz verin, silindiğinizde de burada olun lütfen.
Saygı ve selamlar

LAragon99

Baltacı
Şimdi neden dünya kapatamadığınızı çok iyi anladım forumlarda dolaşmaya ve cevap yetiştirmeye devam edin. Bana söz verin, silindiğinizde de burada olun lütfen.
Saygı ve selamlar

Silinirim, silinmem seni gram ilgilendirmez. Şunun sözünü veririm ama senin gibi insanların yüzüne yüzüne yalan söylemem. Utanman da yok ki... İstersem şimdi silerim hesabımı, kimse arkamdan konuşmaz. Sen sadece rezil oldun, biz oyun oynuyoruz. Hadi canparem yoluna git, daha fazla uğraştırma kendinle. Başka forumlarda tekrar görüşelim, bu sefer pilot ol. Kafan güzel belli...